Skocz do zawartości

[E39] Czujnik wału Siemens - podejrzany


peyter

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Wymieniałem czujnik położenia wału korbowego w E39. Kupiłem w Inter Cars czujnik Siemens ( Jego cena koło 300 zł ). Czujnik był w pudełku VDO (rouzmiem że to jest w porządku) natomiast na nowym czujniku (w miejscu gdzie na starym jest logo Siemens) logo jest celowo zdarte (chamsko nożem lub czyms ostrym.... czyli nie jestem w stanie zidentyfikować producenta....rozumiem że mnie wyruchali w InterCars? W dodatku zwrotów elektroniki nie ma...... czy spotkaliście się z czyms takim?

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tydzień temu mialem identyczny problem, napoczątku kupiłem chinszczyzne za 100zł po czym oddałem i zaminiłem na ori w zaprzyjaźnionym sklepie, tam chłopaki poszukali mi VDO Simens moja dziewczyna mi go odebrala w domu patrze pudełko ładne orginalne a w środku zdarte numery, tak więc nastepnego dnia z rana podjechalem do sklepu i pytam co jest grane a oni że tak robia bo nie może być na tym orginalnego logo bmw bo coś tam, ja na to powiedziałem tylko tak : logo i numery mam w dupie bo na to nie bede patrzał tylko to ma dziłać tym bardziej że kosztuje mnie to 240zł, powiedzieli że musi działac więc założyłem i dziala pięknie. no i mam gwarancje tez jak cos rok 24miesiące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdażyć się może że ten sam dostawca dostarcza części na pierwszy montaż oraz sprzedaje te części jako zamiennik, więc na oryginale może być logo BMW, a na zamienniku może być zdarte. Peyter - ostatnio też ktoś w innym temacie napisał że VDO i SIEMENS się rozstali, a na czujniku najprędzej było logo SIEMENSA więc może VDO ściera teraz logo siemensa, z którym nie są już partnerami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.