Skocz do zawartości

Szarpanie w czasie jazdy E39 520i 1996r


biszek16

Rekomendowane odpowiedzi

No to widze ze taraz czeka mnie nowy czujnik walu juz znalazlem ori za 225he . Mi tez raz sie pokazal blad czujnika walu ale teraz od 3 dni nie ma jego bledu u goscia z kompa mam juz takie rabaty ze hoho co dzien komp. Myslisz ze warto wymieniac teraz walu jak go nie pokazuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze taraz czeka mnie nowy czujnik walu juz znalazlem ori za 225he . Mi tez raz sie pokazal blad czujnika walu ale teraz od 3 dni nie ma jego bledu u goscia z kompa mam juz takie rabaty ze hoho co dzien komp. Myslisz ze warto wymieniac teraz walu jak go nie pokazuje ?

 

 

Nie bede Cie namawiał bo mozesz miec pozniej pretensje jak wymiana na nowy nic nie pomoze:) U mnie tez nie pokazywało a ze zostala to ostatnia rzecz która moglem wymienic to wymienilem. W moim przypadku okazal sie to strzał w 10:) Pamietaj zeby kupic oryginal firm VDO lub Siemens. W inne g...wna sie nie baw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoge . mi rownież zostało tylko to. nie róbmy jakis wrednych chamów z siebie co do pretensji. a tak pozatym kupilem uzywke walu korbowego ponieważ narazie brak srodkow, za 80zl plus przesylka. i zobaczymy co sie bedzie dzialo

 

 

Mi tez polecialo po kieszeni, ale mam nadzieje ze przez najblizszy czasz nie bede musial inwestowac no chyba ze w benzyne i gaz:) Trzymam kciuki by pomogło:) Daj znac jak juz zamontujesz. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dobrze, że problem rozwiązany :cool2: Nie zawsze trzeba wierzyć komputerowi. Mój problem był opisany na forum. W skrócie, zero błędów, czysta jak łza, lecz szarpała i po nagrzaniu gasła przy dojeżdżaniu do świateł. Zaryzykowałem, wymieniłem czujnik wałka (oryginał). Przestała szarpać, jednak gasła. Kupiłem czujnik wału lecz zamiennik (tu był błąd :duh: ), nawet nie zapaliła. Kupiłem oryginał jak ręką. Więc komp nie zawsze pokazuje błędy czujników. Z moich przypuszczeń wynika, że komp odbiera czujniki za dobe, lecz one przekazują błędne informacje dlatego dzieją się cyrki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sory ze tak pozno podaje przyczyne .. ale kupilem czujnik walu uzywke auto bez zmian (oczywiscie na kompie nie pokazywalo) . kuilem nowy czujnik i wszystko gra jak trzeba. podobny przypadek darce. ogolnie dzieki za pomoc

 

 

No to miód malina:D Fajnie że autko cyka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.