Skocz do zawartości

Antyradar


datasky

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle wszyscy mądrzy. To miejcie w takim razie świadomość, że ITD teraz przestawiła wszystkie fotoradary aby łapały od przekroczenia 11kmh/h a nie 21km/h jak wcześniej. Przypomnę, że robi też zdjęcia z naprzeciwka, to nie problem wpaść wyprzedzając kiedy zwiększenie prędkości jest zazwyczaj wskazane. Nie łatwo jest utrzymać przepisową prędkość, napaleńcy wyprzedzają nawet pasami awaryjnymi jak coś jedzie z naprzeciwka. Kto nie wie o czym piszę, ten nie jechał dawno na trasie (nie autostradzie) naprawdę przepisowo.

 

Ja nie twierdzę, że to wszystko jest złe. Bo trochę jeżdżę poza granicami i stosuję się tam bardziej do przepisów niż na rodzimej ziemi. Tam jednak wszyscy jeżdżą spokojnie (z drobnymi wyjątkami). Taka edukacja kierowców zajmuje lata, a to co zrobił nasz Rząd to wylał kubeł zimnej wody jednocześnie chcą osuszyć nasze kieszenie. Bo czym jest możliwość nie brania punktów karnych w zamian za 500zł i to legalnie. Przyjdzie Wam wezwanie, to się przekonacie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jednak gdzie mozna w polsce bezpiecznie jezdzic 160km/h ?? nie znam takich miejsc poza A1

 

no powiem Ci,że ja to ja ale ostatnio jak byłem po andrzejkach :8) to moja Pani kierowała do Kalisza i na trasie Poznań Września Kalisz z tymi dziurami prała po 150, jeszcze mi powiedziała,że wreszcie można normalnie pojechac bo swoim Clio tak nie może a kiedyś Volvi tak śmigała. I weź babie wytłumacz ,że za szybko :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejcie w takim razie świadomość, że ITD teraz przestawiła wszystkie fotoradary aby łapały od przekroczenia 11kmh/h a nie 21km/h jak wcześniej.

No właśnie o tym pisałem, za jakiś czas okaże się że te 11km/h to znowu przykrótka kołdra, a forsę z budżetu ciągną ciągle nowi.

Teraz czytam, że projekt dopłat 7tys. zł do nowych aut składa w tym tygodniu w sejmie i rządowi lobby dilerów samochodowych.

Prędzej czy później dojdzie do przekrętów z tymi mandatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie łatwo jest utrzymać przepisową prędkość, napaleńcy wyprzedzają nawet pasami awaryjnymi jak coś jedzie z naprzeciwka. Kto nie wie o czym piszę, ten nie jechał dawno na trasie (nie autostradzie) naprawdę przepisowo.

 

Czy ja dobrze Ciebie zrozumiałem- przekraczasz prędkość bo inni "szaleją" na drodze? :shock: :8) :lol:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ok, jasne, ja też jeżdżę w trasie +20 do ograniczenia ale żeby to uzasadniać zachowaniem innych ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijaj się niedobry człowieku :mrgreen: Podam Ci przykład z wczoraj. Miałem taką sytuację, że na krętej ośnieżonej drodze siedział mi cały czas na ogonie Polonez. Zjechałem na pobocze, dałem się minąć i jadę dalej swoim tempem. Za jakiś czas, nie wiedzieć jak znowu teleportował się na mój ogon (gdzieś się zaczaił, nie wiem co ludziom siedzi w głowach). kilka razy przyhamowałem, a ten nic. Co być zrobił? Mogłem albo się zatrzymać i mu naj***ć albo wykorzystać przewagę kuni i uciec :mrgreen:

 

To jest akurat super skrajny przypadek wściekłego kierowcy FSO w formie humorystycznego folkloru, ale przejedź się na trasie Kielce - Kraków 7-ką przepisowo. Tam co dziennie jest zlot niezłych popaprańców. Za granicą jak większość jedzie przepisowo, to również zaczyna się to udzielać.

 

P.S

Dwa razy już miałem parkowanie w bagażniku, po prostu bardzo nie lubię jak ktoś siedzi mi na ogonie. Jak to się mówi, "jego wina, Twój samochód".

 

P.S 2

Nie będę dwulicowym ściemniaczem. Nie po to kupiłem BMW aby czasami nie poniosła mnie ułańska fantazja. Tej na szczęście mam coraz mniej i nie czuję już potrzeby udowadniania na co dzień nikomu niczego na drodze. Wystarcza mi świadomość, że mam lepszy i zwinniejszy samochód niż przystawiający się oponent - bo 320D akurat niekoniecznie jest szybsze z pod świateł ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam +20km/h to juz za duzo.

Byc moze dla Policji co nieoznakowanymi jezdzi to jeszcze jest malo, bo latwo znajda kogos kto jedzie wiecej, ale fotoradary juz pstrykaja na +20 niestety.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.