Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba Ci sie? Pojedz, zmierz miernikiem, podepnij pod kompa, przeglad zrob zawiechy i bedziesz wiedzial na czym stoisz.

 

Nie sugeruj sie, ze ma podokladane tu i tam, zauwaz, ze ludzie z tego forum robia to samo, wymieniaja elementy na Mpakiet, bo sa ladniejsze, dodaja ramki zegarow etc. W moim odczuciu nie swiadczy to wcale o tym, ze auto bylo bite na prawo i lewo.

 

Dziwi mnie taka fala krytyki w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo, ludzie na forum też zderzaki dokładają, więc fala krytyki niejednego dziwi.

Jeśli ktoś dokłada przedni zderzak z coupe, tylny z m-paka, progi zwykłe i w ogłoszeniu pisze "Pełny m-pakiet", to to też was nie dziwi?

 

Ciekawi mnie jeszcze, jak tam ten ksenon.

 

Dziwi mnie taka fala krytyki w tym kierunku.

I tak już pewnie pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktury pewnie wyszły na więcej, niż cena sprzedaży :8) Ale nie ma co komu w portfel zaglądać.

Jeśli wierzysz komuś, kto w samym opisie kłamie i jeśli ci się taki składak podoba, to przepatrzeć wszystko porządnie, skan KS, lepsze fotki, VIN, sprawdzenie tych dokłądanych ksenonów i PDC, uzupełnienie nadkola (jeśli dobrze widzę), poprawka przedniego zderzaka na okoliczność szpar nierównych i brać. Bo nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz.

 

I oczywiście 1000 pln w dół z ceny za wciskanie na chama tekstów typu pełny m-pak :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak , tylko kwestia Twojej estetyki , środek ok fotele itp dołożysz sobie jak będziesz uważał , ale z zewnątrz te różne zderzaki :?

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrząc po opiniach kolegów wyżej, to takie zderzaki z różnych powiatów są ogólnie akceptowane, więc może jednak warto przymknąć oko (jeśli na forum ludzie nie odróżniają elementów, to w reszcie społeczeństwa tym bardziej).

Ja bym zaczął od skanu KS dla poprawienia humoru i od VIN, żeby zobaczyć, co tak rzeczywiście zostało pozmieniane, żeby wiedzieć, na czym się przy oględzinach skupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko auto po przygodzie przodem. Nerka z allegro, halogeny, których nie powinno tam być, zaślepka zderzaka od innego auta (wiem, wiem, koledzy powiedzą, że tuning). Do dokładnego obejrzenia na żywo, z fotek nie stwierdzisz, co tam się działo dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko auto po przygodzie przodem. Nerka z allegro, halogeny, których nie powinno tam być, zaślepka zderzaka od innego auta (wiem, wiem, koledzy powiedzą, że tuning). Do dokładnego obejrzenia na żywo, z fotek nie stwierdzisz, co tam się działo dokładnie.

 

 

mówisz o tej zielonej czy srebrnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zielonej.

W srebrnej dowiedz się, z kim miałbyś podpisywać umowę.

 

Pamiętaj, że w takiej cenie nie znajdziesz luksusu, więc nie ma co wybrzydzać. Stłuczka dobrze zrobiona auta nie dyskwalifikuje. Byle nie składak z elementami z trzech różnych egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poz nr 2 wydaje się byc ok na pierwszy rzut oka ... co do reszty to wybrałeś diesle , nie radze kupowac diesla w takiej cenie ...nikt kto dbał o diesla i wie że zrobi nim jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy kilometrów czyli powymieniał dużo rzeczy nie sprzeda go za taką kasę ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poz 2 rzeczywiście nie wygląda najgorzej tylko przebieg po kierownicy - x2 no i brak klimy to w takim aucie :mad2: te pokrętła wyglądają jak z fiata - a do tego bez klimy takie auto będzie potem bardzo cieżko odsprzedać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te auta rzeczywiście ci się podobają? Bez klimy (jak w Polonezie) albo jak ta ostatnia, ze zmienionymi zderzakami, w tym przedni zeżarty konkretnie, bez bebechów, bez nadkoli, z czujnikiem deszczu, którego nie ma i PDC, którego również nia ma?

 

To ostatnie ocenione przeze mnie auto, szkoda czasu. Zwiększ budżet, szukaj starszego modelu, albo bierz obojetnie którą z tych poskładanych lalek, które wklejasz, bo i tak nic lepszego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak dla mnie to same "padła" wybierasz.... Już na zdjęciach kiepsko wyglądają, to co dopiero w rzeczywistości. Co z tego, że cena wyjściowa to 13 czy 15tyś skoro trzeba pewnie w nie włożyć około 5 tyś aby dało się jeździć. Nie lepiej kupić coś zadbanego za około 20 tyś? Poza tym prawda jest taka, nikt dobrego auta nie sprzedaje. Zawsze coś trzeba przy nim zrobić po zakupie. Z resztą pojedź i obejrzyj na żywo takie auto za 13tyś, a nie wklejasz linki tylko.... Po kilku takich oględzinach odechce Ci się tych na szrotów. Powiem Ci, że obecnie też szukam auta (dla rodziców) i wybrać coś sensownego jest na prawdę ciężko. Na jaki model byś nie patrzył to otwierasz allegro i wydaje się, że za psie pieniądze można kupić auto, ale jak przychodzi do zakupu i chcesz auto w dobrym stanie, w miarę bezwypadkowe to okazuje się, że do tej najniższej ceny z allegro musisz dołożyć kilka ładnych tysięcy aby kupić coś porządnego. Tak czy siak, życzę powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to same "padła" wybierasz.... Już na zdjęciach kiepsko wyglądają, to co dopiero w rzeczywistości. Co z tego, że cena wyjściowa to 13 czy 15tyś skoro trzeba pewnie w nie włożyć około 5 tyś aby dało się jeździć. Nie lepiej kupić coś zadbanego za około 20 tyś? Poza tym prawda jest taka, nikt dobrego auta nie sprzedaje. Zawsze coś trzeba przy nim zrobić po zakupie. Z resztą pojedź i obejrzyj na żywo takie auto za 13tyś, a nie wklejasz linki tylko.... Po kilku takich oględzinach odechce Ci się tych na szrotów. Powiem Ci, że obecnie też szukam auta (dla rodziców) i wybrać coś sensownego jest na prawdę ciężko. Na jaki model byś nie patrzył to otwierasz allegro i wydaje się, że za psie pieniądze można kupić auto, ale jak przychodzi do zakupu i chcesz auto w dobrym stanie, w miarę bezwypadkowe to okazuje się, że do tej najniższej ceny z allegro musisz dołożyć kilka ładnych tysięcy aby kupić coś porządnego. Tak czy siak, życzę powodzenia.

 

 

Popieram ,ale pewnych ludzi nie przekonasz lubią być oszukiwani i naiwni cóż poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ... jak słysze od ludzi że za swoje e46 320d z końca 98 roku dostane 10 Tyś bo za tyle można kupic to wolę niech żona nim jeździ .... ;)

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupują takie padła a później wysyp tematów na forum... nie działa, stuka, piszczy wymieniłem już wszystko, okazało się że anglik, czemu na słupkach jest popękany lakier etc... :twisted:

CHIPTUNING BMW ŁÓDŹ > STROJENIA INDYWDUALNE > TEL 794-053-715

ZAPRASZAMY NA MODYFIKACJE WSZYSTKIE MODELE BMW

http://www.TC-PERFORMANCE.eu


http://www.tc-performance.eu/app/uploads/2019/01/15/chiptuning-bmw-g-seria-2-e1547559341957.jpg


https://www.facebook.com/TeCePERFORMANCE -> ODWIEDŹ NASZ FANPAGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy 220tys,km na E46 2.2 170km sama benzyna to jest dużo czy jeszcze nie? Ogólnie poszukuje taką E46 w coupe z najmniejszym 6 cylindrowcem. Każdy wie jak ciężko jest znaleźć nie zajechaną. W miarę zadbana za 23tys,zł z 2001r to za dużo czy można tyle dać? Jak to wygląda z kosztami użytkowania, spalaniem, jakieś wady, usterki? Na co zwracać uwagi przy zakupie? Przepraszam za monotonne pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.