Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie, zgadzam się z Tobą, tylko nie chodzi o dokładanie w kółko pieniędzy, bo równie dobrze można powiedzieć, że po co komu BMW Serii 3, jak może dołożyć pół miliona i kupić Ferrari. Raczej mi chodziło o to, że kolega wrzucał linki do ofert 318i w polifcie za ok 20 tysięcy, to za tyle mógłby mieć przedlifta z mocniejszym silnikiem. I na jego miejscu ja bym tak zrobił, ale to mówię - ja bym tak zrobił, natomiast każdy musi się we własnym zakresie zdecydować na czym mu najbardziej zależy, czy woli mieć auto kilka lat młodsze, kilka KM mocniejsze czy o kilka opcji lepiej wyposażone w danym przedziale cenowym.

 

Ja piszę jak to wygląda z mojej perspektywy, u każdego to wygląda trochę inaczej, ale mądrze i konkretnie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lekko pomodzone e90 320d zrobi e46 330i z palcem w d.... :(

a jak jeszcze dodamy do tego fakt braku mocy w 330i ktory nie jest niczym zaskakujacym (disa, vanosy, itp) to moze sie okazac ze te "własciwe" pojemnosci to tylko na papierze :wink:

 

ja tez jestem zdania ze w budzie e46 benzyna to minimum 6 garkow i to z naciskiem na 2.8 lub 3litry (bo nie ma czym jechac) no ale...

nie kazdy potrzebuje wyscigówki, nie kazdy patrzy na auto jak na coś wiecej jak srodek transportu, ktory najlepiej ma go tanio (wspomniane 320d czy 318i) transportować

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba dla zartow to ogloszenie wstawiasz ;) w zyciu bym sie nie zainteresowal e46 w takich pieniadzach w takim stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Strachu to Twój? Znowu zaliczyłeś sarnę?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za te pieniądze poszukaj e36, najlepiej 316i lub 318i, wtedy masz szanse na dobrą sztukę... a ten śmietnik to lepiej sobie odpuść.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro miałem ruszyć na zakup BMW w wersji sedan 2002-2004 roku z silnikiem 318i lub 320i w benzynce.

Ale... pogadałem z paroma kolegami i stanowczo odradzili mi te silniki, ze sie psuja i ze wogole sa do bani

i jesli juz to trzeba szukać mocniejszych

 

Więc... Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To masz dylemat, bo 320i to to samo co 325i i 330i, mają tylko większą pojemność. Zostają więc kopciuchy i m3.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zakup BMW w wersji sedan 2002-2004 roku

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro miałem ruszyć na zakup BMW w wersji sedan 2002-2004 roku z silnikiem 318i lub 320i w benzynce.

Ale... pogadałem z paroma kolegami i stanowczo odradzili mi te silniki, ze sie psuja i ze wogole sa do bani

i jesli juz to trzeba szukać mocniejszych

 

Więc... Jak to jest?

 

Ona sa bardzo dobre. Zarówno przedlifty jak i polifty. Dobre silniki.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w podróż żeby obejrzeć parę aut, akurat trafiłem coś takiego http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekne-e46-330xi-4x4-full-opcja-taka-jakiej-szukasz-bezwypad-serwis-ID6yfcpn.html#d6752bf2a1. Jak sprawował się 330xi? Ciężko znaleźć mi jakieś obiektywne dane dotyczące spalania tego modelu. Myślicie, że przy takiej zwykłej spokojnej jeździe po mieście zmieściłbym się w 15l? Czy jest sens pakować się w automat i 4x4 przy tak wiekowym aucie? Przyznam szczerze, że nie mam doświadczenia w bmw. Będę wdzięczny za porady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dział oceny konkretnych ogłoszeń.

Ale skoro już tu trafiłeś, to sprawdź dobrze przeszłość auta, bo oprócz - jak sam widzisz - wszystkich kolorów tęczy na aucie, zderzak tylny pochodzi z innego auta, niż przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalania to powinieneś dać rade w mieście w okolicy 15. Automat z litr dokłada, 4x4 dokłada kolejny litr. Masz autocentrum gdzie masz raporty spalania czy inne strony to sobie poczytaj co piszą użytkownicy. W serwisie sporo droższe jest to auto w porównaniu do zwykłego 330. Sporo cześci innych.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że przy takiej zwykłej spokojnej jeździe po mieście zmieściłbym się w 15l? Czy jest sens pakować się w automat i 4x4 przy tak wiekowym aucie? Przyznam szczerze, że nie mam doświadczenia w bmw. Będę wdzięczny za porady.

 

W 15 litrach sie zmiescisz, ale tak granicznie. 14-15 przy spokojnej jezdzie spalisz.

czy warto sie pakowac w takie auto? Jesli mocno liczysz złotówki, to nie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 318 poliftowe to wzór dobrego silnika :)

 

Ludzie którzy maja od nowosci, albo kupili z prawdziwym niskim przebiegiem, dobrze serwisowany, na dobrym oleju czesto zmienianym - nie narzekają wcale.

 

A że gamonie ktorzy kupili za grosze zmęczone trupy narzekają - no cóz, ich strata...

 

Moj kolega 8 rok jezdzi 318i i zero problemów. Mniej na nie miał wydatków, niż ja na 323i, ktore i tak kupilem bdb i doinwestowane...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.