Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Bunia kupiona :-D fotki będą w krótce ;-) jestem mega zadowolony...spalanie na odcinku 10 km wynosi 12 litrów. Przyspieszenie do 160km/h w chwilę - bezcenne ;-)

 

Panowie, usłyszałem taki odgłos tarcia z przodu w którymś kole. Im szybciej jadę, szybciej się trze. Wysokość obrotów nie ma nic do tego, tylko prędkość. Po jakimś czasie ustąpiło.

 

Pytanie co do kontrolki check engine. Czy po przekreceniu zapłonu powinna się świecić razem z kontrolka oleju i aku, czy powinna się zgasić przed zapaleniem silnika?

 

Bo w hondzie check się gasi przed zapaleniem auta, tutaj się świeci tak długo, dopóki uruchomie silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niklucas :cool2:

Z ust mi to wyjales! Clio RS, mniam.

 

Sąsiad takie mial, kupił nowe w salonie w zeszłym roku, 2 tygodnie temu rozwalił w drobny mak. 200 KM wolnossąca benzyna.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trafiło mi się 325ti z 2001roku w dobrych pieniądzach, auto "do ogarnięcia" i dopieszczenia, generalnie powinno wyjść troszkę ponad 10.000zł.

Nigdy nie myślałem o compacie, bo wszyscy mówią, że jest brzydki i nie da się go sprzedać - czy to prawda?

 

Auto kupiłbym zupełnie bez potrzeby, tak tylko żeby sobie było bo jeszcze nie miałem takiej bawarki, fajnie się tym w ogóle jeździ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklucas :cool2:

Z ust mi to wyjales! Clio RS, mniam.

 

Sąsiad takie mial, kupił nowe w salonie w zeszłym roku, 2 tygodnie temu rozwalił w drobny mak. 200 KM wolnossąca benzyna.

 

Wiesz, moj mial Impreze WRX STi, w weekend rozwalil w drobny mak, ale nikomu mimo to nie odradzam zakupu :).

Jak jezdzila to dawala DUZO frajdy z jazdy.

Edytowane przez dxtr71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze do czego? Ja wolalbym jednak miec vanosa niz valvetronica.

Oba te silniki (N42 i N46) posiadają Valvetronic.

 

Kurde, racja, N42 ma Vanosa i Valvetronic. Ktos mi to wybijal z glowy w jakims poscie i jakos mi zostalo.

N46 ma tez Vanosa i Valvetronic.

 

N45 na pewno nie ma valvetronic'a :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do sprzedania coupe mojego ojca.

Naprawde warta uwagi.

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-323ci-stan-bdb-polecam-CID5-ID7IdLZ.html

 

Pozdrawiam

 

 

 

Niestety ale interesują mnie pojazdy wyłącznie z usa pozdro więc odnośnie mojego poprzedniego pytania na co w tym modelu oraz silniku m54 zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ja mu na to poradzę:) Muzykalny facet z niego.

Po prostu uznał ze czas sprzedać zabawkę i kupić coś większego.

Gość ma 40 lat i dalej jeździł coupe. Ktos kto kupi na pewno będzie zadowolony

 

 

hah tak tak :mrgreen: Facet 40 lat montuje sobie skrzynię basową :D a Ty pewnie rocznik 1993 czyli 21lat :norty: takie numery nie przejdą :norty:

 

ja teraz to spojrze na auto i wiem od razu co dolega :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Staszek szaman :!: Może książkę napiszesz o e46?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no to co ja mu na to poradzę:) Muzykalny facet z niego.

Po prostu uznał ze czas sprzedać zabawkę i kupić coś większego.

Gość ma 40 lat i dalej jeździł coupe. Ktos kto kupi na pewno będzie zadowolony

 

 

hah tak tak :mrgreen: Facet 40 lat montuje sobie skrzynię basową :D a Ty pewnie rocznik 1993 czyli 21lat :norty: takie numery nie przejdą :norty:

 

ja teraz to spojrze na auto i wiem od razu co dolega :twisted:

Staszek szaman :!: Może książkę napiszesz o e46?

 

 

Jedna jego wypowiedź i już wiadomo kto troluje :duh: :mad2:

Nie ma dozywocia na forum? Jemu by się przydało!

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah tak tak :mrgreen: Facet 40 lat montuje sobie skrzynię basową :D a Ty pewnie rocznik 1993 czyli 21lat :norty: takie numery nie przejdą :norty:

 

ja teraz to spojrze na auto i wiem od razu co dolega :twisted:

 

I tu się gościu mylisz. Bo auto którym jeżdżę ja masz w linku w moim podpisie i jest to e36 325i również coupe.

Nie każdy Facet po 40 musi siedzieć z pilotem przed telewizorem i popijać browar.

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja też mam prawie 40 lat i zamontowane dobre nagłośnienie w E38 :) Mało tego zakupiłem teraz E36 i będzie podobnie :) Żona mi mówi ,że nigdy nie dorosnę .Mam znajomego co jeździ SL500 napakowanym subami i wzmacniaczami a dobija do 60 -tki :) Trzeba patrzeć na stan techniczny auta a nie zastanawiać się ilu letni był właściciel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ja mu na to poradzę:) Muzykalny facet z niego.

Po prostu uznał ze czas sprzedać zabawkę i kupić coś większego.

Gość ma 40 lat i dalej jeździł coupe. Ktos kto kupi na pewno będzie zadowolony

 

 

hah tak tak :mrgreen: Facet 40 lat montuje sobie skrzynię basową :D a Ty pewnie rocznik 1993 czyli 21lat :norty: takie numery nie przejdą :norty:

 

ja teraz to spojrze na auto i wiem od razu co dolega :twisted:

juz ty na moje spojrzałeś kiedyś i powiedziałeś ze nie mam bixenonu ehehe :mad2:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
za 120000zł to trochę dużo :norty: jak za 12000zł to jasne że warto, ja za swojego chce 2x tyle :shock: :D więc jakby nie patrzeć okazja :cool2:

Oglądałem zdjęcia, bardzo ładna sztuka i chociaż jeden co nie ma nic do ukrycia :cool2: gdybym szukał to bym brał bez zastanowienia :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 120000zł to trochę dużo :norty: jak za 12000zł to jasne że warto, ja za swojego chce 2x tyle :shock: :D więc jakby nie patrzeć okazja :cool2:
tyle ze Twoja ma prawidzwy przebieg, nie jest sklejona z 4 aut, przejezdzi następne 100tys km bez wkładania grubej kasy

 

natomiast ta z linku podpicowana, pospawana, pokręcona ale jest tanio, młodo, reszta.... reszta sie nie liczy :cool2:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 120000zł to trochę dużo :norty: jak za 12000zł to jasne że warto, ja za swojego chce 2x tyle :shock: :D więc jakby nie patrzeć okazja :cool2:
tyle ze Twoja ma prawidzwy przebieg, nie jest sklejona z 4 aut, przejezdzi następne 100tys km bez wkładania grubej kasy

 

natomiast ta z linku podpicowana, pospawana, pokręcona ale jest tanio, młodo, reszta.... reszta sie nie liczy :cool2:

 

 

:norty: :cool2:

 

Handlarz raz mi powiedział... to jest komis Ty nie kupujesz auta z Salonu.Dziękuje :norty:

 

i mówi do mnie jak kupywałem na pewno była malowana... ale ja nie widzę przeszkód abyś sobie w Salonie kupił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.