Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po co spamujecie po forum? uczycie wiecznie, że nie muszę szukać bo mi pokażą. później żeby znaleźć coś ciekawego trzeba przelecieć 20 powielonych tematów, a przeważnie ludzie dostaną odpowiedź i do kolejnego problemu zakładają nowe konto :mad2: :mad2: :mad2:
niemożliwe staje się możliwe http://www.biuroprojektow.info/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę o poniższym modelu http://tablica.pl/oferta/bmw-320d-1999r-zamiana-kombi-lub-minivan-CID5-ID3I4m9.html#bfb695c00d Chciałbym go kupić a właściwie zamienić za Zafirę 2,0dti z 2002 roku której teraz jestem właścicielem. Może ktoś mi pomoże w podjęciu decyzji :? Albo zaproponuje coś innego :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć odpowiedniego działu wiec proszę tylko o wyjaśnienie jednej zasadniczej kwestii dotyczącej modelu poniżej:

 

http://otomoto.pl/bmw-318-C31477699.html

 

Wydaję sie tzw. polift, po masce, blotnikach itp, lecz dlaczego zderzak przedni jest inny, nie wiem jak z tylnym, ale tylne lampy chyba też są od modelu przedliftowego. Myle się? Fakt, auto mogło mieć jakś przygodę, jadę dopiero je obejrzeć w sobotę, lecz jeśli ktoś możeu dzielić mi odpowiedzi na moje pytania, będę wdzęczny. Poza tym, cena może za niska, lecz nie jeszcze nie kupuję, a tylko chcę rozwiać swoje watpliwości. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier z Niemiec ma na sprzedanie BMW E46 330i 2000r. (full skóra, duża nawigacja, automat, dobrej klasy instalacja lpg).

Cena jaka go interesuje to 5000 euro. Realny przebieg ~200 000 km. Trzy lata temu wymieniana skrzynia biegów na nową + ostatnio zawieszenie.

Auto w stanie perfekcyjnym. Garażowane i na czas wszystkie płyny wymieniane. Do tego ładne felgi aluminiowe z oponami letnimi i stalowe z nowymi oponami zimowymi.

 

Czy cena jest w porządku? Warto brać?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena b. dobra tylko hukowo że automat czy automat smg?

akcyzy max 7tys bez kombinowania także i tak korzystna oferta o ile auto takie jak je przedstawiłeś

 

A z kombinowaniem ;) nie ukrywam, że wolałbym mniej zapłacić za akcyzę. I druga sprawa... potem mogę odzyskać trochę kasy ze zwrotu podatku akcyzowego, zgadza się?

 

Jeśli chodzi o automat to nie jest to smg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie

 

Planuje sprowadzić E46 320i lub 325i. Możecie mi coś powiedzieć o tych silnikach ? Czy nie są one wadliwe ? Słyszałem że 1.9 panewki się sypią prawie od razu. Oraz czy nie wpędzą mnie w ogromne koszty.

 

Prosiłbym o pomoc ponieważ będzie to moje pierwsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320i oraz 325i to silniki szesciocylindrowe R6 czyli te "najlepsiejsze" i najpopularniejsze w BMW, nie ma sie czego bac. A co do 1.9 kolega ma, nalatane juz ma przeszlo 450.000km i nic powaznego mu sie nie dzialo. Byloby to troszke smieszne gdybym odradzal Ci RWD na pierwsze auto, ale jednak musisz o tym pamietac ze tylnim napedem jezdzi sie inaczej niz "kursowym puntem", zwlascza gdy wylaczysz kontrole trakcji.
Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam pytanie

Planuje sprowadzić E46 320i lub 325i. Możecie mi coś powiedzieć o tych silnikach ? Czy nie są one wadliwe ? Słyszałem że 1.9 panewki się sypią prawie od razu. Oraz czy nie wpędzą mnie w ogromne koszty.

Prosiłbym o pomoc ponieważ będzie to moje pierwsze auto.

Ja nic takiego nie słyszałem. I co miałeś na myśli pisząc, że panewki sypią się prawie od razu ? tzn po wyjechaniu z salonu czy jak ? 1.9 to 8 zaworowe grzeczne raczej trwałe silniki. Chcąc kupić 325i to troszkę idziesz już na grubo jak na pierwsze auto. Musisz też się liczyć ze spalaniem powyżej 10Lok 13l choć 320 też wciągnie ponad 10l. Ale ważniejsze od tego czy będzie to 320, 325 czy 1,9 jest aby było w dobrym stanie technicznym bo inaczej wpędzi cię w ogromne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany możecie rzucić okiem na dwa egemplarze :) ?

 

http://tablica.pl/oferta/bmw-330d-184km-navi-tv-CID5-ID3WZxB.html#bc2e757f1e

http://tablica.pl/oferta/bmw-330-bmw-330d-kombi-2001-CID5-ID3HzNB.html#5f5b63551b

 

w tym drugim linku widać że ma pokiereszowany zderzak i radio inszej inszości. Może wy jeszce coś zauważyliście ? Pozdro

 

Pierwszy ma masakrycznie zmęczony fotel, na pewno ma olbrzymi przebieg.

Pytania o konkretne auta w innym dziale.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.