Skocz do zawartości

[e9x] wygłuszenie maski - BENZYNA ???


radaz

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam e91 318i z silnikiem o oznaczeniu n46b20. W samochodzie po zakupie nie znalazłem wygłuszenia maski - początkowo myślałem , że ów wygłuszenie z czasem się rozsypało i poprzedni właściciel je wywalił. Nie wiedząc , że benzynowe silniki go nie posiadają, zakupiłem takowe na allegro i zamontowałem w swojej e91. Chciałem zapytać czy montaż takiej wygłuszki - podbitki pochodzącej z diesla może w jakiś sposób zaszkodzić mojemu silniczkowi :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie, możesz spokojnie jeździć . Na e90 post sporo ludzi tak robi żeby troszke silnik wyciszyć , podobnie na forach x1

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz spokojnie jeździć . Na e90 post sporo ludzi tak robi żeby troszke silnik wyciszyć , podobnie na forach x1

 

Dzięki , a już się bałem ,że przedobrzyłem :P Pozdro :!:

 

BTW, wygłuszyło minimalnie - no ale zawsze coś :) W końcu ten 4cyl. motor do najcichszych nie należy...

Może w zimie się ciut szybciej zagrzeje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I jak oceniasz skuteczność?

Wydaje mi się ,że róźnica jest tylko na zewnątrz. W środku jakiejś poprawy nie zauważyłem..

Swoją drogą dość głośne te nasze benzyny... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem hybrydą i BMW 318i dużo cichsza. Trakcja i oponki też się liczą.

 

Chodziło mi o sam silnik, bo wygłuszenie wnętrza jeśli chodzi o opływ powietrza itd jest w e90 bardzo dobre, wydaje mi się nawet ,że nawet odrobinke jest ciszej niż w e60, ale to tak jak piszesz - za to mogą odpowiadać np szersze opony.

Już chyba 3 razy na Shellu chcieli mi lać diesla do diaska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jakby ktoś chciał hard wyciszenie maski, to polecam zrobić jak u mnie. Może nie wygląda, ale robi robotę:

 

viewtopic.php?f=155&t=261808&p=2172161#p2172161

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.