Skocz do zawartości

E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.


Hitalin

Rekomendowane odpowiedzi

I na pewno zostały zweryfikowane/zrobione :

- odma

- wszystkie węże zasilające

- sprawdzona drożność smoka

- sprawdzony wydatek pompy oleju

- sprawdzona szczelność dolotu, czyszczenie dolotu, wymiana filtra powietrza

- wymiana oleju

Bo prawdę mówiąc - zgon nowego turbo po <50kkm to nie przypadek. Zdarza się, ale niezwykle rzadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To pomyślałbym o tej reszcie, wliczając w to również sprawdzenie drożności DPF i tym podobnych rzeczy. Raz jeszcze powiem - turbo nie odlatuje bez powodu przy takim przebiegu, szkoda żeby kolejne zakończyło swój żywot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Niestety - turbo kupię z jednego źródła, zamontuję je w warsztacie, a w dodatku mam jeszcze zrobiony program. Jeśli w warsztacie nie znajdą przyczyny, bo wszystko będzie wyglądało ok, to szans na znalezienie przyczyny w zasadzie nie mam. Każdy będzie zrzucał winę na drugiego. Tuner na turbo, sprzedawca na warsztat, a mechanik na obydwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

sorry za opóźnienie.

http://www.oturbosprezarkach.pl/artykuly/item/38-turbospr%C4%99%C5%BCarka-hybrydowa-co-to-jest?

 

przerabiasz swoją na hybrydę,robisz remap i masz większe przyrosty niż przy seryjnej,a co do trwałości to przy normalnym użytkowaniu nic się nie będzie działo. gdybym miał taką sytuację jak Ty to zamiast bawić się w regenerację bądź kupować "nową" zastanowił bym się nad hybrydą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cool2:

Coraz więcej jest takich firm. Firma Perun ma dobre opinie. Możesz też zapytać forumowych tunerów Tc performance czy czegoś w tym temacie nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pięknie prezentuje się ten kolor, nawet wieczorem. I te felgi - identyczne jak miałam w e90. Piękny zestaw ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie wyszedl kolor ! a black liny do niego ladnie pasuja. Gratulacje !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.