Skocz do zawartości

BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...


Matias-e90

Rekomendowane odpowiedzi

nie no fajnie to wygląda, fontanna śniegu spod każdeog koła

a co do zaśnierzonych parkingów to trzeba uważać - niedawno widziałem następstwa takiego latania, parking przed centrum handlowym, wielki, pusty, aura wiadomo sprzyja, i niestety E36 chłopaki chcieli się poślizgać i trafili na jakieś wystające g..., na samym środku tego lotniska, nie wiem co to było, może jakaś pozostałość po lampie, słupie czy znaku drogowym, no ale całe tylne koło z felgą w drobiazgi, a piasta, bęben i pewnie jeszcze jakieś pierdoły w zawieszeniu też chyba mocno dostały :( nie wiem skąd ten metalowy korzeń się tam wziął, ale się wziął i zrobił swoje :(

 

a baba na parkingu zimą to prawie że pewność, że coś wykombinuje, przy czym zaparkowanie jak krowa do wydojenia to najlepsze z tego repertuaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMmm no dzisiaj jak się kręciłem to uderzyłem tylnym kołem w kawał lodu, przestraszyłem się że zderzak połamałem ale na szczęście nie;/ wracając do domu strasznie biła mi kierownica, jak się okazało później w dziury w felgach zamarł śnieg powstał lód i drgania gotowe;] No niestety, najśmieszniejsze było to, że sobie siedziałem w aucie czekając na drugą połówkę i nagle widze że cos na mnie jedzie i buuuum;/ dobrze że zapłon wył bo jeszcze by jaśki wywaliło;/ heheeh Pani się złapała za głowę...nie była brzydka więc nie krzyczałem na nią;/ mimo lekkiego uderzenia trochę gratów poszło do wymiany;/ ale co zrobić - zima;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, może trochę ostro zabrzmiałem z tymi babami, bo oczywiście złej woli tu zapewne nigdy nie ma, ale po prostu pewna "niefrasobliwość", co chociażby obserwuję patrząc na wyczyny sąsiadem pod blokiem, albo chociażby też mojej najdroższej żony - żonka b fajnie jeździ ogólnie, ale parkowanie to jej słabsza strona, szczególnie równolegle ;) po prostu jak widzę jak wraca z pracy i co wywija pod domem, to czasem mi ciśnienie lekko skacze ;) piękna czy nie piękna, no czasem po prostu łamaga parkingowa :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego ja zawsze w zimie parkuje tam gdzie inni nie chcą ,daleko,gdzie pusto i bezpieczniej . No i jak ma się koło siebie dużo miejsca to jakiś Touareg czy Land Cruiser lubi stanąć ,a z takim to wiadomo,że szanse są marne na wyjście cało ze stłuczki ... Może do auta z zakupami mam daleko ale spacer jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) Ja tydzień temu też zabawiłem się wieczorkiem na parkingu,fajne doświadczenie jak tylnionapędówka gubi trakcje,jak kontrować i wychodzić z poślizgu . I muszę powiedzieć że BMW fajnie się jeździ,na pustym skrzyżowaniu można boczkiem pójść itp :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tył napęd to najbardziej "uniwersalny" napęd...w lato można poszaleć na rondach pobawić się nie mówiąc już o zimie:) Znowu X w zime jest boski, poprostu śniegu po zderzak a ona sunie jak trzeba;] znowu w lato nic specjalnego się nie dzieje, no może poza jakimiś ostrymi, szybkimi zakrętami...

 

A z tym parkowaniem, to akurat wracając z Wawy zajechałem po drodze, z buta ciężko byłoby isć bo to drugi koniec Szczytna....zimno było więc połówka by zmarzła....;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombiaczek fajny .a co do e90 nie wiem czego ale straznie denerwuje mnie tal srebrna listwa nad grilem taka sama jest w seri 6 . pozatym swiatla tylne i przednie . ten po lift juz ladniesjszy ale nie tak ladny jak e46 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wziąłem się z kolega za czynności które powinienem/miałem wykonać dawno:) a więc:

- wywalenie klapek w kolektorze i zamontowanie zaślepek,

- wymiana wszystkich wezykow podcisnienia na silikony - czarne,

- czyszczenie kolektora (uzylem specyfiku do czyszczenia gaznikow) i umyl sie bardzo ladnie wiadomo wyczyszczenie uszczelek od kolektora tak profilaktycznie niestety nie zamowilem nowych,

- wyczyszczenie egr,

Podsumowujac zrobilismy wszystko orpocz klapek...dlaczego? Bo klapki ktos juz wczesniej usunal:)takze mam na sprzedanie zaslepki 22 mm co pewnie oglosze w dziale gielda:) Auto poczyszczeniu tak jakby chodzi delikatniej i jedwabisciej:)

 

Nistety l

Fotorelacji nie zrobilem bo padl mi tel:/

Dzisiaj standardowo porzadne mycie, czyszczenie skor i szyb oraz plastikow, odkurzanie itp:)

 

 

 

 

Pozdrawiam,

 

 

Witam, podsyłam nowe fotki (robione nie kalkulatorem, nie tosterem i nie lustrzanką a telefonem):) Wrzuciłem nowe felgi 18" - jeździ sie niewiele gorzej niż na 17" a znowu na gładkiej drodze jest wyśmienicie;] więc osobiście polecam:)

W sierpniu planuje większy przegląd:

- odma

- olej + filtry

- hamulce przód

- tylne tuleje na wachaczach przód

- zbieżność i wyważenie kół:)

 

Poniżej foto storY:)

http://images65.fotosik.pl/14/e1bec4068d0dc9a7.jpg

 

http://images63.fotosik.pl/14/2631408a02f04806.jpg

 

http://images64.fotosik.pl/14/9db306542c99d091.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Siemanko, pomożecie albo podpowiecie? Planuje pomalować na czarno felgi letnie 18" i zastanawiam się nad 2 opcjami:

1 - czarny mat

2 - czarny połysk....

 

Bardziej skłaniam się ku czarnemu połyskowi ale może ktoś z was podopowie:)

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały do granatowego również może ciekawie wyglądać :) , czarny to bardzo popularny odcień ........... .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.