Skocz do zawartości

Glowica do e39 z e36 ??


Ponury1979

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

każdy silnik m52 o jednakowej pojemności jest taki sam bez względu na to czy siedział w e36 , e39 , czy e38.

Głowica będzie dobra.

 

Zawsze też możesz sprawdzić numer części w katalogu. < powiedzmy realoem>

Numer musi sie zgadzać.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem ostatnio mnie dotyczył, i sprawdzałem to w silniku M52 głowica od 2500 i 2800 jest taka sama, przynajmniej średnica na gary,ale nie wiem jak z zaworami
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia glowice z modelu 328i i na niej jest wybity nr 1738400 ( casting number ? ) jest to dokladnie taki sam jak u mnie. Jedyna roznica to taka ze on ma jeszcze wybity nr 30 w pracym gornym rogu ( zobacz link http://www.ebay.co.uk/itm/221129800331?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 ) a u mnie 17.

Co to moze oznaczac ? Mieszkam w Uk a tutejsi "mechanicy" nic nie wiedza.

 

Bedzie to pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem każda głowica M52 tego samego silnika jest taka sama.

 

PS. W UK e36 są szanowanymi autami czy też są katowane? Bo w PL szczerze mówiąc z e36 nie kupił bym głowicy

 

Nie spotkalem sie z katowanymi ( co nie znaczy ze ich nie ma ). Podobnie jak w Polsce zalezy to od wlasciciela.Tu sa lepsze drogi wiec zawieszenie nie jest tak wymeczone a wszechobecna policja dba abys jechal przepisowo.

Czesciej spotkac mozna zaniedbane ( poobijane, porysowane ) niz zakatowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.