Skocz do zawartości

e39 523i benzyna 1997 sedan kasowanie inspekcji


Kamil Jasinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kolejny rok mam problem z kasowaniem inspekcji nie wiem czy ja cos robie nie tak.7 pin mostkuje z masa na zaplonie 15 sekund czekam i nic,7 pin z 19pinem tez nic nie daje. :cry:drzwi i szyby zamkniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ostatnio nie mogłem skasować inpekcji olejowej, ani inpą, ani kabelkami, może to ma związek z tym , że pozostała mi jeszcze jedna zielona "cegiełka", bo do tej pory zawsze kasowałem jak już wszystkie zielone "cegiełki " zniknęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego z cegiełkami. Musi dać radę. Czasem nie łączy dobrze wejście. Najlepiej robić to próbówką na 12v, a kolega już wrzucił link, gdzie wstawiałem kasowanie inspekcji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na laptopie zainstalowaną Inpę to wykasujesz bez problemu.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam inpe i do dziś nie wiem, gdzie wejść, żeby skasować inspekcję i cały czas próbówka w ręku :D Ale wstyd hehe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w E39, ale kiedyś miałem E34 i tam z kasowaniem to były czary mary, tzn. różnie z tym bywało. Nie będę sie rozpisywał, podam linka do tematu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=33091&start=30. Poszukaj pod moim postem, może akurat pomoże :wink:

Co do INPY, to kasowania szukamy pod "Instrument clusters", o ile dobrze pamiętam.

A wszystko to przez REKINA ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja dziś po swapie kasowałem inspekcję kablem < zreszta zawsze tak robię>

Pin 7 i na masę na dokładnie 12s.

Zapłon właczony przez cały czas.

Za piewrszym razem wychodzi.

A kasowanie "zegarka" 24s.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo dzisiaj postanowiłem zmienić język OBC ale mi nie wyszło więc postanowiłem sobie pokombinować i skasowałem inspekcje lewym guzikiem na zegarach nie wiem czy dobrze ale święcą wszystkie cegiełki i zegar też skasowany. Może spotkaliście się kiedyś z tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.