Skocz do zawartości

opony 17 hankook rsc


pet1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, gdzie Kolego je znalazłeś za tyle, ale sprawdzając wszystkie portale oponiarskie nigdzie nie widziałem takiej ceny nawet dla zwykłej opony (o RSC nie wspominając :shock: )

 

http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-icebear-w-300-225-45-r17-91-v-run-on-flat

 

Może cenę Ci pokazywało dla 195/65 R15, a nie 17" :roll: chociaż i to nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cena ok, ale skoro gdzieś po tyle są

miałem kiedyś hankook z rsc, zimowe, 16" tylko, jednak naprawdę dawały radę

jak masz za taką cenę to śmiało brać

 

ja wtedy wybrałem hankook ponieważ był dokładnie połowę tańszy niż conti, a wyboru nie żałowałem

były to jakieś icebar 300 lub podobny numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę że warto przeczytać ten artykuł http://www.auto-swiat.pl/1-test-opon-zimowych-22545-r17-czym-bezpiecznie-przejechac-przez-zime

Do testów posłużyło BMW E91 i najlepszą oponą na śniegu w rozmiarze 225 przy tylnym napędzie okazały się NOKIAN WR D3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam w teście widzę Michelin'a na pierwszym miejscu. Nokian zdobył świetną ocenę, ale na podium się nie załapał - przynajmniej w sponsorowanych testach AŚ :D

 

W łącznym zestawieniu tak, ale na śniegu Nokian zebrał najlepsze noty co można zobaczyć w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... co myślicie o nowych oponach z DOT-em 2007 ? Mogę kupić 225/45/17 michelina RSC w bardzo dobrej cenie...

Waham się bo według mnie na tą zimę będą ok ale czy nie lepiej dołożyć do świeższych ?

 

Koszt opony to 500zł sztuka Koszt aktualnego rocznika 938zł

 

 

a wracając do tematu to ostatnio Hankooki idą również na pierwszy montaż do BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie kupił 5 letniej "nowej "opny. Guma się starzeje . Z tego co piamiętam chyba producent sprzedaje do 3 lat a potem ida jako gorszy gatunek do sieciówek i allegro :)

Stara guma szybciej Ci się zjedzie a dodatkowo nie wiadomo jak była składowana przez te 5 lat .

Lepiej kup innej marki w tej cenie niz stare. Ja mam Bridgestone i jestem zadowolony. Teraz do Clio Sport dziewczyny będe kupował hankooki w roz 195/50/16 w cenie 344 zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja dosc dlugo szukalem opon do auta. Rozne testy opinie itp. Kupilem w koncu nokian wr a3 225/45 17 rsc za 167 euro sztuka. Opony produkcja 4811 mam nadzieje ze spisza sie w zimie :D jak masz cene za rsc 350 zl to kup z 10 kompletow i pozniej sprzedaj np za 550 :norty: tak naprawde to az nie mozliwe aby ktos sprzedawal nowe rsc 225/45 17 za takie pieniadze

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem sporo różnych opon zimowych i według mnie Nokian ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Są świetne na śnieg i błoto/wodę. Na suchym poprawne. W zeszłym roku pojechałem coupetą na obniżonym zawieszeniu w góry i wróciłem bez przygód :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... co myślicie o nowych oponach z DOT-em 2007 ? Mogę kupić 225/45/17 michelina RSC w bardzo dobrej cenie...

Waham się bo według mnie na tą zimę będą ok ale czy nie lepiej dołożyć do świeższych ?

 

Koszt opony to 500zł sztuka Koszt aktualnego rocznika 938zł

 

 

a wracając do tematu to ostatnio Hankooki idą również na pierwszy montaż do BMW

 

Jak dla mnie żadna okazja 500pln/szt. :duh: za opony z 5-letnim(praktycznie 6-letnim) DOTem. Nie mam przeciwwskazań do kupowania opon około -2-3lata - starszych nie ma co już brać. Chociaż widziałem już i takich magików, co jedne opony po kilkanaście lat mieli i nie narzekali :mrgreen:

Jakby co, to ja również pisze się na komplet tych Hankoków :roll: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

A ja podobnie ale jednak inaczej ;-)

Jakie lancuchy? Planuje odwiedzic w tym roku zasniezone gory i chcialbym uniknac przykrych niespodzianek.

 

Jeszcze jakis czas temu widzialem takie 'pasy' - troche jak gasienice, tylko nie pamietam nazwy. Zreszta opinii wowczas zadnych nie widzialem (poza filmikami reklamowymi).

Sensowne podpowiedzi? Dzieki.

Pzdr.

dren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
To zalezy w jakie gory sie wybierasz, jak w Polskie to spokojnie dasz rady o ile jako takiego skilla w prowadzeniuposiadasz, jak w "grubsze" gory to najlepiej sie teraz sprawdzaja pajaki z kolcami chowanymi ale nazwy nie pamietam

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
weszlem na chwile bo chcialem zobaczyc co wy sondzicie o rsc ja to tam sie nieznam i nawet nie wiedzialem ze kupuje rsc dopiero na miejscu facet mi powiedzial co to takiego. gdy go zapytalem dlaczego je sprzedaje i do tego tak tanio to odpowiedzial ze dla niego i zony so za twarde i zbyt glosne! a niema miejsca gdzie ich trzymac wiec z tad ta cena. sorki za bledy ale malo co po polsku pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś na tych oponach już, czy tylko założyłeś/kupiłeś? Powiem szczerze, że jak kupiłem swoje auto na 16" ROF, to wracałem z Niemiec z dusza na ramieniu, kiedy mi się wysypie w końcu łożysko tak wyły france :mad2: Sprzedawca poinformował wcześniej oczywiście że opony są mierne, ale nie wiedziałem, że to tak potrafi ujadać :shock:

ROF, nawet leciutko wyząbkowany strasznie wyje i być może kupiłeś właśnie takie coś - mam nadzieję, że nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.