Skocz do zawartości

Wymiana Pakietu z E90 na M-pakiet


siwek608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogich forumowiczow.

Mam do was pytanie jak by to wygladalo jak bym chcial zmienic nadwozie w swojej e90 2008r 318i na M-pakiet z BMW 3 z 2011r i nie jest to nowa F30 tylko jak kojarze to jest to E90 po lifcie z M-pakietem

Mam mozliwosc kupienia tanio tego M-pakietu ktory zawiera: przedni i tylni zderzak , przednie i tyle lampy , przednia maske.

Chcialbym dostac rade czy beda jakies problemy z ta wymiana i czy te czesci bede pasowac bez problemu bo szczere wydaje mi sie ze jest to to samo tylko po lifcie.

Dzieki za odpowiedzi .

Pozdrawiam

Edytowane przez siwek608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich forumowiczow.

Mam do was pytanie jak by to wygladalo jak bym chcial zmienic nadwozie w swojej e90 2008r 318i na M-pakiet z BMW 3 z 2011r i nie jest to nowa F30 tylko jak kojarze to jest to E93.

Mam mozliwosc kupienia tanio tego M-pakietu ktory zawiera: przedni i tylni zderzak , przednie i tyle lampy , przednia maske.

Chcialbym dostac rade czy beda jakies problemy z ta wymiana i czy te czesci bede pasowac bez problemu bo szczere wydaje mi sie ze jest to to samo tylko po lifcie.

Dzieki za odpowiedzi .

Pozdrawiam

Czekaj czekaj. Chcesz przerobić e90 na e93? :shock: :mrgreen:

Czyli sedan na cabrio. Nie da rady zrobić czegoś takiego.

 

Czy może chodzi Ci o zwykłe przejście na e90 lcl ?

Edytowane przez Bliss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :) mam e90 318i i mam mozliwosc zakupy M-pakietu z bmw z 2011r i pytanie moje brzmi czy to wszystko bedzie pasowac ?

Nie powinno być większych problemów. Ktoś tu na forum w galerii ma chyba nawet taką przeróbkę.

Z tego co się orientuje to ewentualnie może dojść jeszcze zakup modułu świateł z FRM3 - chyba, że Twój obecny można zaprogramować pod te lampy.

 

Możliwe, że osłony i nadkola mogą nie zgadzać się w pełni.

 

 

Zerknij do tego tematu : viewtopic.php?f=158&t=161706&start=15

Edytowane przez Bliss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jezeli prelci e90 na lci e90 to nie ma zadnego problemu gprzej jezeli to bedzie z e92 lub e93.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli prelci e90 na lci e90 to nie ma zadnego problemu gprzej jezeli to bedzie z e92 lub e93.

 

Dzieki za odpowiedz ale jednak mimo tego sie martwie odnosnie lamp tylnich bo widzialem zdjecie na naszym forum o to link viewtopic.php?f=158&t=187580&hilit=m+pakiet+e90&start=45 i dokladnie z tego modelu bede robic przekladke tego M-pakietu i te tylnie lampy tak jakos sie ze soba nie lacza a u mnie to wyglada zupelnie inaczej a tu przyklad dokaldnie takie same mam w tej chwili te lampy tylko dodam ze nie kombii.. link - viewtopic.php?f=158&t=146260 lampy tylnie razem z lampami z wyskosci bagaznika wizualnie zlewaja sie ze soba w jednej lini a tu widac taki jakis spad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne klapy przed i po liftingu są inne, wymienić będziesz musiał jeszcze ową klape.

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jak masz sedana to czeka cie jeszcze wymiana tylnej klapy ale akurat to maly koszt jest liczac calosc, do tego przejsciowkitrzeba w aso kupi ( w sumie ze 2-3 stowki ) potem do jakiegos elektryka i na koncu kodowanie modulow i bedzie cacy

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sedana to czeka cie jeszcze wymiana tylnej klapy ale akurat to maly koszt jest liczac calosc, do tego przejsciowkitrzeba w aso kupi ( w sumie ze 2-3 stowki ) potem do jakiegos elektryka i na koncu kodowanie modulow i bedzie cacy

No tak ale powiem ci ze i tak komplecik kupuje tanio bo wogole to jest Anglik bo mieszkam na stale w Anglii i caly komplecik kupuje za 1500f ok.7500-8000zl calosc a teraz pytanie skad wezme te wszystkie przejsciowki :) mam mechanika co mi to zalozy a co dokaldnie z elektronika jeszcze trzeba zrobic ?? Bo moj mechanik chyba nie bedzie w stanie tego zrobic :p

A teraz z innej beczki nie ma problemu z ta klapa bagaznika bo to wszystko w komplecie biore jeszcze dodatkowo moge wziasc siedzenia z tej Alcantry i wszystko ze srodka co tylko chce :p wiec teraz wiem przynajmniej ze klape musze tez ze soba cignac :p hehe Ale nie ma co udalo mi sie wyrwac okazje bo sprawdzalem n Allegro to komplecik samych zderzakow progow itp ale bez swiatel itd koszt okolo 5000-6000zl wiec jestem zadowolony ^^ ale bedzie walka aby to wszystko zalozyc :D vAby to mialo rece i nogi :)

 

Ahhha a klapa bagaznika rozni sie samy ksztaltem i jak to wyglada z zamkami czy wszystko tak samo chodzi ? i co z zamkiem bagaznika itd czy bedzie mi sie otwieral z kluczyka jak do tej pory ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Posiadam wersję sedan E90 2005 r. (zderzaki standard) chciałbym zmienić tylko zderzaki przód + tył + progi na M- pakiet lub AC Schnitzer oczywiście od wersji przed liftem. Czy konieczna jest wymiana nadkoli i osłon pod silnikiem? Pozostaje kwestia halogenów z przodu których fabrycznie nie posiadam a w m-pakiet są. Czy są takie zaślepki do m-pakietu bo pewnie z mojego zderzaka nie będą pasowały. Nie chciałbym bawić się w montaż halogenów, nie są mi potrzebne do szczęścia.

 

Chciałbym taki: http://img34.olx.pl/images_tablicapl/163567057_4_644x461_bmw-3-e90-e91-2005r-20-diesel-163ps-m-pakiet-zarejestrowana-w-pl-motoryzacja_rev001.jpg

Edytowane przez adrianmiszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje idealnie, tylny zderzak musisz tylko ślizgi kupić od m pakietu i tylne lampy zamienić ze sobą dwa kabelki we wtyczce, sam przerabiam aktualnie ten temat i brakuje mi tylko tylnego zderzaka do całość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego zderzaka z przodu nie wymienisz bo ma inny grill, i od razu musisz wymieniać maskę bo nie pasuje tez na stary. Co do lamp to nie jestem pewien ale chyba ksztaltowo są takie same, musi mnie ktoś potwierdzić, same progi da radę wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.