Skocz do zawartości

530D Gaśnie po zalaczeniu ksenonow.


Severo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zeszła zime czesto borykalem sie z tym problemem mianowicie po wlaczeniu ksenonow benia gasła... pozniej albo palila od kopa albo nie chciala wcale zapalic trzeba bylo ja zamknac na 2 minuty otworzyc odpalic od kopa i jechac. Czasem tez po takim zgasnieciu swieci sie katrolka swiec zarowych raz gasnie po 20 sekundach a czasami swieci sie tak dlugo jak silnik bedzie wlaczony.

Od kwietnia ani raz nie zgasla a wczoraj juz 3 takie numery mi zrobila...

Posiadam przetwornice do nich ale sa one juz zmienione od zeszlej zimy bo stare sie spalily.

Nie wiem czy w tym momencie zabieraja one prad z silnika komputera czy jak..?

Czy wyrzucaja jakis blad?

Generalnie podpinalem go pod kompa i poza czujnikiem poziomu paliwa niema Errorow... bedzie coraz zimniej a ona znowu bedzie mi robila psikusy prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A ta instalacja i ksenony to w oryginale czy jakieś dokładane ???
ale sa one juz zmienione od zeszłej zimy bo stare się spalily.

No i to wyjaśnia wszystko.Odepnij te przetwornice i powinno być ok.Tanie przetwornice(chińskie)nadają sie tylko na śmietnik.

Nikt mnie już nie przekona do założenia nieoryginalnych HID-ów.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale co mam zrobic zeby miec ksenony dalej i zeby auto nie zdychalo?

I generalnie dlaczego przez 5 miesiecy nie zdechl ani raz a teraz znowu ma manewry jak zima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans zebym wywalil ksenony.. Jakie przetwornice kupic zeby to dzialalo...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego mialem ten sam klopot co ty:) juz ci mowie co masz zrobic???:d jakie masz xenony??? HID??? czy D2S???

odnosnie HID-ow to tandeta za dobre hidy trzeba dac okolo 700zl well-done.pl tam znajdziesz dobre hidy!! nie szajs z allegro...

odnosnie D2S to kupuj tylko orginaly philips /osram cena jednej sztuki 120zl -+ co do przetwornic??? masz orginalne??? jesli nie to kup takie lepsze cyfrowe by nie wyskakiwal ci blad na kompie ze masz spalone zarowki;) przetwornice tez znajdziesz na stronie well-done.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Kolego przeczytaj jeszcze raz problem kolegi.

Nie o żarnikach tu mowa tylko o przetwornicach.

Kolega ma przetwornice które maja jakieś zwarcie lub przebicie.

Miałem podobnie tylko objawy były inne.

Trzeba założyć przetwornice i to najlepiej oryginalne.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie problem byl w zarnikach... nie w przetwornice a objawy takie same + to ze gasly mi nawet podczas jazdy:O + ze po odpalaniu xenonow zapalaly sie all kontrolki na pulpicie (mrugniecie) + ze po odpaleniu auta i wlaczeniu xenonow gaslo auto i nie mozna bylo go odpoalic trzeba bylo wyciagnac kluczyk odczekac chwile i palilo jak trzeba i tak w kolko to sie wycwanilem pierw wlaczalem xenony a pozniej odpalalem auto:d ale wkoncu mnie to irytowalo denerwowalo i kupilem orginal i jezdze juz na tym dlugo bez zadnych problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przetwornic??? masz orginalne??? jesli nie to kup takie lepsze cyfrowe by nie wyskakiwal ci blad na kompie ze masz spalone zarowki;) przetwornice tez znajdziesz na stronie well-done.pl
do pana cichego ODNOSNIE PRZETWORNIC TEZ NAPISALEM prosze czytac do konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zeby od czegoś zacząć to trzeba min. odłączyć przetwornice i zobaczyć czy to coś da prawda??

 

 

ludzie to co on jakis za przeproszeniem jest psychicznie umyslowo onklo uposledzony..??? mam problem to sprawdzam zamianiam przetwornice jedna z druga daje inne jesli mam... odlaczam podlaczam nawet zwykle H7 w celu sprzwdzenia czy to napewno xenon czy nie jakies inne zwacie na kablach... badzmy powazni przeciez nie bedzie odkrecal felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.