Skocz do zawartości

czy Beeme można zostawić na parkingu niestrzeżonym ?


Rekomendowane odpowiedzi

Na zadane pytanie mozna odpowiedziec: TAK... :)

 

Jednak to BMW i zawsze staram sie postawic jak najblizej miejsca w ktorym sie znajduje, lubie tez miec kontakt wzrokowy z Ema :) Pod hipermarketami w duzych miastach parkuje na strzezonych lub jezdze tak dlugo w kolko az znajde cos blisko wejscia.

 

Moje zabezpieczenia to:

 

- alarm

- immo

- czujnik dzwieku

- czujnik pochylenia (jest strasznie czuly, lekko puknac i juz wyje)

 

mam tez jeszcze PAGER podobno z 2km zasiegiem ale nie dziala :(

 

Mimo tego dotychczas skradziono mi dwa znaczki (miesciac szukania idealnych oryginalnych) boczna listwe (znalalzem ja parenascie metrow miedzy blokami, widac ze jakies losie nie wiedzieli co z tym zrobic) oraz koncowke Remusa (niestety nie byla przyspawana, teraz mam juz tak jak powinno byc)

BMW - Bo Mozesz Wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można wszystko, jeżeli jesteś Chuckiem Norrisem, to zostawiaj, ja tam stoję na strzeżonym.

Tu nawet może nie rozchodzi się o kradzież, ale wielu spaceruje z gwoździami i innymi sprzętami. Pobawi się taki, a potem naprawa kosztuje. Klepnie w szybę, żeby sprawdzić, czy panel od radia gdzieś jest, a naprawa kosztuje. Przejdzie, oprze się o lusterko, a naprawa kosztuje. To jest Polska... zero poszanowania, tylko chęć pieniądza za wszelką cenę.

 

BTW, ostatnio siostrze kupowałem osłonę lusterka kierowcy do peugeota 106, bo komuś musiała być potrzebna...

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mało atrakcyjny dla złodzieja tanszy model E 30 ale tez sie troche boje jak kazdy kto lubi swoja fure .

Najgorzej boli mnie ze strach jest załozyc do auta drogie alusy bo jakies Borbety to chyba musiał bym sobie do piast przyspawac zeby zabezpieczyc - ale jak bardzo sie napalą to nie gwarantuje czy i tak z autem felg nie zabiorą . Skoro nawet antenka od radia stanowiła cenną rzecz dla jakiegos złodzieja to zginac moze wszystko !!!

 

Trzeba dbac o siebie i kazde zabezpieczenie jest dobre . Im wiecej tym lepiej - a jak ktos ma inne zdanie niech moze zostawia auto na ulicy otwarte ?

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Betką człowiek tylko raz sie żeni i jest to miłość spontaniczna i dozgonna (jednej ze stron) :lol: Więc jak kogoś takiego można zostawić choćby na sekundę bez opieki????? :duh:Ale skoro już trzeba to polecam sie nie spieszyć i choć zakupy trwają 5 minut a zazbrajanie i rozbrajanie zabezpieczeń pół godziny to co z tego?Spędzimy w niej więcej czasu :norty:! Osobiście polecam brytyjski wynalazek DISC LOCK-Skuteczna blokada na kierownice(najleprzych ponoć zniechęci-około 15 minut potrzebują zeby ją zdjąć!!!!) :cool2: Złodziejowi pozostaje tylko laweta :mrgreen: !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Betką człowiek tylko raz sie żeni i jest to miłość spontaniczna i dozgonna (jednej ze stron) :lol: Więc jak kogoś takiego można zostawić choćby na sekundę bez opieki????? :duh:Ale skoro już trzeba to polecam sie nie spieszyć i choć zakupy trwają 5 minut a zazbrajanie i rozbrajanie zabezpieczeń pół godziny to co z tego?Spędzimy w niej więcej czasu :norty:! Osobiście polecam brytyjski wynalazek DISC LOCK-Skuteczna blokada na kierownice(najleprzych ponoć zniechęci-około 15 minut potrzebują zeby ją zdjąć!!!!) :cool2: Złodziejowi pozostaje tylko laweta :mrgreen: !

 

beemek prosze rozwin troche watek tej blokady. Nie chodzi mi o suche fakty ktore sa do znalezienia w necie, ale Twoje obserwacje. Dzieki

BMW - Bo Mozesz Wiecej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradna wszedzie i wszystko, jednak bmw znacznie zadziej ginie w polsce niz polonezy, maluchy, passaty, golfy. Natomiast jesli chodzi o porysowanie/zniszczenie auta chyba tylko w polsce i rownie ucywilizowanych krajach gdzie pasuje dowcip kiedys gdzies przeczytany (moglem go troche przekrecic, ale moral pozostanie).

 

W ameryce jak farmer ma 500 krow jego sasiad marzy o 1000.

W niemczech jak farmer ma 500 baranow jego sasiad marzy o 1000.

W polsce jak rolnik ma 3 kozy sasiad mazy aby mu zdechly...

 

Z jednej strony nie chcialbym, aby mi ktos auto zniszczyl, ale jak bym takiego zlapal to znim bym mu rece pourywal kazalbym mu zarobic na naprawe w aso :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle życzenia :dance: To jest stosunkowo pomyślane urządzenie!Po założeniu pokrywa całą kierownice co komplikuje znacznie próby jej ewentualnego zdjęcia.Ma też tzw. Anti-drill zamek więc jeśli napalony złodziej przyjdzie z wkrętarką to i tak niewiele zrobi :mrgreen: Zaletą jej jest też to że po zamontowaniu obraca sie więc wyklucza ewentualne próby sterowania autem.Widziałem test tego urządzonka i robi wrażenie bo złodziejem był jeden z czołowych brytjski "ślusarzy" uzbrojony oczywiście po zęby :norty: No i udało mu sie :shock: ale.......zajęło to około14minut.Więc stwierdził ze w realu zniechęci to nawet najwytrwalszych :cool2: Jedyne wady jakie dostrzegam w tym cacku to CENA(75GBP!)no i można to montować na kierownicy o średnicy od 35-39cm więc tuningując bryczkę trzeba pamiętać o odpowidnio dobranej kierownicy.Ale czasami warto wybrać tą mniej ładną kierownicę niż jezdzić PKSem :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.