Skocz do zawartości

E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz


mlody_d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
  • Moderatorzy

Gratuluje, ładne koła :cool2: zrób fotki w jakimś lepszym oświetleniu bo tutaj się troszkę zlało wszystko..

Eibach + malutki dystans z tyłu i byłoby w ogóle idealnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki zacny felunek nam tutaj wleciał :cool2:

Wygląda super.

Ostatnio przewiozłem się na 19' bez ROF i komfort jest baaardzo porównywalny do 18'. Dla mnie praktycznie bez różnicy :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, co? Komfort???? Chyba Wy wszyscy sobie jaja robicie.

BMW e9x z dużym kołem jest komfortowe tylko na równej drodze. Wystarczy większa dziura i jest takie "jeeeeeeb" ze zęby się zaciskaja. Przestańcie się oszukiwać, trójka z kołem >18" to auto nienadajace się na dziury i przez to męczące, a nazywanie go komfortowym to po prostu żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, co? Komfort???? Chyba Wy wszyscy sobie jaja robicie.

BMW e9x z dużym kołem jest komfortowe tylko na równej drodze. Wystarczy większa dziura i jest takie "jeeeeeeb" ze zęby się zaciskaja. Przestańcie się oszukiwać, trójka z kołem >18" to auto nienadajace się na dziury i przez to męczące, a nazywanie go komfortowym to po prostu żart.

 

1. Jeżeli nie umiesz omijać dziur to kup sobie Ułaza.

2. BMW są produkowane w Niemczech pod dobre drogi a ich zawieszenia są przystosowane do 19''.

3. Dobrych dróg mamy w PL naprawdę coraz więcej.

4. Jak szukasz "mega komfortu" albo wozisz samochodem jajka to polecam 7er.

5. W ogóle masz samochód na 19', że tak piszczysz czy się gdzieś naczytałeś?

6. Daj sobie już na wstrzymanie z tymi postami, zaczynasz irytować ;)

 

Peace!

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Umiem omijać dziury, robię to na co dzień jeżdżąc na 18", ale potrafię przynajmniej przyznać otwarcie, że jest to męczące, a nie jak niektórzy na tym forum robią dobrą minę do złej gry, a podczas jazdy zaciskają zęby przejeżdżając przez dziurę.

2. Auto, które nowe kosztowało grubo ponad 100kzł, a nierzadko ponad 200kzł, a nie potrafi radzić sobie z dziurami i to nawet niewielkimi jest do duszy. Skoda Fabia i Golf nawet na dużym kole jeżdżą lepiej po dziurach niż 3er.

3. Zgadzam się, jednak cały czas więcej jest "sera szwajcarskiego" niż dróg.

4. Nie szukam mega komfortu, potrafię odróżnić komfort od "komfortu".

5. Miałem przyjemność posiadać kilka e9x na 17", 18" i 19" również na RFT, co było jakimś nieporozumieniem, więc wiem co piszę.

6. OK, kończę OT, chodzi tylko o pewien obiektywizm, a nie mydlenie sobie oczu. Ktoś kto wywalił kilka a czasem kilkanaście tysięcy na felgi i opony nie przyzna się, że nie da się na tym normalnie jeździć. Ale przecież trzeba się pokazać....Nie mam nic do dużych kół, ba, sam je bardzo lubię, ale nie piszę na forum, że oferują komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1. Umiem omijać dziury, robię to na co dzień jeżdżąc na 18", ale potrafię przynajmniej przyznać otwarcie, że jest to męczące, a nie jak niektórzy na tym forum robią dobrą minę do złej gry, a podczas jazdy zaciskają zęby przejeżdżając przez dziurę.

2. Auto, które nowe kosztowało grubo ponad 100kzł, a nierzadko ponad 200kzł, a nie potrafi radzić sobie z dziurami i to nawet niewielkimi jest do duszy. Skoda Fabia i Golf nawet na dużym kole jeżdżą lepiej po dziurach niż 3er.

3. Zgadzam się, jednak cały czas więcej jest "sera szwajcarskiego" niż dróg.

4. Nie szukam mega komfortu, potrafię odróżnić komfort od "komfortu".

5. Miałem przyjemność posiadać kilka e9x na 17", 18" i 19" również na RFT, co było jakimś nieporozumieniem, więc wiem co piszę.

6. OK, kończę OT, chodzi tylko o pewien obiektywizm, a nie mydlenie sobie oczu. Ktoś kto wywalił kilka a czasem kilkanaście tysięcy na felgi i opony nie przyzna się, że nie da się na tym normalnie jeździć. Ale przecież trzeba się pokazać....Nie mam nic do dużych kół, ba, sam je bardzo lubię, ale nie piszę na forum, że oferują komfort.

 

Zasadniczo się zgadzam.

Nie narzekajmy natomiast tak bardzo na nasze drogi - jedźcie na Słowacje - tam to jest hardcore :shock:

Ostatnio wpadłem w taką dziurę tam że teraz muszę jechać i coś zrobić z dachem bo coś latać zaczęło :duh: :mad2:

Ale i tak bym nie zmienił. Zrobie renowację felg i będzie git. W Warszawie akurat drogi są nienajgorsze. Jeśli trafiasz na gorszy odcinek to niestety trzeba MOCNO zwolnić. Ja się łapie na tym że moim 290KM e93 jeżdzę wolniej niż 150KM e46. Sporo wolniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Auto, które nowe kosztowało grubo ponad 100kzł, a nierzadko ponad 200kzł, a nie potrafi radzić sobie z dziurami i to nawet niewielkimi jest do duszy. Skoda Fabia i Golf nawet na dużym kole jeżdżą lepiej po dziurach niż 3er.

 

To czemu nie kupisz Skody albo Golfa? Tańsze w zakupie, tańsze w utrzymaniu, mniej palą, tańsze naprawy. A do tego jeszcze bardziej komfortowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, Twoje auto od Smardzewic przeszło chyba największą metamorfozę :shock: Strach pomyśleć, co będzie po kolejnym zlocie !

Już Ci mówiłam, ale felga naprawdę świetnie wygląda :cool2: Jak wrażenia z jazdy po trochę dłużym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z jazdy po trochę dłużym czasie?

Jestem bardziej zadowolony niż myślałem, bałem się, że będzie tragedia ale poza ostrożniejszą jazdą po dziurach i przy wjeżdżaniu na krawężniki jeździ się tylko troszkę gorzej niż na 17 ROF.

 

No troszkę się tych modów nazbierało, może zrobię na dniach podsumowanie wszystkiego co zmieniałem w aucie :)

W zasadzie już coraz mniej możliwości modzenia zostaje, na szczęście dla mnie i portfela :wink:

 

Żeby nie było tak wesoło to nowy komplet opon został już "ochrzczony":

 

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130903_1.jpg

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/20130903_2.jpg

 

Natomiast dwie rzeczy mnie pozytywnie zaskoczyły:

1 - wykrywanie spadku ciśnienia faktycznie działa - ktoś wie o ile ciśnienie musi spaść, żeby wywołać alarm?

2 - opona XL 255/30/19 na feldze 9.5 cala bez powietrza zachowała się jak run flat, mimo paru km jazdy bez powietrza nie doprowadziła do uszkodzenia felgi i obtarcia brzegów opony - pierwszy błąd zbagatelizowałem i uznałem, że to problem braku kalibracji po zmianie kół, dopiero jego powtórzenie na drugi dzień mnie zaniepokoiło

Warto dopłacić zatem do wersji XL, jeśli ktoś nie chce ROF.

 

PS: Przy niskim profilu ciężko na oko stwierdzić gdzie jest mało powietrza, dlatego zamówiłem sobie urządzenie do sprawdzania ciśnienia w kołach.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wszystko spoko ze felga nieuszkodzona :).

Ale opona do jakiejkolwiek naprawy po takiej jezdzie sie nie nadaje. Bo podobno niektórzy praktykują jazdę na naprawianych oponach :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już coraz mniej możliwości modzenia zostaje, na szczęście dla mnie i portfela :wink:

 

Że jak? :D

Modzenie to Neverending Story.

Wymyśliłbym Ci tyle modów, że trzykrotnie przekroczyłbyś wartość seryjnego samochodu :mrgreen:

Zawsze można "coś" zmienić, "coś" dodać ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ze felga nieuszkodzona :).

Ale opona do jakiejkolwiek naprawy po takiej jezdzie sie nie nadaje. Bo podobno niektórzy praktykują jazdę na naprawianych oponach :mad2:

 

Włodek przecież Dawid na flaku nie jeździł. Jak wejdzie ci gwóźdź w oponę w ten sposób co na zdjęciu to powietrze uchodzi powoli. Opona po naprawie takiego uszkodzenia pozostaje w pełni użyteczna. Co innego jakby była rozerwana albo miała dziurę z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.