Skocz do zawartości

[e91 LCI] navi professional CIC mapy pytania


uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam problem z widokiem prezentowanym przez nawigacją :(

 

Sprawa wygląda następująco. Jestem posiadaczem BMW e91 LCI z 2008r. Auto posiada fabryczną nawigację Professional z dyskiem twardym [CIC] i w momencie zakupu przeze mnie miało mapy z 2008r.

Po jakimś czasie do samochodu zostało wgrane polskie menu i od tego czasu widok mapy na ekranie się zmienił. Wcześniej mapy widoczne były w kolorach.

 

W związku z tym, że mapy, które posiadałem od nowości były nieaktualne postanowiłem zrobic ich update. Kolega Nerwus z tego forum "załatwił" mi Kod aktywacyjny oraz mapy BMW Road Map Europe 2012 Premium. Po kilku dobrych godzinach mapy w aucie zostały zaktualizowane, aktualnie to wersja: 101104.2.17 Mimo tego na ekranie nawigacji nadal widzę jedynie linie [drogi] w odcieniu szarości taki widok 2D...

 

Bardzo proszę o pomoc jak mogę ustawić nawigację aby mapa prezentowana była trójwymiarowo i w kolorze? czy jest to kwestia ustawień samej nawigacji, jeżeli tak w jakich opcjach mogę zmienić sposób prezentacji? Czy raczej to problem wynikający z wgrania polskiego menu do idrive, jeżeli tak co muszę zrobić?

 

z góry dziękuję za pomocne rady

 

Pozdrawiam

Edytowane przez uzytkownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. pogrzebałem w ustawieniach i wygląda to lepiej :)

 

mam trzy lamerskie pytania wybaczcie ale to pierwsza fabryczna nawigacja jaką posiadam ;)

 

1. czy istnieje możliwość takiego ustawienia by pokazywane były bryły budynków? [przyzwyczajenie z automapy] :D

2. bardzo proszę o informację jak wgrać i skąd pobrać fotoradary bo nie mam ich w POI

3. czy jest możliwość aby prezentowane były "strzałki" bo niestety nie mogę znaleźć takiej opcji

 

z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podzielisz ekran na 2 czesci, to jak przejdziesz na prawa strone i nacisniesz iDrive - wyskoczy menu, gdzie mozna wybrac co ma byc wyswietlane. Jedna z opcji sa strzalki.

Poza tym, jak po drodze bedziesz mial rozjazdy i wlaczony podwojny ekran - automatycznie po prawej pokaze, ktorego pasa sie trzymac

 

Pozdrawiam,

jns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.