Skocz do zawartości

E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...


Plastick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nasz kochany Marcin wstrzymuje sie z kupnem auta do wiosny, rozsadny krok.

Pewnie kupi takie auto aby przegonic mnie czy michala, zobaczy osiagi i bedzie szukac czegos lepszego.

 

A znajac Marcina chociaz czasem sie tlumaczy ze juz nie ten wiek, ze osiagi to nie wszystko... to i tak wychodza pierwotne samcze instynkty zawsze :twisted: :twisted: :cool2:

 

no, gratuluje, biala byla fajnym projetem, oryginalnym, dobrze wykonanym i szybkim jak na kombii w dieslu.

 

Zycze udanego rajdowania skoda w zime i jak najszybszego kupna czegos co bedzie Ci sprawiac frajde z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj widziałam na mieście. Miło było zobaczyć białą :) Jeśli dobrze zauważyłam to jakiś obcokrajowiec ją kupił...? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel sie troszczy odpowiednio :) dziś widziałem białego na myjni w manufakturze ;)

Bardzo mnie to cieszy...mam nadzieje, że będzie się miała jak w "domu" :wink:

 

Jeśli dobrze zauważyłam to jakiś obcokrajowiec ją kupił...? ;)

Tak, ale już zasiedziały w PL bo włada polskim bdb.

 

muszę się zacząć rozglądać za nią :8) smieszne uczucie bo jak zobaczymy auto to będzie się chciało pomachać a koleś może nie zrozumieć :D kupił sławne auto :8) kosmetyki od PA zostawiłeś mu czy zachowałeś dla siebie? :wink:

powinien zrozumieć bo widział cała galerię na forum wiec wie, że auto znane :wink:

Kosmetyki oczywiście zostawiłem dla następcy :D

Być może biała będzie wpadać na jakieś spoty Łódzkie..

 

PS. pora już chyba zamknąć temat aby dać mi w spokoju zapomnieć o białej :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.