Skocz do zawartości

arnold BMW E91 LCI 320d xdrive


arnold

Rekomendowane odpowiedzi

Używek 335i, 335d krajowych w niezłych cenach jest też sporo, chyba większość użytkowników zmienia na "F-ki".

W ostatnim tygodniu jeździłem kilkoma autami i jak na razie największe wrażenie robi na mnie Megane RS 2012 i f30 328i, z 328 jest jeden problem, nie ma rabatów a jak są to niewielkie bo auto świetnie się sprzedaje. Ma być jakaś wyprzedaż Premium selection w inchcape... kazali czekać ;)

Licytuje też kilka auta na krajowych i zagranicznych aukcjach poleasingowych, zobaczymy może coś z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj o mało nie kupiłem f10 przelicytowali mnie o 9000zł w stosunku do założonego budżetu, kilka dni temu sprzątnęli mi u dealera sprzed nosa f30 328i... poszła za 148000zł w stosunku do ceny nowej 280000zł. Mam kilka dobrych ofert z serii e90 ale raczej wybiorę coś aktualnego.... Szukam, przeglądam, coś w końcu się trafi.

Samochodów jest mnóstwo ale ja szukam okazji ;) Dałem sobie spokój z tym 330d od Fusa skoro za kilkadziesiąt tysięcy mniej można mieć 328 o podobnej mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wczoraj o mało nie kupiłem f10 przelicytowali mnie o 9000zł w stosunku do założonego budżetu, kilka dni temu sprzątnęli mi u dealera sprzed nosa f30 328i... poszła za 148000zł w stosunku do ceny nowej 280000zł. Mam kilka dobrych ofert z serii e90 ale raczej wybiorę coś aktualnego.... Szukam, przeglądam, coś w końcu się trafi.

Samochodów jest mnóstwo ale ja szukam okazji ;) Dałem sobie spokój z tym 330d od Fusa skoro za kilkadziesiąt tysięcy mniej można mieć 328 o podobnej mocy...

 

F30 przecenione o niemal 50% :?: :?: Co z nia bylo nie tak? :roll:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysto cacy, sprzedawało Inchcape Wrocław było to EX AG... nie zdążyła dotrzeć do PL i została sprzedana podczas transportu. Ceny lecą na łeb...

Ostatnio na aukcji poleasingowej poszła krajowa 520d F10 30 tyś km, 2011r, bezwypadkowa z super wyposażeniem domykanie drzwi, komforty klimatyzowane, dostęp komfortowy etc... cena nowej 287000zł poszła za 161300zł brutto - vat 23, dawałem 152000 bo dealer chciał ją odkupić od ręki za 158000zł ;)

W Niemczech 328i kosztują już na mobile od 120000netto a wyposażenie mają całkiem, całkiem. Sztuką jest znaleźć egzemplarz dobrze doposażony w niskiej cenie bo znikają momentalnie...

Myślę że w pierwszym kwartale 2013 można będzie znaleźć nieźle wyposażone 328 za 100000 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie...

Nienawidzę tej marki ale mimo wszystko co sądzicie o S4 3.0 TFSI S-tronic 2010?

Jeździłem dziś takim autem... Co prawda przez moment z niskimi prędkościami ale auto przypadło mi do gustu tzn... ma dobrą cenę ;)

Trafiłem na ładne Audi S4... auto od pierwszej właścicielki - dziewczyna ma koło 30 - stki ;) mały przebiego 50000km, serwis ASO itp...

Generalnie w środku jest ładnie, alcantara, czarna podsufitka, lakier biały... Ma niedostatki jeśli chodzi o wyposażenie. Z istotnych to brak navi i "multimediów" bluetooth itp...

Poza tym grzane el fotele, xenony, pdc tył, auto klima, duży wyświetlacz informacyjny + standardowa elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na forum BMW pytasz się co sądzimy o Audi, i jeszcze nienawidzisz tej marki????? :mrgreen: Naprawdę widzę że CCC :norty:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci odradził - wydaje mi się że będziesz mial podobny niedosyt jak ja po zakupie SUBARU STI

(też salon PL a przebieg wówczas 23tys.km a jednak to nie to)

 

...choc nie ma co równać AUDI z SUBARU pod względem wykonania i wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił, owszem cena dobra ale "eski i rs'y" nie trzymają dobrze ceny i cieżko sie je sprzedaje. Tymbardziej ze to już EX model :roll: Moj sąsiad ma RS5 LCI i kurde czegoś mi brakuje w tych autach :)

 

Chociaż sam ostatnio oglądałem RS6R MTM, 740PS jest do sprzedania w pl na pełną Fvat.

Powiem Ci ze dla Ciebie najlepsza opcja chyba było by C63. Rodzinny wózek :D ewentualnie jakieś świeże RS6 z silnikiem Lambo. Tylko ze budżet znowu rośnie, o M5 F10 wogole nie wspominam.

 

Wogole to kupno auta jest wspaniale i przesrane zarazem :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"blutek" się znalazł... - właśnie rozkodowałem vin... natomiast navi już nie ;)

Osobiście zdecydowanie wolałbym 335i lub xi ale nie ma opcji na zakup tego rocznika za podobne pieniądze...

Mam czas na przemyślenia do drugiego stycznia. Zarezerwowałem auto i umówiłem się wstępnie w ASO na dokładną kontrolę.

Co do modów to mają mi dać odpowiedź w VTG czy się da, bo jeszcze miesiąc temu się nie dało ;)

ale proszę... jest jakieś info że już ktoś to ogarnia... http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=2513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat auto jest do "wyjęcia" za 100000zł netto i to skłania mnie do rozmowy o tym aucie ;)

Jeżeli za takie pieniądze i faktycznie nie jest to jakaś padaka to bym brał bo cena okazyjna. Fakt szkoda, że nie ma fabrycznej navi ale jak nie będziesz bez niej mógł żyć to możesz doposażyć. Jak Ci mocy zbraknie to zawsze można zawirusować w okolice 400KM.

 

PS. Jak go kupisz i przyjedziesz nim na spot BMW to wpie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :) no pewnie że przyjadę ;) a na tylnym zderzaku nakleję "i hate audi!"

co do auta to wygląda i jeździ zdrowo z historii którą odczytało mi ASO też nie wynika nic niepokojącego a resztę sprawdzimy... Ludzie wyglądają na normalnych... ale pozory mylą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach rzeczywiście wygląda na zadbaną. Jesli chcesz to auto to dołożenie navi to żaden problem, jak coś to mam gości z okolic Krk którzy robią takie rzeczy na porządku dziennym profesjonalnie i w rozsądnych cenach.

 

Odnośnie białych Audi :) polecam to:

Moskwa coraz bardziej mnie intryguje :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Arnold, jak kupisz S4 to zapraszam na spota:D hehe

oczywiście zczipuj go na okolice 400 ps,

Gdzieś w necie czytałem o oficjalnym programie MTM do S5 TFSI (333ps) na 385 ps i czas do 200 był... 18,5 czyli pi razy oko taki jak mój teraz...

tylko tam było 4,5 do paczki i 14s 100-200... no cóż, uroki quattro ;)

 

 

edit: tu znalazłem ... i na 430 ps... czasy hmmm, no nie są rewelacyjne...(18,9s 0-200) czyli gorzej niż 335i z przebiegiem 200 tyś km:D

http://www.mtm-online.de/en/Audi/S5-Coup/3-0-TFSI-V6-245-kW-333-hp-quattro?FZID=S5B8245q&KIT=m0s5333430qmv

więc nie wiem.... audi śmiałdi..... :P jak chcesz mieć nowe autko to kupi 328i;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Arnold, cos czuje ze jak kupisz to auto to po pol roku bedziesz chcial sprzedac, powtorzy sie historia z 7er :mrgreen: byle bys tylko sprzedal z zyskiem to :cool2:

A tam jest jeszcze haldex czy juz torsen?

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj, 4x4 technicznie jest super (dla suva/kombi/auta typowo rodzinnego/...) NIE ma lepszego ale do jazdy na codzień samemu to lipa, taki szybki tramwaj, nie pamiętam dokładnie ale coś około ~100km/h jak wyłączysz ESP to na "automatycznie" wraca do pozycji ON...

 

przyjmeność jazdy z AUDI w żadnym aspekcie nie równa się frajdzie z SUBARU czy PORSCHE a te mimo wszystko są fatalne (frajda/radość/...)

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Również nie kupiłbym tego auta. Nie ma co przeliczać wszystkiego na kasę. Po pierwsze to audi i nie jeździ tak dobrze jak bmw, po drugie braki w wyposażeniu (takie auto musi być tłuste koniec kropka). Brak MMI dyskwalifikuje audi, jak samo jak brak navi pro w bmw. Nie jeździłem 3.0TFSI, ale słyszałem dobre opinie. S tronic super skrzynia, tylko przy ok 150tys km koło dwumasowe na 100% do wymiany i bardzo trzeba pilnować wymiany oleju z filtrem w skrzyni.

Arnold pali kasa w kieszeni :) Tak zawsze jest jak się kupuje auto, że już chce się mieć. Chyba, że ma parcie na koszty w firmie jeszcze w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX wszystkim za konstruktywne komentarze... od tego właśnie jest forum :cool2: co prawda mocno stronnicze ale o to chodzi... każdy z nas wie co to fun z jazdy skoro jeździmy BMW...

Dzięki waszym w większości negatywnym wpisom i opiniom dziennikarzy daje sobie na luz z zakupem tego auta... Szukam dalej... Mam nadzieję że BMW ;)

 

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - widzę sami ortodoksi na forum i złego słowa nie dadzą powiedzieć jedynie na BMW :twisted:

 

1. Po pierwsze, to 3.0TFSI jeździ naprawdę baaardzo przyzwoicie i to akurat jest w widać bardzo ładnym stanie i dobrej cenie.

2. Audi w A4 nie stosowało haldex'a, tylko torsena - nie wprowadzajmy w błąd..

3. To akurat S4 ma MMI, ale nie ma navi, której dołożenie to koszt około 4tyś. (MMi 3G, czyli coś jak CIC, z HDD)

4. Nie porównujmy Subaru do Audi, bo to dwa odmienne auta i nie projektowane w jednym celu - S4 to szybki (bardzo) dupowóz, a nie samochód na tor.

5. S4 w budzie B8 prowadzi się już całkiem inaczej niż poprzedniczki i nietaktem jest porównywanie do Skody, czy VW :twisted:

 

arnold - dobrze, że się nie zamykasz na jedną markę :cool2: ale wyboru już musisz dokonać samodzielnie, bo na tym forum, jak się nie spytasz i o co, to jednak każdy wskaże BMW, niezależnie czy będzie lepsze, czy gorsze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.