Skocz do zawartości

E46 328Ci 1999 WBABM51080JH27177 z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Sam zmień ton ogórku - napisze Ci czego nie rozumiem.

 

Nie rozumiem co chińskie opony mimo, że nowe czy dziwnie pordzewiały śruby przy silniku mają wspólnego?!

 

Dziwnie nie są pordzewiałe, wystarczy, że auto stoi nie jeżdzone i dostaje się wilgoć. Jeśli do dla Ciebie skomplikowany proces to postaw auto na kilka dni i zobacz co się dzieje na tarczach hamulcowych. Chińskie czy nie - ważne że nowe, jeśli nie hałasują i dobrze się prowadzi to w czym problem??? Przyszły kupujący ma jeden wydatek mniej w postaci nowych opon. Niektórzy sprzedają auto latem na zimówkach :cool2:

 

Jakie te dwie wymienione przez Ciebie rzeczy mają wpływ na całą aukcje ?!

 

Proponuje przy pi..rdo lic się do brudnych dywaników :duh:

 

Twój wpis nie wniósł nic - ani za, ani przeci do oceny auta - I TEGO WŁAŚNIE NIE ROZUMIEM :duh:

 

Kolejny trol na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie pisałem o pompie ABS. nie chodzilo mi o to, że występuje tylko w anglikach, ale że tylko w anglikach widziałem ją w tym miejscu pod maską.

A ja tez nie jestem jakimś znawcą, tylko piszę jakie mam spostrzeżenia. Nie widzę w tym nic zdrożnego.

Pozdrawiam

 

Z twojego postu wynika, że mało jeszcze w życiu widziałeś.

 

Jeśli nie jesteś jakimś znawcą to nie pisz głupot. Gdyby to chodziło o moje auto to za twoje spostrzeżenia zachowałbym się jak stereotypowy właściciel BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tajger nie będę komentował twoich bełkotliwych postów, prześledź ten wątek i sam zobacz kto spamuje.

 

Dla mnie jak auto ma nówki chińskie, założone po taniości przed sprzedażą to zapewne po to:

 

'...i niech pan patrzy, opony nówerki!'

 

Nie twierdze, że tak jest w tym przypadku. Ten dział jest po to, żeby sobie pogdybać. Ponadto podpisuje się pod słowami jakuba, i jestem pewnien, że 'jechalibyście jak po łysej kobyle'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

W momencie mojego pytania miałeś 4 posty. A już zdążyłeś zabrać się za ocenianie forum i forumowiczów.

Może by tak wypadało się najpierw przedstawić w odpowiednim wątku :?: Czy najpierw nabijamy posty :?:

 

Z doświadczenia wiem, że zaczęcie od krytyki innych osób to nie jest najlepsza metoda na przygodę z forum.

 

Kolego autorze, tego nie ogarnia nikt. Na razie wiesz, że auto miało robione przednie zawieszenie i ma dołożone PDC (możliwe, że ze zderzakiem). I nic więcej przez 4 strony tematu (teksty o anglikach, składakach i przeszczepach chyba możemy zignorować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum od dawna - szczególnie ten dział (zwykle siedzę na bmw-s). Zauważyłem co mi się nie spodobało w samochodzie, postanowiłem to napisać.. Fakt, był to jeden z pierwszych moich postów. Pytanie tylko czy napisałem coś nie na temat?

 

Co do 'auta forumowicza' na wszystkich forach (i na tym z resztą też) są traktowane podobnie i myśle, że co do tego nie ma wątpliwości. Zielo, sam napisałeś co myślisz i też była piana :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tajger nie będę komentował twoich bełkotliwych postów, prześledź ten wątek i sam zobacz kto spamuje.

 

Dla mnie jak auto ma nówki chińskie, założone po taniości przed sprzedażą to zapewne po to:

 

'...i niech pan patrzy, opony nówerki!'

 

Nie twierdze, że tak jest w tym przypadku. Ten dział jest po to, żeby sobie pogdybać. Ponadto podpisuje się pod słowami jakuba, i jestem pewnien, że 'jechalibyście jak po łysej kobyle'.

 

 

Pogdybać to możesz sobie na czacie bądź z kolegami przy piwie :cool2:

 

Chodzi mi o to, że twoja uwaga na temat opon czy pordzewiałej śruby jest warta tyle co np. info o brudnym dywaniku. Nie ważne czy auto jest forumowicza (którego nie znam) czy osoby anonimowej. Prezentuje się bardzo ładnie i jedynie ty miałeś obiekcje (oraz kilku znafffców - że to przyszczep składak itp...) co do opon czy pordzewiałych śrub - jestem pewien, że przyszłemu właścicielowi będzie to wisieć, że opony są chińskie oraz lekko pordzawiałe śruby w 13 letnim aucie :idea:

Jeśli chodzi o mnie i pewnie o reszte kolegów z forum to jeździmy po autach, które nadają się tylko i wyłącznie na złom czy też sprzedający chce wcisnąć jakieś kity - osoby identyfikujące się z forum chcące sprzedać szrot policzysz na palach jednej dłoni.

 

Ktoś ładnie napisał, że za nim zaczniesz się wypowiadać - trollować - czyjeś auto(akurat na tej aukcji negatywnie - bezpodstawnie) przedstaw się, pokaż swoje BMW chętnie ocenimy i założe się, że jazda będzie o każdy szczegół a Ty będziesz bronił swojego wyboru.

 

Jak tak bardzo chcesz opiniować auta droga wolna - pod warunkiem, że masz wiedze i potrafisz wybadać poważniejsze wady niż te które opisałeś. Bo póki co Twoja wiedza jest warta tyle co ilość Twoich postów oraz długość pobytu na forum jako zarejestrowany użytkownik.

 

Nie chce wchodzić z Tobą w dalszą wymianę zdań więc proponuje abyś dalsze posty kierowane w moją stronę zatrzymał dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.