Skocz do zawartości

BMW Z3 Oświęcim, r.1998 VIN : WBACJ11030LA60271


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-z3-C25532307.html

 

No właśnie, niby rocznik 1998 ale jak sprawdziłem po numerze VIN to wyszedł mi listopad 1995 czyli praktycznie jedne z pierwszym modeli jakie zeszły z taśmy... sprzedawca nic o tym nie wie oczywiście. No ale może istnieje jakaś opcja na wytłumaczenie tego i jest to jednak pomyłka? Poza tym mam pytanie ogólnie co do przebiegów. Bo zasadniczo wszystkie roadstery typu z3, audi tt, mazda mx-5 itd. mają po ok. 100tys. km co jest niskim wynikiem ale z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć argumentację, że to właśnie roadster i jest używany przez kilka miesięcy w roku. Poza tym czy rzeczywiście Polacy tak namiętnie kręcili by każdą jedną sztukę?

 

Może ktoś spotkał się kiedyś z tym samochodem, bo jestem z Warszawy i niestety głównie muszę opierać się na informacjach "na gębę" ... O.o

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odpowiedzi. Biorąc pod uwagę, że na 99% data samochodu jest przekłamana, siedzenia poprzecierane i jest on ładnych kilka godzin od mojego zamieszkania, to prawdopodobnie sobie go odpuszczę. Ale jakbyście jeszcze mieli jakieś uwagi to chętnie przeczytam:)

 

Mam natomiast prośbę, kilka postów niżej jest druga z3 (ze Słupska), która mnie interesowała, jakbyście mogli też spojrzeć..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.