Skocz do zawartości

realna cena zadbanego e38 z zagranicy - ile płaciliście


Michal_sk8

Rekomendowane odpowiedzi

@norbi_1221

po kolei :)

''...Renault to jest taka firma co to robiła na początku lat 90' jeden z najlepszych samochodów świata i najbardziej naprany elektroniką (i wtedy też wygrywała F1)

przejedź się jakąś topową konstrukcją nawet po 20 latach i porównaj do lexusa, merca, audi itp... Już nie mowie że to ta firma sprzedała BMW w roku 95' cały

osprzęt i software do nawigacji i kawałki innej elektroniki które są w moim BMW 750 i jakoś to wszystko do siebie cholernie podobne jest :)

Pojeździj właściwym modelem (nie ma tam niczego z serii RS, ani żadne lauguny gt czy coś takiego) to zobaczysz o co chodzi, masz dziwne zdanie w tym temacie

aczkolwiek wiem z czego to wynika, też miałem dziwne o BMW po przejażdżkach e46 m3 czy serią 5 - dłuuuuuuuuugo się zastanawiałem czy ta firma robi dobre auta

i co ludzie tu chwalą - ale 7mka pokazuje że robi :) (i tak, w tym momencie francuzi nie mają żadnego dobrego auta które bym chciał kupić, żadnego - no poza Bugatti Veyron ;) )

 

.

Najlepszych auto pod względem ?

Francuzy, to jest najnisza pólka klas samochodów i nie mów mi że renault coś osiągnał.... jedynie stary safrane, był dobrze zrobiony, względem mechanicznym, ale wiadomo kiedyś robiło się samochody, z większą precyzją, dziś też robią, ale chcą nie mało.

''...długo się zastanawiałem czy ta firma robi dobre samochody...'' A myślisz że komuchy w BMW, jeżdzili czymś co jest zwane Renault, bo chyba nie .... :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepszych pod względem ogólnym :) (wyciszenie, prowadzenie, zakręty, elektronika, wykonanie)

 

Mówimy chyba o czymś innym, prawdopodobnie tobie chodzi o "prestiż w Polsce" z tego co łapie, a mi chodzi o dobre auta - umówmy się że prestiż ma znaczenie marginalne

bo na cholerę on potrzebny jest ? pamiętaj ceny startowe E38 v12 poniżej 2 średnich krajowych, a liczy się czy auto jest dobre i jeździ ok czy nie. "fajność" posiadania V12 w nastoletnim

aucie jest ok - tylko dziś najfajniej to mieć 100% elektryczne auto (Tesla S) , ale w tym samym czasie np. Szwedzi (żeby o francuzach nie było) w seryjnych autach wyciągali bardzo

zbliżone moce z silników R5 i to się nie psuło, i to przy 305koniach jeździło nawet w zakręcie, a było spore i ważyło, dawno dawno temu.

 

Ja to porównam do VW, VW były ekstremalnie cenione w Polsce w latach 90' ale ich topowe samochody ni jak się miały do każdego topowego renaulta i citroena.

we francji też jest taki układ że citroen jest "lepszy" niż renault pomimo że topowe auta lepsze renault robił przez ostanie 20lat, ale statystycznie lepszy jest citroen.

 

początek lat 90' masz mniej więcej tak:

liga1: merc, bmw

liga2: lexus, audi, renault, cadillac

liga3: opel, vw, toyota, honda, ...

 

Dziś jest inaczej, koncerny wybrały się na zakupy, renault nie robi dobrych aut bo kontroluje nissana i inifiniti - do infiniti przenieśli dobre auta, vw ma audi a i tak najlepszym

autem koncernu nie jest A8 tylko VW Phaeton (pomijam Bugatti) pozamieniało się to wszystko miejscami a strategie wciąż te same... tylko top wygląda inaczej: Merc,BMW,Lexus,..Audi,VW

i o zgrozo hyundaii się zaczyna pojawiać ze swoim Equusem

 

---

Co do nie chcą mało, nigdy nie chcieli ani w BMW ani w Renaulcie czy Citroenie: ceny startowały od 2 merców E klasy czy 2x Audi A6, spektakularnie taniej jest dopiero po

10 latach jak kończą model... a dziś nowe BMW v12 to przecież cena Ferrari lub 5x Audi A6 ;) co do "komuchów w BMW": myślę że jeździli... BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.