Skocz do zawartości

[e90] wymiana foteli.


drenkrom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Seria 1 i 3 zawsze miały pompowane boczki przy fotelu sportowym na oba fotele i za dodatkową opcją były pompowane lędźwie dla OBU foteli. Nie ma co drążyć tematu bo tak jest w obecnej serii 3 jak i w F30 jak i w E90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
w fotelach do E92 na oparciu jest raczka do składania tego fotela dla ułatwienia wejścia na tylna kanapę a w eklektycznych jest tam jeszcze przycisk do przesunięcia tego fotela w tym samym celu, fotela z angoli da się przełożyć ale nie wiem czy ten mechanizm składania nie będzie ci przeszkadzał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odechce? wymieniłem elektrycznie sterowane zwykłe ekoskóry na grzane, pompowane boczki i lędźwie, elektryczne sporty z fajnym niebieskim przeszyciem z anglika. nie jestem mechanikiem ani elektrykiem, wystarczy poczytać i popróbować. Wszystko działa: pamięć, sterowanie, grzanie, pompki. Warto zwłaszcza że komplet tapicerki nie kosztuje majątku, można znaleźć dobrze utrzymane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie mam bmw e90 318i bez żadnej elektroniki najzwyklejsze  chciałbym zakupić komplet kubełków alcantara m packiet elektryczne , grzane, z pamięcią  ful opcja  czy dużo zabawy by było żeby zadziałały przynajmniej góra dół i przód tył bez grzania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ze schematu wynika, ze modul fotela laczy sie z autem poprzez CAN (ten z kablami zielony CAN Low i zielono/pomaranczowy CAN High). Trzeba doprowadzic tez zasilanie kablem conajmniej 2.5 mm i zabezpieczony bezpiecznikiem 30A. Jak zgodnie ze sztuka to bezpiecznik F32 z Junction Box (za schowkiem przed fotelem pasazera).

Co do grzania, to mozliwe, ze jak zmienisz panel, to bedzie smigac, bo wszystko obsluguje modul pod fotelem, ale az tak sie nie zaglebialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.