Skocz do zawartości

Zbiornik z e32 do e34


wicher__91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Zbiornik czego?

Pisz dokładnie o co Ci chodzi bo nikt nie będzie wróżył z fusów czy pytasz o zbiornik paliwa, płynu spryskiwaczy, czy np. wyrównawczy płynu chłodzącego czy coś jeszcze innego.

Jeżeli pytanie jest o zbiornik paliwa, to z opisu wynika, że masz 525tds z 95, a z tego co kojarzę, w nich były montowane tylko plastikowe zbiorniki 81L, dodatkowo napisz czy masz turasa czy sedan.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W e32 były montowane 4 typy zbiorników, w zależności od wersji silnikowej, rynku przeznaczenia, typu zawieszenia (80L, 90L, 91L, 102L).

Zbiornik 102L był montowany w autach z zwieszeniem samopoziomującym. Wg mnie nie będzie pasował na zasadzie plug&play do e34.

Opaski mocujące zbiornik 102L mają długość 460mm, w e34 opaski mocujące mają długość 660mm. Z tego można wnioskować, że zbiornik w e34 jest szerszy czyli zbiornik z e32 zmieściłby się w tym wymiarze. Należałoby sprawdzić/zmierzyć jak wygląda sytuacja z wysokością i głębokością. Z pewnością coś będzie wystawać/niepasować.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szukasz z innego BMW, bo masz taki kaprys i chcesz dalej zajechać na zbiorniku paliwa, czy np. twój obecny zbiornik jest dziurawy, etc.?

Jeżeli druga opcja to szukałbym takiego samego. We wszystkich e34 były chyba montowane zbiorniki 80L i 81L max.

Jak chcesz coś większego to e32, ale tak jak pisałem, wg mnie trzeba będzie trochę pokombinować.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy będzie pasował zbiornik z e32 do e34??

Nie bedzie pasował. Próbowałem kiedyś zrobić to samo, bo mi w E34 540 było mało 80 litrów i też chciałem wstawić 102, ale nie ma żadnych szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.