Skocz do zawartości

Włączenie wymuszone wentylatora chłodnicy w e46 320d Inpą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość włączenia wentylatora chłodnicy w e46 przed liftem z jednym głównym wentylatorem, za pomocą programu INPA ?. Jeśli ktoś jest zorientowany niech da znać bo ja wraz z Kolegą mamy podobny problem że nawet na włączonej klimie nie chodzi, a jeszcze dwa tygodnie temu nie miałem problemu. Moduł sterujący wentylator nie wygląda na uszkodzony, ale gdy go rozmontowałem to mocno czuć było z niego spalenizną. Prosze o odpowiedź czy jest możliwość uruchomienia poprzez Inpę w wersji 5.0.2 i gdzie szukać opcji włączenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość. Zakładka aktywacja oczywiście w silniku i tam zdaje się electric fan. Ustawiasz procentowo jak ma dmuchać.

 

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybiorę w Inpie zakładkę motor i przejdę odpowiednio do DDE 3.0 dla M47 to wyświetlają mi się jedynie opcje które pokażę na załączniku http://imageupload.org/en/file/233586/img292.jpg.html, tak więc wiem że powinno się to robić przez activate - ale co w przypadku jeśli tego nie mam ? Nie wiem czy to zależy do końca od plików w CFGDAT ale opcji Activate jak widać nie mam, w innych modelach BMW widzialem że bywała ale przy e46 nie widze takiej.. czy ktoś ma Inpę tak zrobioną że ma inne opcje niż ja w e46 320d ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.