Skocz do zawartości

Coupe czy Compact?????


lskora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coupe czy compact..?

Ja na pierwszy rzut oka wiedzialem odrazu ze coupe..:)

Czasami jest tak ze popatrzysz na cos i juz wiesz ze "to" chcialbys miec.

Ja tak mialem :))

Jesli chodzi o wyglad zewnetrzny to nie ma co sluchac innych ani mnie :).

To tobie ma sie podobac samochod i to ty masz sie czuc w nim dobrze a nei twoi znajomi.

Pozdrawiam Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact zostal stworzony jako konkurencja dla samochodow klasy VW Golf.

A E36 318ti mialo byc odpowiednikiem VW Golfa GTI.

Deska w Compact'cie rzeczywiscie wyglada mniej nowoczesnie, niz w innych E36, jest bardziej podobna do E30, ale z tym Polonezem, to moze nie porownujmy g... do twarogu.

A kto uwaza, ze E36 Compact jest malo 'meski', to niech sie przejedzie 323ti.

170 koni, stosunkowo mala masa i maly rozstaw osi robi wrazenie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wyraziłem się jasno co do tej marki choć faktycznie środek w compactach jest troszkę ubogi,ale panowie jak by nie było to są samochody które mają już po kilka ładnych lat ja mam 316 a nie 318 i jestem niezmiernie z niego zadowolony a jeśli by ktoś chciał sobie podłubać w tym modelu to polecam zerknąć do tematu mój post a w nim linki

 

pozdro.

http://img209.imageshack.us/img209/6896/index5lw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek zastanawiałem się jak długo można ciągnąć taką dyskusję. Ona do niczego nie prowadzi.

Coupe czy compact, potem będzie E36 czy E46, 316 czy 318 a może 323 itd. Kto ma jeździć tym autem Ty czy ludzie za Ciebie.

Sam podejmij decyzję.

W wyniku takich rozmów jak te nigdy się nie dowiesz, każdy wypowiadający się będzie miał inne zdanie.

 

TO BĘDZIE TWOJE AUTO. Sam wybierz.

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek zastanawiałem się jak długo można ciągnąć taką dyskusję. Ona do niczego nie prowadzi.

 

Tym bardziej, że E36 coupe to bardziej 2 drzwiowy sedan niż prawdziwe coupe. Prawdziwe coupe to jest np. Porsche 911.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto uwaza, ze E36 Compact jest malo 'meski', to niech sie przejedzie 323ti.

170 koni, stosunkowo mala masa i maly rozstaw osi robi wrazenie.

 

Tak się składa, ze miałem okazje jechac takim rarytasem i musze przyznac że to robi dobre wrażenie. Nie tylko pod względem przyspieszeń ale również wizualnie. Oczywiscie nie była to "goła"wersja, tylko naprawde dobrze wyposażona. Taki compact oczywiście w pełnym M pakiecie jest naprawde męski i można sobie nim na wiele pozwolic...

 

 

Pozdro dla prawdziwych Fanatyków marki!

Edytowane przez El_Pablo
BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek w zwyklym compakcie - srednio "prawie" jak w polonezie :)

przeciez deska w compakcie to powrot do dobrego stylu znanego z e30:) desce e46 blizej do tej z compacta niz do tej z sedana/coupe. mnie sie srednio podoba wlasnie deska sedan/coupe. jak w saabowskim samolocie;p w compacie jest tak prosciutko a jednak ladnie i elegancko jak na bmw przystalo

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek w zwyklym compakcie - srednio "prawie" jak w polonezie :)

przeciez deska w compakcie to powrot do dobrego stylu znanego z e30:) desce e46 blizej do tej z compacta niz do tej z sedana/coupe. mnie sie srednio podoba wlasnie deska sedan/coupe. jak w saabowskim samolocie;p w compacie jest tak prosciutko a jednak ladnie i elegancko jak na bmw przystalo

 

Ta cala dyskusja jest na nic. To oczywiste tak jak ktos to wczesniej ujol ''kazdy lisek swoj ogonek chwali'' czy cos takiego...

Ci co maja compakty chwala je, posiadacze coupe chwala swoje.. to oczywise, trudno by chwalic inne, ktos kupil taki a nie inny bo mu sie podobal ,wiec po co te cale wywody ... Temat sie zakonczyl 5 stron temu i powinien byc zamkniety.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.