Skocz do zawartości

BMW E46 328i WBAAM51030EZ42533 Giżycko


Rekomendowane odpowiedzi

Warty zainteresowania ? Na co zwrócić uwagę przy oględzinach ?

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-328-i2470418947.html

 

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAM51030EZ42533

Kod typu AM51

Typ 328I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 1998-06-18

 

Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S288A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. spr. krz. 29

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm uczciwości ze strony sprzedającego jednak bym się nie podziewał:

 

- coś działa się z przodem albo tyłem :roll: ;

 

- felgi nie z palety e46, to za dużo nam nie powiedzą;

 

- niestety nie dziwiłbym się gdyby pod domem ( z bardzo ładną elewacją') stało więcej Bumek na sella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kierunkowskazy nie pasują, to co zauważył kolega wyżej i kierownica wygląda dziwnie, jakby obszyta :roll: przydałoby się zdjęcie fotela.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Auto jest mojego brata. Co do kierunkowskazów to sam wymieniał na białe. Kierownica nie była obszywana. Auto ostatni wpis w książce ma taki jaki podany jest w aukcji. Auto ma raczej oryginalny lakier (tak mi się wydaje znawcą nie jestem) i nie było przy nim nic robione. A co do innych bemek które tam stoją to czasami moja :lol: . Co do reszty czyli maski to się nie wypowiem bo nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakieś wstępne info mamy, Cancelled decyzja należy do Ciebie :wink: (czy warto autkiem zainteresować się bardziej ......).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc. Ten przebieg rzeczywiście jest podejrzany. Wolałbym już widzieć udokumentowane 300 tys. Chyba daruję sobie szukanie bmw na allegro. Zleciłem znajomemu żeby poszukał mi auta w Niemczech... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym szukaniem przez Znajomego to również bym był trochę ostrożny.

 

Znajomy, podczas betonowania :mrgreen: opowiadał jak to załatwiają osoby sprowadzające na zamówienie :

 

- cena mimo wszystko zawsze wynegocjowana, ale klient o tym nie wie;

 

- dziwnym trafem koła np. zimowe gdzieś giną itd.;

 

- sprawdzanie na zamówienie ma według mnie jeden mankament to co zostało ściągnięte musisz brać :| .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, ale to akurat zaufana osoba. Właśnie dostałem informację, że jest do sprzedania 328Ci, oddalona ok. 40km ode mnie :D. Sprzedający jeszcze nigdzie jej nie wystawił, ale jest na jutro umówiony na oględziny. Jak nie sprzeda to mnie poinformuje :o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010r był ostatni wpis w książce serwisowej. Powiem, że trochę mnie osłabiają takie wpisy na forum. Nikt auta nie widział nie oglądał a ze zdjęć wywróżył że ma 300 czy 400 tyś kilometrów. Podejrzewam, że niedługo autoryzowane serwisy zbankrutują bo po co jechać coś sprawdzać skoro da się na forum i wszystko będzie jasne. Ot takie moje spostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozumiem, jeśli mówisz, że: "Auto ostatni wpis w książce ma taki jaki podany jest w aukcji', tzn, że przez 2 lata stoi i więcej nie przejechało?

Nikt tu nie wróży, ale te samochody w Niemczech jeździły dużo. Najłatwiej sprawdzić po VINie w ASO. Nikt nie mówi, że na 100% kręcony, ale realia są jakie są. Lepiej wydać te 100 zł na wydruk historii i wtedy się okaże.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 auto miało wpis 181 tyś teraz mamy 2012 i ma 194. Czyli przez 2 lata 13 tyś. Zainteresowany posiada vin to w czym problem zadzwonić do serwisu i poprosić o potwierdzenie?

 

Z tym vinem to nie tak prosto kolego,własciciel musi sie stawić z dowodem rej i oświadczenie na pismie ze się zgadza na sprawdzenie.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4devil mimo wszystko nie musisz się "czepiać" hobbystów oceniających fotki :| .

 

Często na podstawie właśnie właściwych ujęć można wyrobić sobie zdanie czy warto autkiem się interesować, nikt z nas przecież siedząc przed ekranem nie powie że np.:

 

- autko wymęczone/ładnie i zdrowo wyglądające;

 

- śmieszna sprawa ale jaki zapach w środku :mrgreen: ;

 

- jak się prowadzi ........;

 

- co faktycznie z mechaniki jest do robienia itd.

 

 

Faktem jest, że najlepiej oglądać na żywo ale w tym przypadku to Cancelled musi się zdecydować :wink: albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to ująłeś Szymon. "Forumowy kij" ma dwa końce, ze zdjęć nie można stwierdzić czy auto jest szrotem, ani czy jest super okazją. Obiektywna ocena może nastąpić tylko po oględzinach naocznych, ale skoro ktoś prosi o ocenę przed oględzinami to może ona być jedynie subiektywna. Niech więc własciciele omawianych samochodów, przestaną gęgać że dzieje im się krzywda, bo jeżeli są ok. to same się obronią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nikogo nie czepiam, ani tym bardziej nikogo nie bronie( to nie moje auto). Wyraziłem jedynie swoje spostrzeżenia dotyczące omawianych samochodów, nie tylko tego. Moim prywatnym zdaniem zdjęcia nic w sumie nie wnoszą. Może na zdjęciach auto bardzo ładnie wyglądać a na miejscu się okaże, że to szrot. Może też być odwrotnie, na zdjęciach może wyglądać kiepsko a w rzeczywistości być ok. Jak kupuje auto to biorę parę ogłoszeń i jadę w Polskę. Zazwyczaj kończy się na 2 lub 3 wycieczkach ale w końcu coś się uda kupić. A nie jak co nie którzy wystawiają auta do oceny ale szanownego tyłka nie ruszą sprzed komputera, żeby pojechać obejrzeć. A potem zdziwiony wielce, że przez rok auta kupić nie może :shock: . Dziwne podejście. Sorki za wypociny. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Giżycka i może 1 raz tę bmw widziałem jak trzeba to obejrze i zbadam inpą :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Giżycka i może 1 raz tę bmw widziałem jak trzeba to obejrze i zbadam inpą
Super. Bardzo się ciesze, że jest taka opcja. Na razie nagrywam oględziny innej 328, która jest bliżej. Jak nic z tego nie wyjdzie to będzie można działać... :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma problemu :cool2: w pn lub wt miałbym czas :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym przeszkadza to, żeby kolega sprawdził ci to auto, skoro sam się zadeklarował. Taka okazja rzadko się trafia.
Przeszkadza mi to w tym, że nie chcę kolegi fatygować na próżno. Jeżeli nie wyjdzie mi z innym autem, to wtedy ładnie zwrócę się z prośbą o pomoc ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cancelled

kolego wal śmiało jak coś :cool2:

mam INPE, miernik lakieru i już troche e46 pojeździłem ...wiec ile będe mógł pomóc to pomoge :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.