Skocz do zawartości

E91 318iA Monacoblau Metallic (sprzedane) do zamknięcia


radaz

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nie planuję... jest E240T z niecałą stówką przebiegu - więc ciśnienia na kolejne nie ma. Pojeżdżę dopóki się nie utleni :) Na pewno jak kiedyś coś będzie to:

co najmniej 6 cyl, co najmniej 280 kucy, automat, rwd , raczej coupe w benzynie (bo od 2003 roku nie jeździłem niczym innym niż kombi :) Rocznik, model - nie mają już takiego znaczenia myślałem nawet o jakimś klasyku :P - tak żeby dbanie i inwestowanie chociaż w jakiejś malutkiej części się zwróciło.

Ma być mocne,wygodne, dobrze wyposażone i o ponadczasowej lini :) Z modeli Bmw to coś w stylu e63, jednak jestem już stary i ciągnie mnie do CL'a :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie nie planuję... jest E240T z niecałą stówką przebiegu - więc ciśnienia na kolejne nie ma. Pojeżdżę dopóki się nie utleni :) Na pewno jak kiedyś coś będzie to:

co najmniej 6 cyl, co najmniej 280 kucy, automat, rwd , raczej coupe w benzynie (bo od 2003 roku nie jeździłem niczym innym niż kombi :) Rocznik, model - nie mają już takiego znaczenia myślałem nawet o jakimś klasyku :P - tak żeby dbanie i inwestowanie chociaż w jakiejś malutkiej części się zwróciło.

Ma być mocne,wygodne, dobrze wyposażone i o ponadczasowej lini :) Z modeli Bmw to coś w stylu e63, jednak jestem już stary i ciągnie mnie do CL'a :8)

 

Miałem CL'a przed BMW i ostrzegam jeśli chcesz model W215 to wydasz sporo $ na zawieszenie :mad2:

Samochód bardzo przyjemny i ciekawy ale baaardzo drogi w utrzymaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znajomy ma w215 CL500 i bardzo sobie chwali.

Co do drogiego zawieszenia to rozumiem, że chodzi Ci o pneumatykę? (Można też znaleźć wersje z klasycznym zawieszeniem).

Jednak nie upieram się koniecznie na w215 zastanawiałem się też nad w140 - linia a'la transporter opancerzony, która jednak ma swój urok :)

Tak czy siak, narazie mnie to zmartwienie nie dotyczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka typowa mega wygodna kanapa, która jak trzeba tez potrafi szybciej pojechać. Jestem zaskoczony ,że przesiadłeś się po CL'u do samochodu o co najmniej 2 klasy niżej :shock: Koszty utrzymania wzieły góre czy jakieś inne względy? Jak z rdzą i elektryką w tym modelu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że przesiadka faktycznie sporo niżej ale koszty były zbyt duże...(Hydraulika i problemy z kolumną kierowniczą). Elektryka i rdza spoko bo CL ma wszystko albo z aluminium albo z plastiku jedynie rama jest normalna (nie aluminiowa) także z tym zero problemu ;)

Komfort jazdy CL'em powala ale na mieście takim 330xd jakim jeżdże teraz poradziłbym sobie z Mesiem bo trójeczka to przy tym skoczek ;) no i jestem troche za młody na CL'a, był to taki zakup bo zawsze o nim marzyłem ale za szybko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 dni temu otrzymałem maila - odpowiedź na moje ogłoszenie na tablica.pl - od "zainteresowanego"

oto treść :)

 

"Witam

 

jestem poważnie zainteresowany zakupem - proszę o info:

- poproszę o skan lub fotkę czytelną 3 str dowodu rejestracyjnego tam gdzie jest nr karty pojazdu i rok produkcji.

- gdzie zostało zakupione auto i gdzie serwisowane?

- do kiedy zostało wykupione ubezpieczenie i jaki zakres?

- w jakich godzinach można obejrzeć i sprawdzić autko w serwisie?

- jaka to jest wersja wyposażenia?

- czy radio CB było montowane?

- czy klimatyzacja była odgrzybiana?

 

Poproszę o dokładny adres gdzie będziemy mogli sfinalizować transakcję

 

pozdrawiam"

 

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na razie przez jakaś chwilę będę się kulać grand voyagerem w dieslu - więc obrót o 180 stopni :) Docelowa koncepcja jest jeszcze niesprecyzowana. Z jednej strony potrzebuję taniego wozidełka bo ostatnio tłukę nawet 200 km dziennie i to takiego, którego nie żal postawić na parkingu po marketem, a z drugiej strony jest chęć na mocnego dwudrzwiowego klasyka - takiego do chuchania w garażu i na zloty. Czas pokaże... ;)

Czy zadowolony ze sprzedaży? Nie bardzo... Ceny na otomoto jakie są każdy widzi...

Edytowane przez radaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.