Skocz do zawartości

E60 2006 AUDIO


hito21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Posiadam E60 z 2006 roku . Jest navi PRO , DVD i CD , ale niestety nie mam zestawu HIFI.

Czy istnieje możliwość dołożenia zestawu HIFI (kompletnego z bogatszej wersji) ??

Z góry dziękuje za odpowiedz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trzymać się nazewnictwa w BMW to rożnica pomiedzy hifi i standardem to dodatkowe cztery głośniki wysokotonowe, wieksze subwoofery pod fotelami zasilane wzmacniaczem, reszta bez zmian. Top Hifi z DSP to co innego. Jeśli chodzi o zmiane to jak najbardziej jest to możliwe troszke zabawy, ale nie ma problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dedykowany zestaw audio firmy Audio System do e60. Mialem okazję odsluchac jak to gra w touringu

 

Wysyłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja wlasnie przymierzam sie do montazu takiego zestawu :)

w srode prawdopodobnie bedzie montowane wraz ze wzmacniaczem. ponoc gra to ladnie oby :)

powiedz mi sluchales jakies wrazenia?? ja tez mam kombi wiec chcialbym miec maly podglad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jak dla mnie rewelacyjnie. Bas jest mocny i urywa dupsko. Średnie i wysokie nie męczą i grają czysto.
http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miał chyba wzmaka Infiniti, jeden wyższy modeli. W sumie to było w e61 właściciela sklepu car audio ode mnie z miasta http://allegro.pl/my_page.php?uid=1843380

Po odsłuchu sam nabyłem u niego zestaw odseparowany do mojej e39 - Audio System MX130 :)

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wyzej

audio system x-ion 200 BMW + wzmacniacz Pan chce wstawic Hifonics TXi3400 ale nie wiem czy nie zdecyduje sie na Audio System Gladen M-Line 75.4 + okablowanie + konwerter

 

albo inny wzmacniacz : u-Dimension seria Jr. 4-300,

 

ne wiem na jaki bardziej przystac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety moje audio w E61 jak narazie leglo w gruzach... przyznam ze cena powalila mnie na nogi... nie zdecydowalem sie niestety

wiec chyba poprostu kupie glosniki audio system xion 200 i wzmacniacz jbl GTO 75.4 uzywke i spr to polaczyc

wzmacniacz ma niby HI Input wiec nie trzeba konwerterow ale nie wiem czy nie lepiej??

Panowie zagra to jakos sensownie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się czaję na ten zestaw z audio-system. Głośniki pewnie dałbym radę wymienić sam, tylko czy to coś da bez wzmacniacza... W montażu wzmacniacza i podłączeniu tego wszystkiego nie czuję się na siłach.

 

kolego bez wzmacniacza nie ma to wogole sensu...

skoro teraz masz slabsze glosniki a te dadza jeszxcze wieksze obciazenie dla radia - tak mi sie wydaje

chcac uzyskac glosniejszy dzwiek radio nie bedzie dawalo rady i bede znieksztalcenia.

Wzmacniacz bardzo zalecany

montaz glosnikow to faktycznie pikus gorzej juz bedzie z ciagniecie przewodow raczej trzebaby zastosowac jakies w miare dobre aby nie lapaly zaklocen i chyba pojsc srodkiem auta tunelem.

ja chyba zloze to na uzywamy JBLu GTO 75.4 i sie zobaczy jak bedzie cos nie tak to sie zmieni wzmak za miesiac badz dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak już instalacja będzie pociągnięta to potem zmiana wzmaka na inny to pikuś. Jakbyś brał gdzieś ten Audio system to daj znać, może będzie rabat na dwa kupione jednocześnie (też bym wziął). Obecne standardowe audio po przesiadce z Audi poraża mnie swoją jakością każdego dnia...

 

Przeciąganie kabli z tyłu do przodu lewym progiem już przerabiałem - pikuś. Z tunelem mogłoby być gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.