Skocz do zawartości

Używane wahacze ktoś ryzykował zakup?


hummel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stuka mi z przodu w prawym kole nie wiem czy to łącznik czy wahacz,jeśli wahacz to mam zamiar kupić używany oryginał ,myślę że to lepsze od tych po 100 zł nowych.Brał ktoś z was i ewentualnie się przejechał na tym? Wiadomo - organoleptycznie wybiorę najlepszy

ewentualnie może coś takiego ?http://allegro.pl/bmw-e39-wahacz-przod-przedni-wahacze-lemforder-gie-i2455455586.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem niestety zwolennikem regenerowanych części zawieszenia.

 

Fakt ze nowy kosztuje 4x wiecej ale zawsze to jest nowe i ma gwarancję jakby co

 

To moje zdanie ale kasa za ten jest niewielka i mozesz zaryzykować .Najwyżej padnie szybciej i kupisz i tak w koncu nowy :cool2: :cool2:

 

Chyba najtańszy na alledrogo

 

http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przedni-lewy-bmw-5-e39-tanio-i2412708032.html

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tu nie chodzi o podcieranie szkłem doopy tylko o brak pieniędzy na nowy oryginał ,czy teraz czy za pare miesięcy - chyba że wrócę do zdrowia i do pracy.Awaria jest i chcę ją jakoś usunąć w najmądrzejszy sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie polecam.

lepiej trochę tańszy ale nowy byle nie najtańszy.

A najlepiej żeby ograniczyć koszt naprawy to dobrze określić co jest do zrobienia lub wymiany.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli ma to być najtańszy zamiennik, to preferował bym używany oryginał, no chyba że zamiennik z wyższej półki, to czemu nie, ale różnica w cenie między nowym oryginałem będzie niewielka, więc automatycznie dołożył bym i kupił ori.

Więc w obu przypadkach jestem za ori :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.