Skocz do zawartości

BMW 520i e34 3k WBAHB11050BB18230


Rekomendowane odpowiedzi

hymmm znalazłem swoje posty i pomyślałem ze opowiem co kupiłem i na co się zdecydowałem może komuś się przyda.

A więc tak jak można wywnioskować z pierwszych postów w tym temacie byłem napalony na e34 fajnie, fajnie. Gdy zacząłem oglądać a to z krosna a to z nowej soli wszystkie były dosłownie szrotami. Gość z nowej soli to już wgle poleciał po całości. ( wsiadamy do auta gosciu wyjmuje kanape z tylu zeby aku podlaczyc bo na postoju cos je prad, szyba peknieta, jeden glosnik gra, silnik dlawi zawiecha nie działa) tyle pamietam z wyprawy po auto :D zniechecilem sie wtedy ale szukalem dalej. Szukalem z 2-3 miesiace ale mysle ze bylo warto. Wkoncu mialem gotowke w reku i znalazlem 525i w sekwencji, ladne fele, ogolny stan dobry, troche rudej w oczywistych miejscach, m52b25 pod maska klima, grzana [BAD] itp id. Wkoncu kupilem i WOGOLE NIE ZAŁUJE !!! byl to strzal w 10. Dalem za autko 5k z tym ze jechałem po nie do Łodzi pociagiem ... ;] od pol roku nic mu nie dolega, progi wymagaja wymiany ale zainwestuje w to, pomimo tego nic tylko jezdzic. Bmw zawiozlo mnie nad morze pozniej w gory na narty, zero problemow, przez cala zime zawsze odpalala nawet przy -25 itp. Nie zaluje wogole, podstawa to dobrze trafic/kupic.

Zrazali mnie wszyscy do tego modelu mowili ze stare gowno bedzie sie sypac co 100 km. Jak gadalem z mechanikiem i uslyszal BMW to myslalem ze mnie smiechem zabije i takie dziwne reakcje ludzi, drudzy "polszewicy" jak slysza bmw to mysla ze pali 50/100l beny a gazu 100/100 ze czesci to kosmos itd. A powiedz komus ze silnik ma pojemnosc DWA I PÓŁ LITRA JEZU "TO W MOIM DEŁU 1.4 I PALI 8/100 a CO DOPIERO DWA I PÓŁ" hahaha akurat m52b25 to najlepszy silnik na ziemi super brzmienie po prostu piekne, w trasie 10/100 gazu ;]

Pouetna taka; nie zrazac sie do tych wspanialych juz prawie klasycznych aut.

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak e34 :cool2: bardzo fajnie że trafiłeś na taki egzemplarz. i jeszcze m52 :wink: nie ma co się do bmw zrażać. zazwyczaj jest tak że jak ktoś do bmw wsiądzie to już z niego nei wysiada :D

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jednak. Wrzuciłem skóre do środka, boczki skórzane z drewnem i szukam teraz schowków z drewnem i tunelu środkowego. Będę też wymieniał sprężyny bo mam "sportowe" niby fajnie trzyma się w zakrętach ale jest zbyt duży dyskomfort na naszych drogach mimo, że omijam (bynajmniej staram się) każdą najmniejszą dziurkę to i tak jest zbyt sztywna. Ale założe nowy temat abyście mi doradzili ale to jak znajde kawałek czasu ; ) Pozdrawiam ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż skończy sie ta chlapa i skoncze cale wnetrze, gdzy wymieniam na raty, najpeirw kupilem same fotele pozniej boczki, pare dni temu kanape do tylu i czarne plastyky i czekam jeszcz na schowek w drewnie pasazera i kierowcy, tunel srodkowy w drewnie i ja ksie zrobi cieplej to bede przednia deske wymienial z szarej na czarna. Wtedy zrobie galerie ; ) Btw. zabieram sie za to od pol roku ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż skończy sie ta chlapa i skoncze cale wnetrze, gdzy wymieniam na raty, najpeirw kupilem same fotele pozniej boczki, pare dni temu kanape do tylu i czarne plastyky i czekam jeszcz na schowek w drewnie pasazera i kierowcy, tunel srodkowy w drewnie i ja ksie zrobi cieplej to bede przednia deske wymienial z szarej na czarna. Wtedy zrobie galerie ; ) Btw. zabieram sie za to od pol roku ; )

To nie lepiej było kupić oryginalne autko ze skórą i innymi bajerami.

To co wsadzisz w niego to kupilbyś normalne oryginalne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli znalazł auto w dobrym stanie to lepiej sobie odpuścić wyposażenie. co z tego że auto miało by skóry, jak technicznie może być złom. a znalesc m50b25 w dobrym stanie nie jest łatwo.

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm, można było ale szukałem tak długo że już mi się nie chciało czekać na moje pierwsze autko no i kupiłem to. A że dostępność skór i innych części jest w miare łatwa zdecydowałem się na zmiane wnętrza. Stary fotel był lekko przetarty ale zamiast wymieniać tylko ten fotel zdecydowałem się, że wrzuce cały środek ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.