Skocz do zawartości

E46 320D Lifestyle Edition


JohnnyBravo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do nabijania km to e46 jak znalazł, bo zawias prostszy niż w wyższych modelach i dobrze znosi trudy miejskich dziur - można kupić taniej gorszy albo drożej i na dłużej lepszy.

Albo jakieś sensowne e60 530d bo wsiadanie i wysiadanie z tylnej kanapy e46 do najprzyjemniejszych nie należy, o ile interesuje cię walka pasażerów z wsiadaniem i wysiadaniem.

Nie wiem jak sam zniesiesz powrót do ciasnoty po przesiadce z S i E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacino niestety nie da rady :wink:

 

Mikan E zostaje więc nie ma tragedii z rozłąką z komfortem :wink: Przyznam że tak jak jeszcze kilka miesięcy temu auto służyło mi "dla przyjemności" na wycieczki, przejażdżki itp. tak teraz 95% jego użytkowania to dojazdy i wożenie współpracowników... :duh: Oczywiście wszyscy zadowoleni że wożę ich S klasą, jednak dla mnie to żaden interes. Dlatego będę szukał jakiegoś dużego wozidła typu mondeo, aczkolwiek jak ostatnio zerknąłem w jakich cenach stoją poliftowe e39 to może uśmiechnę się w tym kierunku :wink: E60 odpada. Szukałem długo i znalezienie normalnego egzemplarza graniczy z cudem, a jak już bym znalazł to sytuacja byłaby taka sama jak w przypadku S klasy :roll: Pożyjemy zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ten wpadł mi w oko:

http://allegro.pl/bmw-535i-prawdziwa-full-opcja-pelen-oryginal-i5732803658.html

 

Nie mam już napinki na jak najnowszy model. Ostatnio miałem okazję przejechać się kilkoma i wbrew temu co można wyczytać w prasie czy internecie wcale mnie jakoś strasznie nie urzekają, w szczególności dizajnem i jakością wnętrz. Akurat model e39 był pod tym względem bardzo udany i miał coś czego brakuje późniejszym modelom.... był bardzo przytulny w kabinie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie te czarne e39 fajnie wyglada i jest bdb wyposażone. E39 to model ponadczasowy moim zdaniem. Moze dawac wiecej przyjemnosci z jazdy niż e60.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co kto lubi :wink: Dla mnie e60 i to nawet na balonowych kołach 16" wydawało się bardzo klockowate :wink: Na chwilę obecną do jakiego auta bym nie wsiadł to i tak będzie mi brakowało komfortu bo akurat w tym temacie S klasa to pierwsza liga. Mogłem wystawić ogłoszenie z miesiąc wcześniej ale nie byłem do końca zdecydowany. Na chwilę obecną dni coraz krótsze, jesienna pogoda, a potencjalni zainteresowani na drugim końcu kraju :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Auto chcę sprzedać a nie się go pozbyć :roll: Niestety w naszym kraju 98% rynku to odrzuty z za granicy i trudno sprzedać porządny egzemplarz. Póki co zostaje u mnie. Najprawdopodobniej dokupię sobie kolejne auto na słabsze drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Znów BMW chodzi mi po głowie :)

 

BMW tak ma, sprzedałem e46 kupiłem duzo nowsze i drozsze subaru, swietne auto przyznam, ale stale ciagnęło do BMW. No i kupiłem m5.

 

Do takich zastosowan jakie w tym wątku opisałes (wozenie pracowników), to kup jakies ladnie utrzymane e39, będzie jak znalazł.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W podpisie MB jako ex, więc chyba jakoś poszło :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB ma już nowego właściciela. Pierwszy oglądający = kupujący. Po zdjęciach chyba widać dlaczego. Cenę jak na polskie warunki otrzymałem bardzo dobrą. Większość dzwoniących to szczerbaci którzy napalają się na suchary. Trafiła się konkretna osoba.

 

Poszukiwania auta trwają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w poszukiwaniach, w takim razie :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jeszcze nie zrobione ;) a tak serio to udało mi się kupić 20 letnie auto w pełni sprawne od sympatycznej właścicielki. Paradoksalnie była to najtańsza/najstarsza opcja w nieporównywalnie lepszym stanie od pozostałych jakie oglądałem. Dodam że nie były to przypadkowe auta, a takie które na podstawie zdjęć rokowały na porządne egzemplarze... niestety to co zastałem na żywo przekroczyło moje wyobrażenia :duh: np migacz na drucie, tłumik topiący zderzak czy inne kwiatki. Ręce opadają :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.