Skocz do zawartości

E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43


fatgrandma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj przychodze do zakladu pracy, a tu taka niespodzianka ;)

 

Mialem wrzucic zdjecia zamontowanej dopiero, ale auto jeszcze tydzien spedzi w warsztacie, wiec nie wytrzymam ;). (E90 dostaje nowe filtry, plyny, kilka kabelkow i nowa szybe (dostala kamieniem ktory spadl z ciezarowki i sie poddala))

 

Wiec panie i panowie jest to galka zmiany biegow M Performance dedykowana do F30. Postanowilem zmienic bo ori jest dosc duza i pozatym bardzo juz zmeczona - glownie od obraczki na palcu. Dlaczego ta od F30? Bo mysle ze otwarta strukutra carbonu super skomponuje sie z listwami w folii carbonowej. Dastanawialem sie najpierw czy zostawic ja na skorzanym meszku ktory mam teraz przy ori galce, ale jednak alkantara jest taka ladna ze po prostu przerobie sobie meszek tak zeby pasowal na ramke do E90 i bedzie chyba spoko.

 

http://i.imgur.com/DnQjHoJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki panowie. Co do meszka to chyba kwestia gustu. Ja na poczatku planowalem zostawic skorzany, ale jak zobaczylem ten z alcantary na zywo to jednak zmienilem zdanie.

 

Co do odczuc podczas jazdy to szczerze moge powiedziec ze zmiana galki i kierownicy to te dwie rzeczy ktore poprawiaja e90 dla mnie jako kierowcy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nie pisalem, ale to nie znaczy ze nic sie nie dzieje ;). Chwile zastanawialem sie nad sprzedaza auta, ale stwierdzilem ze jeszcze jakis czas z nami zostanie i dostanie drugie zycie.

 

Aktualnie przechodzi zmiane koloru na cos w stylu Lamborghini Telesto Grey. Felgi Z-Performance znalazly nowego wlasciciela tutaj na forum i czekam na nowy komplet. Mysle ze po tych dwoch zmianach auto zostanie juz bez zmian - ale wiecie jak jest - kazdy z nas sobie tak powtarza pewnie ;)

 

Tak czy siak, narazie dwie fotki. (Przy okazji odstawiania auta, przegladnalem chyba cala palete felg Z-Performance ;) )

 

http://i.imgur.com/RHuwhvP.jpg

 

http://i.imgur.com/qENBI31.jpg

 

 

PS: Wesolych Swiat wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wołałbym kolor frozen blue :wink:

Wesołych Świąt.

 

nie wiem jakie w AT obowiązują przepisy ale być może fatgrandma wybrał ten kolor z tego względu, żeby był zbliżony do tego jaki jest w dokumentach

 

czekam na zdjęcia całokształtu bo na ten moment zadbany Sparkling Graphite wygląda lepiej wg mnie :wink:

 

wrzucaj bardziej wyjściowe koło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wołałbym kolor frozen blue :wink:

Wesołych Świąt.

 

nie wiem jakie w AT obowiązują przepisy ale być może fatgrandma wybrał ten kolor z tego względu, żeby był zbliżony do tego jaki jest w dokumentach

 

czekam na zdjęcia całokształtu bo na ten moment zadbany Sparkling Graphite wygląda lepiej wg mnie :wink:

 

wrzucaj bardziej wyjściowe koło :mrgreen:

Również się zgadzam z kolegą że Sparkling Graphite wygląda zdecydowanie lepiej ale to tylko moja opinia a poza tym, Wesołych Świąt.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.