Skocz do zawartości

bmw 330i podwójny vanos 2001r. Jedlnia-Letnisko FZ01045


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co myślicie o tej BMW ?

http://moto.allegro.pl/bmw-e-46-330i-podwojny-vanos-m-pakiet-i2441902339.html

 

Podwójny Vanos to dobra sprawa ? Po zakupie BMW będę chciał je przerobić na gaz sekwencyjny nie będzie z tym żadnych problemów ??

Edytowane przez morarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330i ............ :cool2: :

 

- po pierwsze to "dziwnym" trafem zapodziały się za pewne oryginalne felgi M-Pakietowe, mimo tego s73 to bardzo fajna felga :) ;

 

- fotki w ogóle nie zachęcają bo nic na nich nie widać (szczerze pisząc);

 

- boczek kierowcy do analizy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam VIN:

 

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAV51060FZ01045

Kod typu AV51

Typ 330I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2001-03-27

 

Składanie Wyposażenie

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

 

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S630A AUTOTELEFON MIT SCHNURLOSEM HOERER Telefon samoch. z słuchawką bezprzew.

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

P981A COMFORT PLUS PAKET Top Komfortpaket

 

Składanie Wyposażenie seryjne

 

Nazwa (ETK)

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest przetarty, o co nie ciężko przy SS (chociaż skontrolowałbym całe wnętrze czy przelocik :norty: nie większy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym chętnie obejrzał ale mi trochę szkoda 26 tyś na auto z 2001 roku wydać. Do tego pewnie podatek i przerejestrowanie to w sumie 30 tyś. nie uśmiecha mi się to...

Jak "dobrze" poszukasz, to zmieścisz się nawet w 10tyś. Trochę złośliwości z mojej strony, ale jak cię nie stać, to szukaj w innych markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
JA bym chętnie obejrzał ale mi trochę szkoda 26 tyś na auto z 2001 roku wydać. Do tego pewnie podatek i przerejestrowanie to w sumie 30 tyś. nie uśmiecha mi się to...

Typowy polaczek co ? Chcesz i pieniądze i samochód, kup 316i zmień znaczek na 330i będziesz miał jedno i drugie ! Oczywiście wszystko co napisalem nie miało być i nie jest zlośliwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy polaczek co ? Chcesz i pieniądze i samochód, kup 316i zmień znaczek na 330i będziesz miał jedno i drugie ! Oczywiście wszystko co napisalem nie miało być i nie jest zlośliwe

320SI

 

Szczerze śmiać mi się chce z tego co napisałeś. Typowy polaczek hahaha. Człowieku ogarnij się. Nie każdy jest ustawiony w życiu przez rodziców jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330i to bardzo chodliwy towar i poszukiwany,ciężko o super stan,więc nie mów ze to cena wygórowana.

Przejedz się,obejrz go może się uda utargować.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Typowy polaczek co ? Chcesz i pieniądze i samochód, kup 316i zmień znaczek na 330i będziesz miał jedno i drugie ! Oczywiście wszystko co napisalem nie miało być i nie jest zlośliwe

320SI

 

Szczerze śmiać mi się chce z tego co napisałeś. Typowy polaczek hahaha. Człowieku ogarnij się. Nie każdy jest ustawiony w życiu przez rodziców jak Ty.

Zakładasz temat z samochodzem na którego nie masz pieniędzy albo po dobie zorientowaleś się z którego roku jest auto, trujesz ujście jelita grubego ludziom i nic więcej, ogarnij się :D Z rodzicami kompletne pudło , chciałłbym ale musiałem sam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zakładasz temat z samochodzem na którego nie masz pieniędzy albo po dobie zorientowaleś się z którego roku jest auto, trujesz ujście jelita grubego ludziom i nic więcej, ogarnij się Z rodzicami kompletne pudło , chciałłbym ale musiałem sam "

 

Temat zakładam nie tylko dlatego, że chcę kupic samochód. W tym wypadku chodzi mi o opinie na temat samochodu. W piątek jeszce raz będę dzwonił do sprzedawcy (bo nie odbierał) i się zapytam ile opłaty wyjdą i zapytam się o stan techniczny.

 

Przynajmniej masz rodziców ja przez cały czas musiałem radzić sobie sam. Dosłownie. Nigdy nie chciałem niczyjej pomocy. I tak się cieszę z tego co osiągnąłem. Przeszedłem przez niezłe piekło ale jakoś trzeba sobie radzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Zakładasz temat z samochodzem na którego nie masz pieniędzy albo po dobie zorientowaleś się z którego roku jest auto, trujesz ujście jelita grubego ludziom i nic więcej, ogarnij się Z rodzicami kompletne pudło , chciałłbym ale musiałem sam "

 

Temat zakładam nie tylko dlatego, że chcę kupic samochód. W tym wypadku chodzi mi o opinie na temat samochodu. W piątek jeszce raz będę dzwonił do sprzedawcy (bo nie odbierał) i się zapytam ile opłaty wyjdą i zapytam się o stan techniczny.

 

Przynajmniej masz rodziców ja przez cały czas musiałem radzić sobie sam. Dosłownie. Nigdy nie chciałem niczyjej pomocy. I tak się cieszę z tego co osiągnąłem. Przeszedłem przez niezłe piekło ale jakoś trzeba sobie radzić :)

Jeśli jest tak jak piszesz to zrobilo mi się głupio :oops: Jeśli mogę Ci jakoś pomóc w zakupie BMW to pisz na priv , pomogę najlepiej jak potrafię :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ja ci kolego napisze że jeśli naprawdę pracowałeś tak ciężko na te pieniądze to lepiej nie kupuj bmw bo dalej będziesz musiał zasuwać na jego utrzymanie .

Ja pracuje po 12 h dziennie więc jakoś utrzymuje te auta w porządku ,ale gdyby coś sie zmieniło na gorsze w moim życiu zawodowym to pierwsze co bym zrobił to pozbył sie samochodów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A ja ci kolego napisze że jeśli naprawdę pracowałeś tak ciężko na te pieniądze to lepiej nie kupuj bmw bo dalej będziesz musiał zasuwać na jego utrzymanie .

Ja pracuje po 12 h dziennie więc jakoś utrzymuje te auta w porządku ,ale gdyby coś sie zmieniło na gorsze w moim życiu zawodowym to pierwsze co bym zrobił to pozbył sie samochodów :?/"

 

No właśnie całe życie pracowałem i odkładałem pieniądze na ten samochód... ale ja już tak mam że jak coś chcę kupić to musi to być bardzo dobre, a tego typu BMW mi się strasznie podobają i wiem, że są to dobre samochody i lubię niemieckie samochody bo Niemcy to perfekcjoniści, ale właśnie to utrzymanie najgorsze... Jak te 12h pracujesz na siebie to się ciesz ja bym nawet po 16h robił jakbym miał robić na swoje a nie u kogoś się użerać.

 

A co do samochodu to dzwoniłem do sprzedawcy i powiedział, że jest rysa od strony kierowcy tak jak mówił Szymon i jeszcze parę rys na zderzaku...

Trzeba by było jeszcze opłacić podatek itp. więc samochód by kosztował z 30 tyś. Oczywiście sprzedawca powiedział że cena do negocjacji. Mówił że nic w nim nie wymieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.