Skocz do zawartości

E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy, przymierzam się do zakupu E46 i ta oto propozycja nie schodzi mi z głowy (jest ot E46 330xi, z 2001 roku): http://moto.allegro.pl/bmw-e46-330-xi-oryginalny-m-pakiet-4x4-i2437921522.html. VIN: WBAEW51060PG00304.

Co sądzicie o tym samochodzie? Ciekawi mnie szczególnie jak się jeździ z układem 4x4 w połączeniu ze skrzynią automatyczną. Czy jest ta wersja wadliwa? Z góry dziękuję za sugestie i podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak poprawnie zatytułujesz wątek to pewnie ktoś skusi się na opinię.

viewtopic.php?f=44&t=72889

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Przedmówcami nie do końca się zgodzę ........... :wink: :

 

- jeśli autko najnormalniej w świece przed zrobieniem fotek by zostało wyczyszczone to wyszło by dużo lepiej;

 

- zmęczonego życiem fotela kierowcy nie dał oby się odratować :mrgreen: ;

 

- jeśli Bumkę masz "pod nosem" to warto podjechać zobaczyć przeglądnąć KS i w miarę możliwości zweryfikować autentyczność napraw itd.;

 

- jeśli wydech jest Eissmann-a to konkretna zabaweczka :norty: , chociaż dla wydechu przecież autka się nie kupuje.

 

Wydaje mi się, że cena może być spowodowana nie do końca złym stanem technicznym ale np. 3.0i x ........ (nie mam na myśli prowadzenia itd. tylko obawy potencjalnego kupującego o koszty eksploatacji itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sobie sprawił F10 więc nie zależy mu na cenie tylko w w czasie,widzę aukcja zakończona

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się licytować teraz, trzeba podjechać i bardzo dokładnie, bo może nawet hobbystycznie :wink: zoględzinować.

 

P.S. Tak jak pisałem wyżej sprzedawca chce pierwszego klienta przywitać herbatką :wink: i prawie od razu podpisać umowę :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie gdy ktoś nie znając auta wymyśla teorie ..... a ja lubię wkurzać ludzi więc sam to zrobię :)

 

- opis jest ble ble ble, napisany w stylu co ty wiesz leszczu ja mam najfajniejszą beemke, której utrzymanie kosztuje krocie , ale stać mnie bo mam już w garażu nową f10.

częsci kupowałem tylko do x-drivea, ale to że nie pasowąły to się nie dowiesz bo ja mówię że to x-drive to tak ma być.

- wnętrze....rzygi. Nie wsiadłbym do tego. Gość, który ma tyle kasy i nie wie, że skórę się konserwuje, natłuszcza żeby nie pękała i długo wygladala jak nowa?

-dach...bez komentarza, naprawa kosztuje tyle co jedno tankowanie, a można by krzyczeć 5 tys więcej. Teraz tylko zostaje wstyd i domysły, że auto jest np po naprawie dachu.

 

Nie dajcie sie manipulować slowem pisanym. Z jednej strony gość pisze, że ma nową f10 i dziękuje "pytalskim"czyli sugeruje, że nie ma czasu na głupoty i to auto tak naprawdę mu "wisi", a z drugiej strony co drugie slowo przypomina o Mpakiecie i jego oryginalności...czyli jednak zależy mu na cenie.

Auto ma dośc świeże tablice z powiatu zgierskiego....hmmm kupuje rok-dwa temu stare e46, a teraz f10...

Zamiast oddać auto w rozliczeniu i dostać za nie bagażnik rowerowy do f10 to on zawraca komuś dupie "aukcją grzecznościową"

 

 

....no to tyle moja teoria czepialskiego :) Będą jaja jak się właściciel odezwie...dostanę "zjepki'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Koledzy, za podpowiedzi. Z tego co widzę to one są raczej pozytywne. Postaram się skontaktować ze sprzedającym, chociaż aukcja skończona, ale sądzę, że jeszcze nie sprzedał tego samochodu. To co mnie "hamuje" to właśnie to, że Sprzedający nie chce mieć do czynienia, jak on pisze, z "pytalskimi", a raczej chce, jak pisze szymon-o: "pierwszego klienta przywitać herbatką i prawie od razu podpisać umowę". Dlatego właśnie pytam się o opinie, za które dziękuję. To, że siedzenie kierowcy jest trochę poprzecierane (w mojej E39 są też beżowe skóry i też siedzenie było przetarte gdy ją kupowałem) i na zdjęciach samochód jest brudny, to nie świadczy, że jest zły i, że trzeba uciekać. Ten egzemplarz, sądzę, jest jednym z lepszych, co do tej pory napotkałem na allegro/otomoto, jeśli chodzi o benzynę 3.0 litrową, bo o ten silnik mi chodzi. Ten, w dodatku, jest jeszcze z napędem na 4 koła, co myślę jest (raczej) plusem. Z tego co można wywnioskować z opisu Sprzedającego, to chodzi raczej o dobrze eksploatowany pojazd i myślę, że On nic nie ukrywa (obym się nie mylił), szczególnie jeśli jest On szczęsliwym posiadaczem nowiutkiej f10 :norty: . Po za tym, liczę się z tym, że po zakupie mogą być jakieś dodatkowe wkłady finansowe na ewentualne naprawy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pisałem mój post, to jakub już się wysłowił :oops: . No ale nic, staram się być grzecznym dla Sprzedającego, a opinia jakuba jest na pewno bardzo rzeczową. Poprzez krytykę innym otwierają się oczy (czasami). Aha, i dzięki maniek 211112 za poprawkę tytułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miketcho odbierz pocztę, aktualnie pojawiły się nowe fotki na aukcji mimo, że faktycznie zakończona (chyba, że moja przeglądarka z opóźnieniem załadowała).

 

Jakub pogdybać możemy przecież czasami :wink: , ważne aby rozmowa była kulturalna itd..

 

Najlepsze oględziny na żywo wiadomo, osobiście bym nie był "pytaczem" tylko potrzebował "trochę" czasu :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem czytania i wyciągania wniosków z opisów, przynajmniej w jakimś stopniu. Z ich treści można naprawdę wiele wyczytać, co wielokrotnie potwierdzało się podczas oględzin. Mam podobne spostrzeżenia co Jakub z tym że, dodam od siebie iż nie bardzo wierze w to jego f10 chociaż przesiadki z osiołka na klacz wyścigową krwi arabskiej, czasami się zdarzają :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pisałem mój post, to jakub już się wysłowił :oops: . No ale nic, staram się być grzecznym dla Sprzedającego, a opinia jakuba jest na pewno bardzo rzeczową. Poprzez krytykę innym otwierają się oczy (czasami). Aha, i dzięki maniek 211112 za poprawkę tytułu.

 

 

Najważniejsze to się nie napalać, takie auto trzeba kupować "na zimno"

 

Nieprawdą jest to co napisał sprzedawca o zawieszeniu. Jest mnóstwo zamienników i części dających sie regenerować. Napęd jest bardzo prosty w budowie i da się go przetestować bez użycia elektroniki. O skrzyni się nie wypowiem....lepiej nie :)

 

"Na handel' to auto bym wziął....tylko kurcze ja nie handluję samochodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jezeli numer w aukcji jest numerem własciciela to własciciel jest producentem pirotechniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sami Detektywi się tutaj wypowiadają ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sami Detektywi się tutaj wypowiadają ;) .

W dzisiejszych czasach najmniejszy szczegół jest ważny. Ale każdy patrzy ze swojej strony. Główny bohater filmu "Wielki Szu" powiedział- Widzisz przedstawienie, a nie zauważasz gry. Rewolucyjna czujność jak najbardziej wskazana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
co by nie było to ktos wczesniej się zastanawiał czy w garazu stoi f10 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.