Skocz do zawartości

Pytanie - Co to?


poli_x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Latarka akumulatorowa, wyciągnij ją mocno...

A reszta tutaj: viewtopic.php?f=73&t=127851

A co jesli nie mam zadnego plastikowego kluczyka ktory powinno sie trzymac w tym "pokrowcu" na ten kluczyk?

 

Nic, pewnie został u poprzedniego właściciela. Możesz zamówić sobie w ASO taki i przy okazji poprosić o dezaktywowanie tego którego nie masz żeby ktoś przypadkiem nie chciał z niego skorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystkie modele BMW wyjeżdżają z salonu z plastikowym kluczykiem serwisowym, chyba nawet w instrukcji jest o tym napisane i dla informacji dodam że tym kluczykiem otworzymy drzwi i uruchomimy silnik ale nie otworzymy nim bagażnika i schowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Plastikowy kluczyk jest kluczem serwisowym którym nie otworzymy bagażnika i schowka

Jeżeli oddajemy auto do serwisu i nie chcemy aby grzebali nam w samochodzie oddajemy adapterek + kluczyk

Ja do E60 mam plastikowy do e87 i e90 nie , rzadko się zdarza aby ktoś dostał komplet tych kluczyków . Jeżeli auto jest z Niemiec to często się zdarza że kluczyk plastikowy jest gdzieś przyklejony pod samochodem wrazie ew. otwarcia samochodu gdy kluczyk się zatrzaśnie lub zostanie zgubiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uzyciu sily udalo sie wyciagnac latarke ta akomulatorowa,przyznam ze bylem w szoku pomyslowosci bmw-fajne-jednak wcale mocno nie swieci,ale w nocy wystarczajaca.

 

Kluczyka niestety nie mam,mam tylko sam ten adapterek bez kluczyka w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ja mam pytanie czy wszystkie e90 miały seryjnie gniazdo pod latarkę?

U mnie jest kwadratowa zaślepka w ściance gdzie powinno być gniazdo na latarkę, ale po jej wyjęciu ukazuje się równie niewielkich rozmiarów kwadratowy otwór i wsio. Da radę jakoś dołożyć gniazdo pod latarkę, co ew. należałoby wymienić?

Co do mocowania adaptera dodatkowego kluczyka, u mnie jest chyba tak to zorganizowane, żeby adapter wsunąć nie na płasko, a węższym bokiem. Naturalnie, po adapterze ani śladu, kluczyk nie wiem czy jest, może jak kolega pisał jest gdzieś pod autem. :)

ps poli_x, twoja latarka jest led?

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps poli_x, twoja latarka jest led?

Na ledach sie nie znam,ale wydaje mi sie ze nie jest to led,poniewaz swieci zoltym swiatlem,w sumie nawet zbyt mocne to swiatlo tez nie jest,ogolnie lepiej sobie ledowa latareczke za 20-50 zl na allegro kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie nie wydaje mi sie zeby ktoras BMW wyjechala z salonu bez kluczyka serwisowego, to jest standart i nie ma mozliwosci zeby go nie bylo. Mialem E46 z 98 i potem z 02 roku i obydwie miały serwisowy kluczyk plastikowy portfelowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja ci radzę nie trzymać tego kluczyka w schowku !!!

 

A latarki ,żeś nie widział w bmw? juz od 15 lat takie bywają :D swoja droga juz by się przydało tam led wsadzic bo żarówka guzik świeci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radzę nie trzymać tego kluczyka w schowku !!!

 

A latarki ,żeś nie widział w bmw? juz od 15 lat takie bywają :D swoja droga juz by się przydało tam led wsadzic bo żarówka guzik świeci :D

Kupujac auto niewiedzialem po co jest ten adapter (myslalem, ze to jakas zapasowa obudowa). Dzis sie doczytalem dopiero i zabralem odrazu z auta.

 

O latarce wiedzialem, ale ja niemam.

'

Nic musze sie skontaktowac z serwisem (jak jest taki kluczyk serwisowy to kazde unieszkodliwic :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.