Skocz do zawartości

E46 316 2003, Międzybórz WBAAY31050KP13278


Rekomendowane odpowiedzi

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAY31050KP13278

Kod typu AY31

Typ 316I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N42

Pojemność skokowa 1.80

Moc 85

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2002-12-19

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S274A LM RAD/DOPPELSPEICHE 53 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 53

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

 

 

Rocznik standardowo poprawiony :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale to w Niemczech to normalka,rocznikowo 2003 jako pierwsza rejestracja u Nas w dowodzie wpisują rocznik 2003 rok

 

Auto pewnie kolegi z forum el Presidente

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis faktycznie literacki ;) , ale autko no niestety wygląda bardzo interesująco :roll: .

 

Swoją drogą chciałbym w końcu "z-oględzinować" autku użytkownika "el Presidente", czy faktycznie sprzedaje takie igiełki ........... :norty: .

 

 

P.S. Wydech mógłby być mnie "rudą oblepiony"............ o coś zawsze trzeba pomarudzić :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o powstrzymanie sie o tekstow typu : rocznik standardowo poprawiony itp, to nie Plock ani Gostynin, inna liga koledzy, opisów literackich typu igiełka malinka full opcja panorama mpakiet też poszukajcie gdzie indziej, jak ktoś twierdzi że rzetelny opis stanu auta jest literacki to bardzo dziękuję, wręcz mi to pochlebia.

 

Ciekawa rzecz z rocznikiem. Posiadam do auta Brief starego typu wydany pod koniec stycznia 2003 z pierwszą rejestracją w lutym 2003, jak rowniez swiadectwo homologacji pojazdu tzw. COC papier z data opuszczenia fabryki bodajże 8 styczen 2003, stąd podana informacja w ogłoszeniu. Nie rozkodowywałem Vinu, to przyznaję. Nie będzie jednak problemu z rejestracją auta jako 2003 r.

 

Co do samego samochodu - jest w naprawdę świetnym stanie. Jedynym mankamentem auta jest to, iż zostało przyjęte w rozliczeniu za nowego Passata jeszcze w lutym 2011 roku, stąd stało 15 miesięcy nie użytkowane wyczyszczone na placu pod salonem - stąd brązowy osad np. na rurze wydechowej. Usuwa się go w 5 minut, myślę że to dobrze że auto nie zostało podpicowane? Zdjęcia auta pod Burgerem koło Hannoveru zrobione w piątek wieczorem (przedostatni dzien waznosci tablic), zdjęcia głowne zrobione w sobotę rano u mnie po opłukaniu Karcherem, jedyna kosmetyka tego auta. Cena faktycznie początkowo wynosiła 7400 euro z roczną gwarancją na Niemcy, później spadła na 6600, 6000, zaproponowałem w maju dużo mniej i poprzez pewnego pośrednika udało mi się je w piątek kupić jeszcze duuuużo taniej. Adalbert - nie wierzysz, masz telefon do dealera na ramkach rejestracji, zadzwon, zapytaj. Sporo zbiłem na klimatyzację która po takim okresie przestała działać, jest świeżutko nabita przedwczoraj, chłodzi jak zła.

 

Plusy? Tzw. dziadkowy stan, naprawdę jedna ręka - babcia w Briefie, nie palone wewnątrz, świetny stan tapicerki, brak wgnieceń czy korozji, pełna historia serwisowa do sprawdzenia po VIn, jak wspomniałem jedynie ostatni serwis w 2011 zrobiony w owym VW/Audi, poprzednie wszystko w BMW, nowe opony, bezwypadkowość. Minusy? Przeciętne wyposażenie (jak to w 316), lakierowana powtórnie kiedyś maska zewnętrznie (ok. 180um czyli sam bezbarwny ze względu na odpryski), konieczność wymiany oleju - wg komputera jeszcze 14 tys km do wymiany, ale minął ponad rok więc wiadomo.

 

Koledzy, chwila na ochłonięcie - kto wam w PL podpisze bezwypadkowość i stan licznika na fakturze? W którym ogłoszeniu macie zdjęcia auta na trasie z Niemiec? Moim zdaniem kto przyjedzie ten kupi, cena jest niezła także rabatów w wysokości paru tysięcy nie przewiduję. Kolega el presidente nie sprzedaje samych igieł - tej omawianej na forum w M-Paku trudno było nazwać igłą, za to była bezwypadkowa, z oryg. 270 tys km i w promocji cenowej, ot tyle, kto inny by ją podpicował, cofnął szafkę i dodał 3 tysie do ceny. Kolega el presidente nie sprzedaje aut powypadkowych i ze zmienionym stanem licznika, oraz nie sprzedaje na lewych umowach. Dziękuję za uwagę i zapraszam na oględziny. Szymon wpadaj jak chcesz, wyniki możesz opisać na forum bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super. Potencjalny nabywca dowiedział się wielu istotnych rzeczy o aucie. Na pewno łatwiej będzie podjąć decyzję.

Nic tylko oglądać, sprawdzić i kupować jeśli auto trafia w preferencje kupującego.

Mały OT do el Presidente:

pisząc o standardowo niezgodnym roku produkcji nie miałem na myśli, że każde Twoje auto jest standardowo odmładzane (więc niepotrzebnie się obruszyłeś), ale to, że taka praktyka jest standardowa na otoszroto/aledrogo. Oczywiście wiem, że po części wynika to z faktu, że w DE w ogłoszeniach podaje się EZ a nie Bj, niemniej jednak to nie to samo, co zresztą sam przyznałeś.

Ze sportowym pozdrowieniem :)

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Śliczna dziewicza trójeczka, to widać po każdym detalu, kto szuka fabrycznych szczelin i prawdziwego przebiegu kupi bez marudzenia, kto szuka korka od wanny w tylnym zderzaku i tapicerki ze skóry w jednym będzie szukał gdzie indziej, nie często tu na forum można obejrzeć tak ładne i fabryczne BMW :cool2: Bulix zbieraj się (tylko nie jak WSKa bez łańcucha!) i jedź dogadywać temat, chyba że jesteś z tych co chcą i samochód i pieniądze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El presidente nie dziwię się ze tak szybko sprzedałeś,Bulix co to za problem wziąć jeden dzień urlopu?;)

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zaskoczony, bo na fotkach autko wyglądało bardzo interesująco :wink: .

 

Z uzyskaniem wolnego to niestety często są "potworne" trudności :| .

 

El Presidente, czekamy na kolejne autko do oceny :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.