Skocz do zawartości

E38_audio-mp3


_ded_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość aby podłączyć zewnętrzne źródło typu Ipod, komórka, odtwarzacz mp3 bez przeróbek? Może ew. wypuścić dyskretnie kabelek...

Nie chcę nic psuć.

Może są warianty wyposażenia audio gdzie rozmiary radia są standardowe i można po prostu wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest kupic na allegro kasete z kabelkiem, ale to bardzo hmm słabe jakościowo dźwięku rozwiązanie. Mój kolega ma wejscie jack w radiu seryjnym, ale już tak kupił i nie ma pojęcia jak jest zrobione. Od czasu do czasu pokazuje się na allegro adapter do ipoda, ale gdzie i jak się go podłącza niestety nie mam pojęcia. Wydaje mi się że potrzebne jest wtedy Navi i jej wejścia.

 

Jest też inne rozwiązanie, ale też wymaga navi. U jednego forumowicza widziałem takie cudo w podpisie. Musisz poszukać tutaj na tym sub forum bo jeździ e38 srebrynym poliftem 3.5 benzyna. W podpisie ma zdjęcie furki, coś tam na niebiesko w stylu "mój samochód" i podpis nawigacje do bmw tratatatat.

Generalnie chodzi o jakiś interfejs którym podłącza laptopa do auta. Nie znam szczegółów, trzeba go zlokalizować i przepytac :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

No, kasetka to trochę słabo.

I te kable co się pętaja po kokpicie. NIe lubię.

Za to lubię móc wpiąć pendriva i mieć spod palca dostęnych kilka Gb muzyki.

Ciekawe czy jest jakiś soft co można zainstalować w nawigacji, zeby się umiała porozumieć z usb.

W końcu głupie radia po trzy stówki to potrafią, a w navi siedzi trochę elektroniki mądrej. Może się ją da tego nauczyć jakoś.

A jak nie, to minidżekowe gniazdo też da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: idealne wyjście, chodziło mi o coś takiego chociaż nie wiedziałem że istnieje.

Bez cięcia i wiercenia, bez barbarzyństwa. I może nawet działa :8)

Dziękuję.

Będzie to pewnie mój pierwszy zakup po aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale kolega _ded_ chce kupic przedlift.

 

Nie wiem jak będzie z działaniem tej zmieniarki. Na forum o nich było. Chociaż wydaje się żę to akurat może działać.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, odkopałem. Kolega ma nick Sebast, poszukaj go, on ci napewno podpowie jak wykonać ten interfejs.

 

Ja dostałem taką porade cytuje: "Witam Poszukaj sobie w necie pod hasłem "Carx" , jest do tego też soft oraz są schematy (bardzo proste) do wykonania interface lub można je zakupić (ok. 30-50eur). Pozdrawiam"

 

Niestety nie wiem jak działa, bo jeszcze nie zamontowałem navi.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.

To temat na "zaś".

Na razie wciąż szukam auta i staram się to robić powoli, żeby wyeliminować element amoku. :)

Chwilowo nic konkretnego na celowniku.

Ta, której fotki wrzuciłem ma oprócz szyby uszkodzony zderzak. Troche lipa, bo na fotkach tego nie ma, ale dowiedziałem się od właściciela komisu że ona tyrała w miedzyczasie na jakimś planie filmowym. Chyba dość mocno tyrała bo przedtem pęknięcie szyby też było minimalne, teraz od dechy do dechy. No i ten zderzak...musi jakiś film akcji był :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak wyeliminowanie amoku jest bardzo ważne przy kupnie samochodu :P Mi się nie udało do końca i dlatego pierwsze pół roku spędziłem w serwisie zamiast na szosie :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.