Skocz do zawartości

BMW 330i e46. Warszawa. WPAEV51070KM66187


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosze Was zebyscie mi pomogli, bo chce jutro obejrzec ten samochod

http://otomoto.pl/bmw-330-bmw-330i-lifting-C24620483.html

Wiec na co zwrocic uwage, i jakie macie spostrzenia do tego samochod oprocz tego ze cena jest troszke niska.

 

Nr VIN : WPAEV51070KM66187

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBAEV51070KM66187

Kod typu EV51

Typ 330I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF FLACHGEWEBE LEINEN/ANTHRAZIT (E4AT)

Data prod. 2002-04-22

 

 

Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 44

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

 

Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno się zawiedziesz, skoro sam zauważyłeś, że cena niska a i tak chcesz jechać oglądać :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno się zawiedziesz, skoro sam zauważyłeś, że cena niska a i tak chcesz jechać oglądać :mrgreen: .

Bo szczerze mowiac zadzwonilem do wlasciciela i powiedzial ze tylko tylne wahacze do wymiany i opony, i zgodzil sie od razu na sprawdzenia auta w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cena niska bo autko do opłat czyli dochodzi wysoka akcyza za silnik powyżej 2l :D

Wysoka akcyza, czyli ile?

18,6% od ceny w ich kajecie czyli jakieś 4500zł, wiem bo ostatnio taką opłacałem, dobrze sprawdź przebieg tego auta :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niska bo autko do opłat czyli dochodzi wysoka akcyza za silnik powyżej 2l :D

Wysoka akcyza, czyli ile?

18,6% od ceny w ich kajecie czyli jakieś 4500zł, wiem bo ostatnio taką opłacałem, dobrze sprawdź przebieg tego auta :norty:

Ale chyba mozna zlozyc wniosek o zwrocie akcyzy, ale chyba to potrwa jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

142 tys km i wahacze z tyłu do wymiany...ciekawe. Ja mam 135 tys i oryginalne zawieszenie bez luzów z przodu i z tyłu.

Tył można uszkodzić waląc bokiem w krawężnik.

Nie pasują kierunki przód do tylnych ....lub odwrotnie.

Cena...czy niska? Nie wiem, ale podejrzewam, że gdybym swoją wystawił za 25 tys to pies z kulawą nogą by nie zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi lewizną jak widze te niemieckie tablice z allegro, jak chcesz odbyć jazde próbną ?

 

uważaj na zapewnienia że auto ma polise OC i to wystarczy , w razie kontroli lub stłuczki jesteś ugotowany na maxa-bo ubezpieczyciel wymaga ważnego dowodu -a tu go brak.

 

:nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi lewizną jak widze te niemieckie tablice z allegro, jak chcesz odbyć jazde próbną ?

 

uważaj na zapewnienia że auto ma polise OC i to wystarczy , w razie kontroli lub stłuczki jesteś ugotowany na maxa-bo ubezpieczyciel wymaga ważnego dowodu -a tu go brak.

 

:nienie:

 

To fakt dorobione tablice,ale jak mam ważny przegląd i OC na miesiąc to czemu nie,przecież to legalnie mogę odbyć jazdę,a tym bardziej mam brif,umowę lub fakturę oraz wymeldowanie.Policjant jedynie może tylko zaczepić o podrobioną tablicę(zawsze można powiedzieć ze ktoś na ukradli tablice lub zgubilismy go;)

 

p.s.Druga sprawa u Nas powinno być możliwość zarejestrowania na tablicy tymczasowej na wzór niemieckiej z ubezpieczeniem OC więc dlaczego w Polsce nie ma takiej mozliwości?

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro samochód jest tam wymeldowany, a u nas jeszcze nie zameldowany to jak można się poruszać? Handlarze malują na tekturce takie numery jakie są w briefie, a tak naprawdę jest to nielegal i przy kontroli są problemy, a tak jak napisał Psotnik przy wypadku itp. to już bardzo poważny problem. Wszyscy chyba powinni wiedzieć, że jedynymi legalnymi blachami są wyjazdowe na które wystawia się ubezpieczenie na czas ich ważności, lub czas który mamy na przerejestrowanie. Jak na razie nie słyszałem o innej wersji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najwiecej wk/.................... ze pisze taki zclowiek ze nie jest handlarzem tylko osoba prywatna a auto sprowadzil na handel nawet nie oplacil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

NIE PLACI NPODATKOW I SIE JESZCZE TYM CHWALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZLAG MNIE TRAFIA

 

WG MNIE GORZEJ ZE JEST OSOBA PRYWATNA BO NIE MA FIRMY KTORA SPRZEDAJE AUTA I MA KUPUJACYCH GLEBOKO W DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PO DRUGIE CENA JEST NISKA JAK ZA 2002 ROK PRZEBIEG Z DUPY WZIETY JAK NA TA CENE NAWET BYM TAM NIE DZWONIL

 

NAPISAL SMSA OTWORZ DZIALALNOSC I PLAC PODATKI A POZNIEJ SPRZEDAWAJ AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenuś, odpowiadając na pytanie z początku twojego postu: tak, wiemy. Nie dajesz nam zapomnieć, że przebrzydli handlarze psują ci interes, bo w każdym poscie piszesz to samo.

I pragnę zapewnić, że współczujemy z całego serca.

A skupiając sę na temacie, jakub dobrze mówi, przednie kieruni zmienione na jakiś tunink, ohyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie białe kierunki występują w dwóch rodzajach. Takie jak te na zdjęciach do wersji 330i i z czarną wyściółką do Mpakietu i mniejszych silników.

Pytanie czy te to oryginały czy chińszczyzna, ale sądząc po pomarańczowych w blotniku to na takich z fabryki nie wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenuś, odpowiadając na pytanie z początku twojego postu: tak, wiemy. Nie dajesz nam zapomnieć, że przebrzydli handlarze psują ci interes, bo w każdym poscie piszesz to samo.

I pragnę zapewnić, że współczujemy z całego serca.

A skupiając sę na temacie, jakub dobrze mówi, przednie kieruni zmienione na jakiś tunink, ohyda.

 

 

Ciekawe czy ty byś sie cieszył jakby tam gdzie pracujesz ktoś sprzedawał twój towar nie płacąc żadnego podatku .

 

To sie tyczy wszystkiego nawet handlu. Na targowisku gdzie kolega ma sklep kasę fiskalna czynsz duży i inne koszty a codziennie ludzie bez żadnych zezwoleń sprzedają takie same towary jak on :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy handlarze, oceniajcie auta (o to proszą autorzy tematów), komentujcie cenę (w większości przypadków wykładnik stanu), ale żeby w każdym temacie pisać, jak wam źle, bo wy dobrzy, a oni źli? Jak wyżej, proszę nas nie traktować jak głupców, my to już dawno temu zrozumieliśmy. Albo jak ten tekst, że auto pewnikiem bez maski na placu swoje odstało - choć tą tezę jeden mądry tak sobie chlapnął - co potem resztą wesołków podłapała i już towarzystwo wzajemnej adoracji używanko miało :duh:

Ja się z wami zgadzam w sprawie nieuczciwej konkurencji, choć nie możecie tego pojąć (co mnie skąd inąd nie dziwi). Ale to jest forum fanów marki, nie chcemy non stop czytać handlarskich wynurzeń. Nie ma jakiegos forum handelek-kundelek.gorzkieżale.pl czy coś w tym stylu? Tam byście mieli używanie.

Licząc jednak na zrozumienie (Polska to dziwny kraj) i wiedząc, że pyskówki z handlarzami do niczego nie prowadzą, kończę. Autorowi życzę znalezienia dobrego auta, a towarzystwu udanych interesów. Ament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poprzestanę jedynie na przekazaniu reszcie Panstwa (tej niehandlarskiej), ze za jazdę na takich tablicach jest mandat 500 zł a w ekstremalnych sytuacjach (brak pokory itp) także laweta. Były naciski na drogówkę w sprawie tych samoróbek, jak również za auta na nieważnych tablicach przejazdowych. To że masz OC to jedynie uchroni Cię przed kilkutysięczną kwotą za brak ubezpieczenia, nic poza tym. Auto nie jest nigdzie zarejestrowane, a agenci ubezpieczeniowi mają z takich ubezpieczen pieniążki, więc wpiszą co chcesz łącznie z innym numerem rejestracyjnym ściągniętym ze ściany garażu. I dobrze że się policjanci za to wzięli, to już jest komedia. Z drugiej strony tablice krotkoterminowe mają nawet Węgrzy (koszt 20 euro na tydzien), mogą jezdzic po auta do Niemiec nie zostawiając ciężkich pieniędzy za tablice z zóltym paskiem jak rodacy. Dziwne że nasi ustawodawcy nie widzą ile rocznie ucieka do Niemiec kasy za tablice, która to kasa zostałaby w kraju. NIeświadomym podpowiem, że w większości przypadków nasi rodacy płacą różnym tureckim pośrednikom z przykomisowych budek nawet 100-120 euro za kilkudniowe tablice. W niektorych urzędach mozna kupic je za 60-70 euro, no ale jeszcze trzeba znac język, nie?

 

Aha, te tablice z ogloszenia obok tych z allegro nawet nie stały. Te drugie są zrobione na profesjonalnych tłoczniach, mają świetnie podrobione znaki zameldowania i przeglądu, te to jakaś kpina.

 

Już całkiem kończąc, kupowanie na umowę na Niemca to głupota. Ale cena zasłania całą resztę kłopotów jakie ewentualnie nastąpią, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.