Skocz do zawartości

leci olej z dużej turbiny


535D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeszukałem chyba wszystkie tematy dotyczące turbo w 535d ale niestety nigdzie nie znalazłem problemu jaki występuje u mnie. Mam 535d 2005 r i z dużej turbiny leciał spod bocznego dekla olej. Kupiłem nową turbinę założyłem i teraz dla odmiany leci mi olej spod takiego małego dekielka przykręcanego na 4 śruby dużej turbiny. Dekielek ten jest widoczny na dużej turbinie po otworzeniu maski. Sprawdzałem odmę - czysta i drożna. Samochód ma moc, nie kopci a oleju ubywa. Spala się ona na obudowie turbiny i śmierdzi. Mam też niewielkie ilości oleju w przewodach dolotowych do intercoolera.

Ma ktoś pomysł co to może być?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Przeszukałem chyba wszystkie tematy dotyczące turbo w 535d ale niestety nigdzie nie znalazłem problemu jaki występuje u mnie. Mam 535d 2005 r i z dużej turbiny leciał spod bocznego dekla olej. Kupiłem nową turbinę założyłem i teraz dla odmiany leci mi olej spod takiego małego dekielka przykręcanego na 4 śruby dużej turbiny. Dekielek ten jest widoczny na dużej turbinie po otworzeniu maski. Sprawdzałem odmę - czysta i drożna. Samochód ma moc, nie kopci a oleju ubywa. Spala się ona na obudowie turbiny i śmierdzi. Mam też niewielkie ilości oleju w przewodach dolotowych do intercoolera.

Ma ktoś pomysł co to może być?

 

pozdrawiam

Nikt mi ni pomoże?

Olej leci (kapie) tylko przy wysokich obrotach.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.