Skocz do zawartości

PROSBA DO KOGOS Z RADOMIA LUB OKOLIC BMW e46 328


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sprzedalem swoja 318 :P :) maaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo mocy duuuuuuuzo za malo ;) w zwiazku z tym SPOKOJNE poczatki szukania czegos PORZADNEGO... z porzadnym silnikiem wpadla mi w oko "piekna" e46 328 silnik z tego co wiemy "najlepszy" najmniej awaryjny dobry do gazu i bla bla bla... :D http://moto.allegro.pl/super-bmw-serii-3-i2354136089.html link do aukcji I MAM PROSBE do kogos z okolic Radomia albo z samego radomia, moze zna samochod albo wlasciciela podpowie czy wogole warto po to jechac.. cena... dosyc niska... a bezwypadkowy nie ma sensu dzwonic i pytac bo na pewno jest! :roll: Edytowane przez michalplocq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sprzedaży ale popraw nazwę swojego wątku.

Albo mod szybciutko ten wątek zamknie.

 

viewtopic.php?f=44&t=72889

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się trzasnąć drzwiami w tym aucie, wyjechać gdziekolwiek, również. Dowód rejestracyjny idzie na "półkę" przy pierwszej kontroli. :lol: A tak poza tym, to luzik :lol: Jechać, oglądać i napisać dla potomnych jaki to szrot :mrgreen:

Jechac ogladac ? moze pojedziesz i zdasz relacje :D ;)) :norty: bo JA NIE MAM SAMOCHODUUUUUUU :cry2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc z ogłoszenia auto powypadkowe. Ciekawe jak bardzo.

Ściągnij VIN do rozkodowania i dopisz do tytułu.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając dla siebie od razu super dokładnie tył bym oceniał :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to licytacja :cool2:

 

zadna licytacja tak sie samochody wystawia....sam tak wystawilem.

 

to jakis walek musi byc ... dzwonilem dobre 5 razy nikt nie odpowiada 2 dni do konca aukcji... COS NA PEWNO JEST NIE TAK :evil: temat do zamkniecia/usuniecia ja juz jej nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się trzasnąć drzwiami w tym aucie, wyjechać gdziekolwiek, również. Dowód rejestracyjny idzie na "półkę" przy pierwszej kontroli. :lol: A tak poza tym, to luzik :lol: Jechać, oglądać i napisać dla potomnych jaki to szrot :mrgreen:

Jechac ogladac ? moze pojedziesz i zdasz relacje :D ;)) :norty: bo JA NIE MAM SAMOCHODUUUUUUU :cry2: :mrgreen:

Gdyby stał u mnie pod domem, nie chciało by mi się nawet do niego wyjść, a co dopiero jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.