Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym, ale jest to informacja prywatna od kolegi z forum bo auto jeszcze nigdzie nie wystawione,jak było widać na foto przechodzi zabieg odnowy:) Mogę więcej zdjęć podesłać w razie wątpliwości, a widzę że są :D Ciekawi mnie po prostu czy warto się tym interesować i co się działo wcześniej :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale jest to informacja prywatna od kolegi z forum bo auto jeszcze nigdzie nie wystawione,jak było widać na foto przechodzi zabieg odnowy:) Mogę więcej zdjęć podesłać w razie wątpliwości, a widzę że są :D Ciekawi mnie po prostu czy warto się tym interesować i co się działo wcześniej :(

 

Nigdzie nie mozna znalezc zadnych fotek na temat Twojej Hondy a i tutaj: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_awareness/vincheck

wyglada bez total loss.

Musisz prosic Loona lub KW zeby zajrzeli do Carfaxu i Autochecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

według mnie VIN był dość poufnym nr

 

Mit wymyslony przez polskich handlarzy zeby probowac zataic powypadkowa przeszlosc auta lub korekte licznika. Jesli VIN wedlug Ciebie jest tak poufny to dlaczego jest eksponowany niemal w kazdym aucie na dolnej krawedzi przedniej szyby?? To samo z zaslanianiem tablicy rejestracyjnej na zdjeciach - po co to komu i w jakim celu?

VIN ma byc udostepniony na kazde zyczenie kupujacego czy to telefonicznie czy osobiscie bez laski. Od dziesiatek lat caly zachod udostepnia nr VIN w ogloszeniu auta na sprzedaz na dzien dobry niemalze na samym poczatku ogloszenia, chcialbym wiedziec czemu akurat w Polsce jest on poufny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo w Polsce wszystko jest poje..ne i odwrotnie niż w normalnych państwach, a to głównie dlatego, że do polityki i urzędów idą ludzie niekompetentni, nie zainteresowani swoją pracą i czekający tylko na kolejny przelew na konto z naszych podatków. Jest mnóstwo prostych rozwiązań, które można by wprowadzić, które by znacznie utrudniły działanie oszustów-handlarzyn, ale nikomu na tym nie zależy, bo jak jest burdel to można kraść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale jest to informacja prywatna od kolegi z forum bo auto jeszcze nigdzie nie wystawione,jak było widać na foto przechodzi zabieg odnowy:) Mogę więcej zdjęć podesłać w razie wątpliwości, a widzę że są :D Ciekawi mnie po prostu czy warto się tym interesować i co się działo wcześniej :(

 

Nigdzie nie mozna znalezc zadnych fotek na temat Twojej Hondy a i tutaj: https://www.nicb.org/theft_and_fraud_awareness/vincheck

wyglada bez total loss.

Musisz prosic Loona lub KW zeby zajrzeli do Carfaxu i Autochecka.

 

Dzięki, dobre i to, bo ze wstępnych informacji dowiedziałem się że auto przyjechało ze stanów do DE na mienie przesiedleńcze gdzie kilka lat się poruszało, potem było uszkodzone jak na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, dobre i to, bo ze wstępnych informacji dowiedziałem się że auto przyjechało ze stanów do DE na mienie przesiedleńcze gdzie kilka lat się poruszało, potem było uszkodzone jak na foto.

 

Z reguly ludzie sciaga na mienie dobre auta bo wiadomo dla siebie. To uszkodzenie ktore wkleiles to jest pikus. Sprawdz ja dobrze jeszcze i bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Panowie :)

 

1HGCM81663A012043

 

 

 

Kolejna Honda do sprawdzenia. W chwili obecnej ogłoszenie wygasło ,było na autoscaut.de

 

Z góry dzięki :)

 

Full History

Vehicle: 2003 Honda Accord EX (1HGCM81663A012043)
Event date	Location	Odometer reading	Data Source	                                         Details
05/21/2003 	WA 	    80	          Motor Vehicle Dept. 	TITLE (Leased Vehicle) (Lien Reported) REGISTRATION EVENT/RENEWAL (Leased Vehicle)
05/04/2004 	TACOMA, WA 		        Motor Vehicle Dept. 	REGISTRATION EVENT/RENEWAL (Leased Vehicle)
05/02/2005 	MO 		                Motor Vehicle Dept. 	REGISTRATION EVENT/RENEWAL (Leased Vehicle)
07/19/2005 	MO 		                Motor Vehicle Dept. 	TITLE (Title #:PJ991743) (Leased Vehicle) (Lien Reported)
05/15/2006 	MO 		                Motor Vehicle Dept. 	REGISTRATION EVENT/RENEWAL (Leased Vehicle)
01/25/2007 	SAINT ROBERT, MO 		  Motor Vehicle Dept. 	REGISTRATION EVENT/RENEWAL
01/29/2007 	SAINT ROBERT, MO 59,324  Motor Vehicle Dept. 	TITLE (Title #:TDA74394) (Lien Reported)
12/29/2007 	MO 		State Agency 	REAR IMPACT WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:0070150610)
12/29/2007 	SAINT ROBERT, MO 		  Police Report 	ACCIDENT REPORTED (Case #:07002381)
01/31/2008 	SAINT ROBERT, MO 		  Motor Vehicle Dept. 	REGISTRATION EVENT/RENEWAL 

 

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/796/9938388691.pnghttp://easycaptures.com/9938388691

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1HGCM81663A012043

Dzięki, dobre i to, bo ze wstępnych informacji dowiedziałem się że auto przyjechało ze stanów do DE na mienie przesiedleńcze gdzie kilka lat się poruszało, potem było uszkodzone jak na foto.

 

Widac ze nawet auta sprowadzane na mienie sa po dzwonku :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko, że o tym mieniu to podejrzewam, że wiedza jest słowna i tyle. Wg mnie to kłamstwo, ponieważ historia auta w USA kończy się na dzwonie, więc został wtedy sprzedany do Europy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że o tym mieniu to podejrzewam, że wiedza jest słowna i tyle. Wg mnie to kłamstwo, ponieważ historia auta w USA kończy się na dzwonie, więc został wtedy sprzedany do Europy.

 

Zapewne i racja Panie mmw. Wiec mamy do czynienia z typowym gniotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno nieużywane określenie "na mienie" Kiedyś w połowie lat 90 tych to był synonim luksusu, bardzo dobrego stanu ( :lol: ) i totalnego przekrętu. Ale obowiązujące wtedy przepisy, a własciwie ich brak na to pozwalał. W tej chwili jest 2 albo 3 ludzi z e 100 najbogatszych Polaków, którzy zaczynali od handlu autami na przemysłową skalę. Nieprawdopodobne pieniądze robili też księża różnych wyznań, sprowadzając rocznie po kilka tysięcy samochodów w celach "kultu religijnego" Auta nie zjeżdzały nawet z lawety tylko od razu jechały do zainteresowanych. Doliczając do tego "Pruszków", to interes był bardziej opłacalny niż teraz handel białym proszkiem. Teraz jakieś małorolne chłopki wyczuły bluesa i próbują "kręcić lody". Tylko że, "pić trza umić" :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety, parę godzin temu auto dostało strzał;/ nie zdążyłem nawet obejrzeć;/

http://epoznan.pl/news-news-50744-Staro??cka_kolizja_tramwaju_i_BMW

smutno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się ryczeć chce. szukam swojego "cacka" już 3 miechy i światełka w tunelu ni widu ni słychu

"Kupujmy szybko swoje wymarzone BMW, tak szybko odchodzą" :mrgreen: Nie martw się wróci, przynajmniej będziesz wiedział jakie miała uszkodzenia. A to teraz luksus, taki kawiorek z krakersikiem. Tak jak napisał kolega powyżej, wróci i to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas aż pieją, żeby kupić taką "okazję" Przecież można urwać z ceny przyzwoitą sumkę, a to że będzie robił osiem śladów to pikuś. I oczywiście ważne jak "zrobiony" zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach :lol: Cokolwiek to nie oznacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o rozkodowanie i ewentualne uwagi http://otomoto.pl/bmw-328-m-pakiet-skor ... 38636.html

Pan z którym rozmawiałem twierdzi że autko przywiózł z Niemczech, a w tym kraju został ściągnięty z USA, wiadomo jakie autka przyjeżdżają zazwyczaj ze Stanów... Auto ponoć bezwypadek itd przebieg orginał ale czy ta cena czasem nie jest zbyt dziwna ?

Czy jest możliwość żeby ktoś ogarnął carfaxa?

Vin WBAKE5C5XCE432288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o rozkodowanie i ewentualne uwagi http://otomoto.pl/bmw-328-m-pakiet-skor ... 38636.html

Pan z którym rozmawiałem twierdzi że autko przywiózł z Niemczech, a w tym kraju został ściągnięty z USA, wiadomo jakie autka przyjeżdżają zazwyczaj ze Stanów... Auto ponoć bezwypadek itd przebieg orginał ale czy ta cena czasem nie jest zbyt dziwna ?

Czy jest możliwość żeby ktoś ogarnął carfaxa?

Vin WBAKE5C5XCE432288

 

Tu masz "bezwypadek" - daj normalny link do otomoto

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kzdaeFgk-oYJ:www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/17153263/COPART_2012_BMW_328I_SULEV_SALVAGE_CERTIFICATE_PHOENIX_AZ/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A co najzabawniejsze to to auto i tak wygląda lepiej niż po wypadku bo jest podklepane do sprzedaży. Nie było wystawione bezpośrednio przez ubezpieczalnię, tylko handlarza-rzeźbiarza tam w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.