Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie byłem obejrzeć auto martwi mnie ten rok produkcji z Vinu wychodzi 2005 a w dokumentach, dowodzie rejestracyjnym, karcie pojazdu jest wszędzie 2006 czy nie będę miał później z tym problemu ? Zauważyłem jeszcze na szybkości ze ringi w obu lampach nie działają, jak duży koszt naprawy. ? Na start napewno do wymiany olej filtry siłowniki maski.

 

Tak samo jak Ty zapodales temat przed zakupem tak samo ktos pozniej to zrobi i rocznik mu rowniez wyjdzie, lub sobie sam sprawdzi w dekoderze Vinu ktorych w sieci jest od groma za free.

Zwroc uwage na to ze 7er w Pl nie kupuja emeryci i rencisci jak ma to miejsce czesto w Usa. ( raz widzialem siwa babcie w M3!! :D :D )

 

Od momentu zjechania z tasmy do momentu zakupu tez troche czasu minelo zapewne. Jesli planujesz pojezdzic tym autem jakies 3 lata to dajmy na to przy odpsrzedazy w 2017 roku lub pozniej nie bedzie juz to mialo wiekszego znaczenia przy 12-13 letnim wowczas samochodzie.

 

Wiem ze chyba w idrive jest opcja wlacz ringi i wylacz zatem moze to tylko kwestia ustawienia w idrive?

 

Może i faktycznie masz rację, autem mam zamiar pojeździć raczej długo e46 chodziło u mnie 6 lat ale mniejsza o to ile ważne żeby była sprawna i cieszyła jak majdłużej. Co do ringów to może ponownie masz racje bo nie świeci żaden, chyba że wszystkie żarówki poszły... poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema znacie tego.....WBANW53558CT51874...?

 

I u nas na forum też była ostra dyskusja :)

 

viewtopic.php?f=44&t=141056&hilit=WBANW53558CT51874

Dzięki stary za link przeczytałem od dechy do dechy, hehe .Wczoraj rozmawiałem ze sprzedawcą i mówił oczywiśce ach i och, dodatkowo w lutym 2013 była malowana ,a tu wyczytałem,że w 2010 też tak więc podpałka zrobiła swoje chyba.Trzeba będzie odświeżyć znajomości za Odrą chyba tylko tam potrzeba drugiej wątroby.... :mrgreen: Cholera chcesz dać zarobić naszym to nie bo Cię na każdym kroku ktoś zawsze chce wydymać w tym kraju.Jestem totalnie nagrzany na 550 inna opcja nie wchodzi w gre napisze co się urodzi....PZDR drink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie odświeżyć znajomości za Odrą chyba tylko tam potrzeba drugiej wątroby.... :mrgreen: Cholera chcesz dać zarobić naszym to nie bo Cię na każdym kroku ktoś zawsze chce wydymać w tym kraju.Jestem totalnie nagrzany na 550 inna opcja nie wchodzi w gre napisze co się urodzi....PZDR drink
przez chwilę interesowałem się 550i i niestety u nas praktycznie tego nie ma, a jak jest to ze stanem też różnie bywa. Jak masz możliwości to szukaj w Niemczech, tylko tam ceny są sporo wyższe niż u nas, no ale to z czegoś wynika, a przynajmniej powinno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Etam. Polaczki chcą auta idealne, bezwypadkowe, z małym przebiegiem w cenie 70% niemieckich. :) A potem oburzeni, że auto z USA w cenie aut z USA było uszkodzone bardziej niż rysa na błotniku. :) Bo w Ameryce debile mieszkają i auta rozdają za pół darmo. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak,gdybym wiedział,że ta srebrna z Mławy będzie chodziła normalnie , nic się nie będzie w niej pier.....brałbym ją bez zastanawiania . Facet twierdzi ,że zrobiona zaj......ale to są słowa sprzedawcy , oni ci zawsze powiedzą co chcesz usłyszeć.Wolałbym naprawdę autko pomalowane po opaleniniu ,a niżeli po jakimś dzwonie ,bo będzie mi latać po drodze przy 150km/h.Pytanie czy nie dostały tam wiązki itd....no i jeszcze te klejone podłużnice ,chyba za dużo niewiadomych.Kolega miał też e60 ale diesel ,nie robił totalnie nic w tym samochodzie, po wypraniu tapicerki w środkiu zaczęła się jazda,wszystko zaczęło się pieprzyć.....i bądź tu mądry.....pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz raport z Autochecka:

 

Vehicle: 2007 BMW 3-Series 335i (WBAWB73597P033310)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

01/25/2007 FRESH MEADOWS, NY Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

02/27/2007 NY 13 mil Motor Vehicle Dept. TITLE

11/02/2007 NEW YORK COUNTY, NY State Agency COLLISION WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:32397682)

12/19/2007 NY Police Report ACCIDENT REPORTED (Case #:3877)

05/30/2008 NY Motor Vehicle Dept. TITLE

05/30/2008 NY Motor Vehicle Dept. SALVAGE

05/30/2008 NY Motor Vehicle Dept. POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

 

Raport standardowy jak na USA. Po 10 miesiącach życia wyczynowego miał przygodę. W sumie nic więcej nie wiadomo co dalej i z jakim przebiegiem to było.

 

A w Polsce to tu masz kawał historii tego auta:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=121414

Zbierając to wszystko do "kupy", to historia w USA w świetle pozostałych informacji chyba jest najmniej istotna. Jak przebieg dla Ciebie jest do zaakceptowania, to nie wiem w czym jest problem.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo proszę o sprawdzenie nr vin WVWBN7AN6DE517888

Link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/volkswagen-cc-2-0-tsi-dsg-mod-2013-max-opcja-C32098879.html

 

Na google udało mi się znaleźć zdjęcia po wypadku: http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/18005783/COPART_2013_VOLKSWAGEN_CC_SPORT_SALVAGE_VEHICLE_TITLE_HOUSTON_TX/

Czy wygląda to na poważne uszkodzenie? Jak widać poduszki nie wystrzelone Proszę o opinię i prześwietlenie w Car Fax

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic poważnego. Jak blacharz nie robił tego w stodole to w sumie ciężko było nawet coś źle naprawić. Sprawdź stan techniczny, głównie prawe, przednie zawieszenie, jakość naprawy i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To zdanie z opisu mi sie podoba: Stan auta oceniam jako wzorowy naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

 

Pokaz mu fotki ze takie idealne to to nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież w ogłoszeniu nie zaznaczył BEZWYPADKOWY. W treści również nic nie jest napisane o braku napraw blacharsko lakierniczych. Auto po naprawie też może być idealne. Nie widzę tu podstaw do czepiania się sprzedawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ogłoszeniu nie zaznaczył BEZWYPADKOWY. W treści również nic nie jest napisane o braku napraw blacharsko lakierniczych. Auto po naprawie też może być idealne. Nie widzę tu podstaw do czepiania się sprzedawcy.

 

Nikt sie nie czepia sprzedawcy, ale skoro jego opis sugeruje ze auto jest ''igla'' mogl wspomniec ze auto zostalo przywiezione z USA jako uszkodzone i ma fotki do wgladu. No tak zapomnialem ze ogloszenie jest PL :D wiec brak wpisu bezwypadkowy jest jednoznaczny z tym ze auto jednak mialo przygode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ogłoszeniu nie zaznaczył BEZWYPADKOWY. W treści również nic nie jest napisane o braku napraw blacharsko lakierniczych. Auto po naprawie też może być idealne. Nie widzę tu podstaw do czepiania się sprzedawcy.

 

Nikt sie nie czepia sprzedawcy, ale skoro jego opis sugeruje ze auto jest ''igla'' mogl wspomniec ze auto zostalo przywiezione z USA jako uszkodzone i ma fotki do wgladu. No tak zapomnialem ze ogloszenie jest PL :D wiec brak wpisu bezwypadkowy jest jednoznaczny z tym ze auto jednak mialo przygode.

 

 

Sprzedawca wysyłając w mailu nr vin poinformował mnie o historii wypadkowej samochodu przesyłając jednocześnie fotki, które to też znalazłem na google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek dla tych, co to kupują całe auta na Manheim. Oczywiście, tam są same bezwypadkowe.

 

Najpierw zobaczmy do jednej bazy i mamy coś takiego:

 

VIN WBANU5C55AC129685

Make BMW

Model 528I

Year 2010

Body Style SEDAN 4DR

Engine 3.0

Cylinders 6

Drive Rear-wheel Drive

 

WBANU5C55AC129685 VEHICLE WAS SOLD AS SALVAGE. AUCTION: Manheim Salvage 47339 ACTUAL UNKNOWN NONE

WBANU5C55AC129685 SALVAGE-LA 47338 ACTUAL FRONT END UNKNOWN

 

Na Manheim ma jedną milę więcej, czyli sprzedawana tam była już "naprawiona".

 

A co na to Autocheck:

 

Vehicle: 2010 BMW 5-Series 528i (WBANU5C55AC129685)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

10/12/2009 ZACHARY, LA 5 mil Motor Vehicle Dept. TITLE (Lien Reported)

10/12/2009 ZACHARY, LA Motor Vehicle Dept. TITLE (Title #:K5138068) (Lien Reported)

10/12/2009 ZACHARY, LA Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

10/16/2009 LA 1,288 mil Motor Vehicle Dept. PASSED EMISSION INSPECTION

11/22/2010 LA 22,714 mil Motor Vehicle Dept. PASSED EMISSION INSPECTION ; PASSED SAFETY INSPECTION

09/29/2011 ZACHARY, LA Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

12/16/2011 ZACHARY, LA State Agency LEFT FRONT IMPACT WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:111217092815052)

AIR BAG DEPLOYED

VERY SEVERE DAMAGE REPORTED

02/27/2012 SCOTT, LA 47,339 mil Motor Vehicle Dept. TITLE SALVAGE REGISTRATION EVENT/RENEWAL

POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

05/28/2012 Independent Source VEHICLE EXPORTED TO GERMANY

 

W ogłoszeniu, oczywiście, bezwypadkowy. Bo paradoksalnie kupujący na Manheim takie miał założenie. Ot - niefart.

 

Szukasz fajnej, niewyeksploatowanej E60, zapraszam. Niższy przebieg, trochę starsza, trochę droższa, napęd na wszystkie kapcie, dużo ciekawszy silnik, tyle że w manualu. W galerii jest w sumie wszystko co można na temat tego auta napisać/powiedzieć.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto jest z 2009 r.

 

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANU5C55AC129685

Kod typu NU53

Typ 528I ML (USA)

Typoszereg E E60 (MUE)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N52K

Pojemność skokowa 3.00

Moc 172

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER DAKOTA/CREAMBEIGE/SW (LCCC)

Data prod. 2009-08-26

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę o sprawdzenie nr vin: WVWBN7AN3DE541176

 

 

Na początku Autocheck:

 

Vehicle: 2013 Volkswagen CC Sport / Sport Plus (WVWBN7AN3DE541176)

 

Event Date Event Location Odometer Reading Data Source Event Detail

01/02/2013 WOODBURY, NY Motor Vehicle Dept. REGISTRATION EVENT/RENEWAL

01/03/2013 Independent Source VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER

02/04/2013 NY 29 mil Motor Vehicle Dept. TITLE

03/02/2013 NY Auto Insurance Source REPORTED AS INSURANCE LOSS - VEHICLE DISPOSED OF BY INSURER

VEHICLE LOSS CAUSED BY COLLISION

03/02/2013 SUFFOLK COUNTY, NY State Agency COLLISION WITH ANOTHER VEHICLE (Case #:34718148)

03/02/2013 HUNTINGTON, NY Police Report ACCIDENT REPORTED MULTIPLE IMPACT COLLISION

06/21/2013 Independent Source VEHICLE EXPORTED TO LITHUANIA

06/26/2013 NY Motor Vehicle Dept. TITLE SALVAGE

POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

 

Przeszedł, jak widać, przez ręce litewskie. Pytanie gdzie i jak go naprawiali.

 

Mamy również zdjęcia, jak dla mnie dość brzydkie uszkodzenie:

http://tiny.pl/qkhzb

 

 

został sprzedany na manheim salvage jako wrak, nikt go nie naprawiał,

very severe damage z autocheck świadczy o tym, że było ciężko.

Pozdrawiam

 

Tylko z tego co wiem, to na Manheim nie przyjmują wraków na aukcje jak i ciężko z salvage titlem coś tam tak wprost sprzedać. Ale widać wiesz lepiej, więc toczył sporów nie będę, przyznam także, że nie kupowałem tam żadnego auta, a i kumpel z USA też tam od dłuższego czasu nic nie kupuje, bo minę można ustrzelić dość zdrową. Przypuszczam właśnie, że tak było z tą 5-tką. Dwa wpisy w bazie salvagedb świadczą raczej o tym, że auto puszczane było dwa razy na różnych aukcjach (miało różne numery zaszeregownia).

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBANU5C55AC129685 VEHICLE WAS SOLD AS SALVAGE. AUCTION: Manheim Salvage 47339 ACTUAL UNKNOWN NONE

Manheim sprzedaje też salvage co widać po twoim wpisie, w dużo mniejszej skali niż copart i inne junk yardy,

ciekawsze jest to, że ma wpis w autocheck o konkretnym dzwonie.Co do przebiegu to można wytłumaczyć to tak,że jednego dnia licznik spisał jeden murzyn a drugiego dnia inny murzyn , może nawet spyk i stąd ta różnica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.