Skocz do zawartości

autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 100% uczciwy. Wszystkie zdjęcia załączam każdemu, kto chce kupić auto i to nie tylko to ale każde inne. Zresztą zdjęcia są dostępne w tym temacie, nie ma problemu by je zobaczyć. Jeżeli chcesz to dam Ci linki do galerii na przeróżnych forach, gdzie ludzie kupili kiedyś auto ode mnie. Nikt nie jest niezadowolony. Sam zawsze zalecam, by auto sprawdzić w ASO przed zakupem. Nic nie ukrywam przez telefon, nie zatajam.

 

Jeżeli przeczytasz dokładniej ten temat zobaczysz ile np. takich F30 jest w Polsce gdzie jest spawana konstrukcja czy jakakolwiek w nią ingerencja. Ja nigdy takiego auta nie kupiłem i nie kupie. Dla mnie takie auto jak ostatnia F30 w tym temacie jest jak to Ty nazywasz gratem i zawsze tak napisze. Z drugiej strony przeczytaj w ilu przypadkach tutaj napisałem, że auto jest warte uwagi bo nic poważnego się nie stało. Przytoczę Ci jeszcze jeden temat z innego forum, gdzie był wątek o RS5. http://www.a5klub.pl/index.php?topic=6854.0.

 

Zarobek 20-30 tyś :D Kupiłem swoje auto 2 lata temu. Nie na handel tylko do własnego użytku także o jakim my tutaj zarobku mówimy?

Części w kolor jak piszesz, błotnik i zderzak, reszta była nieruszona.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj dyskutował jak interpretuję się słowo wypadek w Polsce, pomijam to. Wiesz jaka jest szansa, że ktokolwiek zainteresuje się autem, jeżeli nie zaznaczysz opcji bezwypadkowy? Ludzie z automatu klepią tę opcję przy wyszukiwaniu i jeżeli jej nie ma to nikt nawet auta nie zobaczy. Gdyby na naszym rynku wszyscy stanowczo przestrzegali tej reguły to mało które auto byłoby bezwypadkowe. Niestety przynajmniej po części trzeba się dostosować do realiów panujących na naszym rynku.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zarobek 20-30 tyś :D Kupiłem swoje auto 2 lata temu. Nie na handel tylko do własnego użytku także o jakim my tutaj zarobku mówimy?"

 

Jak na auto kupione dla siebie przebieg 2000 km przez 2 lata to chyba wcale nie jeździłeś :)

P.S

Samochód ładny i wart zainteresowania, zderzak od wersji M-Pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na auto kupione dla siebie przebieg 2000 km przez 2 lata to chyba wcale nie jeździłeś :)

P.S

Samochód ładny i wart zainteresowania, zderzak od wersji M-Pakiet

 

przeciez teraz takie spiewki handlarskie w modzie :mrgreen:

"sprzedaje moj prywatny samochod", "sprzedaje, bo mi sie rodzina powieksza", "sprzedaz z powodu wyjazdu zagranice", "sprzedaje bo kupilem nowszy model", " sprzedaje z powodu naglego wyjazdu"

"sprzedaje z powodu pojawienia sie dziecka", " sprzedaje z powodu straty pracy" itd :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skoro jesteś uczciwy to skąd opcja BEZWYPADKOWY ;) się wzięła jak auto walone ;)

Bądźmy poważni skoro oczekujemy od innych uczciwości.

każdy kto jest umoczony w handel autami ma to we krwi.

z nielicznymi wyjątkami oczwiście (1% max)

bezwypadkowy bo w porównaniu do spawanych z dwóch nie wypada zaznaczyć tej opcji - takie będzie tłumaczenie.

a z vin i opisu ładnie usunięte pochodzenie dla mniej ciekawskich :norty:

innych to straszne ulepy, tylko mój ok.

każdy orze jak może :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dostało w dupkę, więc musisz zobaczyć jak podłoga - ide o zakład, że pod spodem wszystko połamane było :(

 

Adalbert - cały czas jestem, cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pięknie maskę wyklepali :) .

 

Przypominam, bez linków do ogłoszeń z Polski nie serwujemy wielu informacji.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem wylicytowałeś tego Jaguara tak ? ;)

 

Gdzieś zginął mój poprzedni post. Tak zgadza się wylicytowałem. Bardziej chodziło mi o upewnienie się jaki tam jest silnik bo wizualnie wszystkie wyglądają tak samo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto należało sprawdzić przed licytacją a nie teraz :/ Niestety możesz się zdziwić po przyjściu autka, bo do aukcji mogło zostać nie tylko poprawione dla oka ale też może być "niekompletne". Z tego co pamiętam miało jakoś 2 miesiące pomiędzy aukcjami także w tym czasie można z samochodem zrobić wszystko. Odpalał na aukcji?

 

@daj vin jeszcze raz to wrzucę Ci wszystkie fotki

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.