Skocz do zawartości

BMW 523i auto gasnie nie odpala


TOMBEA

Rekomendowane odpowiedzi

:( Witam posiadam bmw 523i fajne zgrabne autko problem polega na tym gdy silnik jest zimny autko odpala bez problemów lecz gdy sie rozgrzeje gaśnie w czasie jazdy i nie odpala wszyscy stawiali na czujnik położenia wału wymieniłem i dalej to samo myślałem że to pompka paliwa wymieniłem pompkę i filtr wyjechałem zadowolony i po kilku kilometrach zgasiłem odpalilem jade jakieś kilometr i zgasła poczekałem 15 minut pali lecz po kilku kilometrach zgaśnie i nie odpali. gdy próbuję odpalic nie raz zaskoczy lecz strasznie sie podusi i zgaśnie nie wiem co robić na kompie nic nie znależli koledzy pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( Edytowane przez TOMBEA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jaki czujnik wstawiłeś?

jak jakiś inny niż siemens to możesz znowu zmieniać.

podłącz pod kompa.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa czujniki walka rozrzadu dolotu i wylotu chyba. Podepnij pod komputer i powinno wyjsc

 

czujniki są dwa wału korbowego i rozrządu. Czujniki tylko zakłada się oryginalne simens VDO.

 

BTW. Kolega założył zamiennik z febi i dalej był problem, a na kompie nic nie wyszło. A jak przełożyliśmy z mojego ori to auto od razu odżyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Miałem kiedyś ten sam problem. Co lepsze mi padły oba czujniki, wału i wałka. Objawy identyczne, a po wymianie jak ręką odjął.

Zamienniki na pewno nie działają. Jak chcesz zaoszczędzić to kup używki oryginalne.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wymieniłem i czujnik wału i wałka. Na zamienniku nawet nie chciał mi nawet odpalić. Kupiłem oryginał i wszystko ok. Powodzenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.