Skocz do zawartości

skladanie lusterek w e92 2007


NIEBKI

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy mozliwe jest ze mam tylko manualnie skladane lusterka czy poprostu niewiem jak sie to robi.nie mam zadnego guzika do skladania lusterek tylko przesowak do ustawienia prawo-lewo i musze je skladac recznie. aha i czy da sie jakos wylaczyc opcje gdy wrzucam wsteczny lusterko pasazera przesowa sie w dol i patrzy na kraweznik.z gory dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Żeby składać lusterka musisz mieć dwa przyciski.

Jak przesuniesz w lewo lub w prawo (nie pamiętam) przełącznik to obniży ci się lusterko po wrzuceniu wstecznego.

 

Pozdrawiam z Koszalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacpercio - dla takich ludzi jak Ty warto odwiedzac to forum - skad normalny czlowiek ma to wiedziec - ani slowa o tym w instrukcji! Myslalem ze u mnie to nie dziala lol...

 

Jak ktoś się pyta to się mu odpowiada. Wcale nie musisz tego czytać i głupio komentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos wie, jak mozna ustawić automatyczne składanie się lusterek, po zamknięciu się samochodu? Ręcznie mogę przyciskiem, ale nie znalazłem nigdzie opcji, zeby się automatycznie składały ... inne marki maja to w standardzie - dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ktos wie, jak mozna ustawić automatyczne składanie się lusterek, po zamknięciu się samochodu? Ręcznie mogę przyciskiem, ale nie znalazłem nigdzie opcji, zeby się automatycznie składały ... inne marki maja to w standardzie - dziwne.

 

Przyłączam się do zapytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos wie, jak mozna ustawić automatyczne składanie się lusterek, po zamknięciu się samochodu? Ręcznie mogę przyciskiem, ale nie znalazłem nigdzie opcji, zeby się automatycznie składały ... inne marki maja to w standardzie - dziwne.

ncs expert kodujesz

SPIEGEL_KOMFORT_EINKLAPP

aktiv

 

przytrzymujesz zamykanie cos kolo 3 sekund i sie zamykaja:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli :

 

1. musze z tym do kogoć podjechać, co podepnie komputer i program? ;-) tak dla laika o odp prosze

2. po zakodowaniu - musze trzymać 3 sekundy? bez snesu - nie moze się zamykac automatycznie od razu za każdym razem... audi moze, merc moze - bmw nie moze...

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacpercio - dla takich ludzi jak Ty warto odwiedzac to forum - skad normalny czlowiek ma to wiedziec - ani slowa o tym w instrukcji! Myslalem ze u mnie to nie dziala lol...

 

Jak ktoś się pyta to się mu odpowiada. Wcale nie musisz tego czytać i głupio komentować

 

Nie wiem jak odebrales mojego posta, ale byl szczery, bez szydery, naprawde dzieki za ta informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli :

 

1. musze z tym do kogoć podjechać, co podepnie komputer i program? ;-) tak dla laika o odp prosze

2. po zakodowaniu - musze trzymać 3 sekundy? bez snesu - nie moze się zamykac automatycznie od razu za każdym razem... audi moze, merc moze - bmw nie moze...

 

dzieki

no musisz podjechac do kogos jak nie bawiles NCS expert (program do kodowania)... warunek by to zakodowac jest taki ze musisz miec skladane lusterka z przyciku.

a co to 3 sek to tra tyle ile czasu potrzeba na domykanie szyb z przycisku (masz przynajmniej mozliwosc wyboru czy zamknac lustra czy nie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thnx, tak zrobie - będe przerabiał NAVI na LCI z HDD i nowym iDrive (a już się zabieram powoli za to) to pobawie ise tymi zmianami. na sieci jest watek o roznych mozliwosciach kodowania: http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=568643

zakładam, ze można sobie z tego powybierać i porobic more pod siebie ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby lusterko prawe się obniżało przy włączonym R przełącznik do wyboru ustawianego lusterka ustawiamy na lusterko lewe. Jeżeli chcemy to wyłączyć przełączamy na prawe

 

sprawdzilem dzis i przy zadnym ustawieniu przesuwaka od ustawienia lusterek nie obniza mi sie prawe lusterko przy wrzuceniu wstecznego. Moze to jest tylko w modelach z opcja skladania? Mam e90 z 2006 bez opcji elektrycznego skladania, mam tylko eletryczne ustawianie lusterek. Sterowanie obu lusterek dziala bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
thnx, tak zrobie - będe przerabiał NAVI na LCI z HDD i nowym iDrive (a już się zabieram powoli za to) to pobawie ise tymi zmianami. na sieci jest watek o roznych mozliwosciach kodowania: http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=568643

zakładam, ze można sobie z tego powybierać i porobic more pod siebie ;-)))

 

 

Podjedz do kolegi teflon od nas z forum on ci zrobi cica i lusterka pewnie tez zakoduje, ja mam za daleko do wawy :)

 

Na m3 post i e90 post w dziale codingu znajdziesz i mnie :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.