Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Trochę się zmieszałem ale mimo wszystko jadę ją obejrzeć w czwartek 17.05. A co to oznacza, że na kompie ma błędy na vanosie? Mam jeszcze jedną prośbę z uwagi, że czeka mnie długa droga, aby obejrzeć te auto znalazłem jeszcze jeden egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/bmw-520-zarejestrowany-w-pl-stan-bdb-i2319612439.html

Właściciel podał mi VIN: WBADS11030G265892

Proszę również o pomoc we wstępnych oględzinach i opis auta po numerze VIN.

 

regulamin się kłania:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Trochę się zmieszałem ale mimo wszystko jadę ją obejrzeć w czwartek 17.05. A co to oznacza, że na kompie ma błędy na vanosie? Mam jeszcze jedną prośbę z uwagi, że czeka mnie długa droga, aby obejrzeć te auto znalazłem jeszcze jeden egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/bmw-520-zarejestrowany-w-pl-stan-bdb-i2319612439.html

Właściciel podał mi VIN: WBADS11030G265892

Proszę również o pomoc we wstępnych oględzinach i opis auta po numerze VIN.

 

 

Czy aby jest to poprawny nr vin? próbuje ci rozkodowac i pisze, że brak informacji dla podanego nr vin


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na miejscu obejrzałem i kupiłem te auto. Miałem profesjonalny miernik grubości lakieru i test został zdany na 5+ w porównaniu z tym co do tej pory oglądałem. Technicznie również na 5. Faktycznie jest wyciek z ale tylko z pod pokrywy zaworów wystarcz zmienić uszczelkę i problem zniknie. Wnętrze zadbane wszystko sprawne poza spryskiwaczami szyb i reflektorów. Być może spadł wężyk lub sparciał nie wiem temat zbadam w najbliższym czasie. 300 km do domu bezawaryjne. Jak na razie jest zadowolony. Na pewno odezwę się jeszcze w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki :). Wiedziałem, że auto warte jest grzechu, jednak opinie ludzi, którzy wróżą ze zdjęć trzeba dzielić przez 4. :?

 

Ja te auto widziałem :roll: Niech kolega zobaczy sobie zderzak przedni od strony wewnetrznej na dole , olej uciekał tak jak mówiłem z uszczelki pokrywy zaworów i to sporo . A kolega tu pisał że grama oleju nie wzieła ... Auto nie było złe jak pisałem ale swoje mankamenty miało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, a Ty to auto chciałeś kupić? Co sprawiło, że nie kupiłeś? Bo zderzak to raczej nie problem :D
Widziałem i tyle :P Ale jak mówiłem mimo mankamentów auto nie było złe , jedynie ten zderzak gryzł w oczy jak zobaczyłem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na miejscu obejrzałem i kupiłem te auto. Miałem profesjonalny miernik grubości lakieru i test został zdany na 5+ w porównaniu z tym co do tej pory oglądałem. Technicznie również na 5. Faktycznie jest wyciek z ale tylko z pod pokrywy zaworów wystarcz zmienić uszczelkę i problem zniknie. Wnętrze zadbane wszystko sprawne poza spryskiwaczami szyb i reflektorów. Być może spadł wężyk lub sparciał nie wiem temat zbadam w najbliższym czasie. 300 km do domu bezawaryjne. Jak na razie jest zadowolony. Na pewno odezwę się jeszcze w tej sprawie.

Gratuluję zakupu i oby się jeździło powodzenia!

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u mechanika w sprawie wycieku oleju zerknął i potwierdził, że wyciek jest z pod pokrywy zaworów i wystarczy zmienić uszczelkę. Poza tym dokonał ogólnych oględzin silnika i powiedział, że cyka jak szwajcarski zegarek. Skrzynia automatyczna rewelacja, działa bez zarzutów a mam porównanie bo posiadałem już kilka automatów. Stan wizualny oceniam na 6- bo o te auto ktoś naprawdę solidnie dbał i wkładał dużo serca w utrzymanie tego auta. Dodam jeszcze, że jestem miło zaskoczony spalaniem w drodze powrotnej do domu (300 km) auto spaliło w-g kompa 9,1 l a jazda nie była delikatna. Po powrocie zrobiłem już 120 km po mieście i ponownie potraktowałem gaz nie delikatnie i w-g kompa spalanie 15,3 l. Jak dla mnie bajka bo obawiałem się wyniku 18 l. Ponadto jaki komfort a wrażenia z jazdy bezcenne. Jeszcze raz piękne dzięki za sugestie i porady. Jeszcze się odezwę w sprawie tego auta i podsumuje przebieg transakcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i tyle :P Ale jak mówiłem mimo mankamentów auto nie było złe , jedynie ten zderzak gryzł w oczy jak zobaczyłem .

 

Tak, ale wcześniej gdy napisałem, że walony i naprawiany tutaj na pewno nie był, to Ty odpisałeś, cytuję: "Ja też cos wiem o tym aucie i jestem innego zdania". Więc nie wiem o czym teraz mówisz :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i tyle :P Ale jak mówiłem mimo mankamentów auto nie było złe , jedynie ten zderzak gryzł w oczy jak zobaczyłem .

 

Tak, ale wcześniej gdy napisałem, że walony i naprawiany tutaj na pewno nie był, to Ty odpisałeś, cytuję: "Ja też cos wiem o tym aucie i jestem innego zdania". Więc nie wiem o czym teraz mówisz :mad2:

Przód był robiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale może napiszesz coś konkretnego, bo to, że błotnik i zderzak był malowany to już całe forum wie? Co znaczy dla Ciebie "walony"? Jeśli napiszesz jak rozumiesz to słowo to może zrozumiem Twoje posty.

 

P.S. Zapoznaj się z regulaminem i nie cytuj ostatniego posta, jeśli na niego odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że pisze z poprzednim właścicielem tego auta . Auto miało malowany zderzak i to kiepsko , do tego plastiki za zderzakiam tz wloty były połamane . Zderzak też na śruby poskręcany w miejscu pękniecia i na to szpachel ... Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem? :o

Walony to dla mnie ostre słowa, a akurat osobę, która sprowadziła auto troszkę znam, może nie na stopie koleżeńskiej, ale jednak. :8)

 

No przód miało robiony , ale auto ogolnie ładnie chodziło , niepokojące były błedy VANOSA ,bo na przebieg w PL niema co patrzeć :wink: Odezwałem sie tylko jak przeczytałem o tym oleju że nie wziała grama a olec leciał wszedzie z pod tego dekla od pokrywy zaworów . Mógł to kolega zrobić bo to koszt koło 100zł aby . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, że ja nie znoszę takiego gadania bez sensu nie popartego żadnymi dowodami. Jeśli wiesz, że auto jest po wypadku to udowodnij to. Miałeś miernik lakieru? Znasz się na tyle aby być pewnym? To, że auto jest lakierowane, nie oznacza, że było po wypadku prawda? A mnie rozwalił tekst "walony". Dla mnie walony to taki, który miał konkretnego dzwonka, którego nie da się naprawić wymieniając zderzak i błotnik. Tylko do tego zmierzam. Gdyby każdy rzetelnie pisał o samochodzie, który obejrzał to byłoby łatwiej.

 

Po za tym co ma piernik do wiatraka? Mówisz, że widziałeś wyciek, ok? Leciał ciurkiem? Nie wierzę. Jeśli sprzedawca napisał, że nie spalił ani mililitra oleju tzn., że nie spalił. Olej ma takie właściwości, że wystarczy go nie wiele, aby wyglądało źle. Więc myślę, że jak kolega cypek dojechał nim do domu i dalej ma olej to nie jest źle, nie sądzisz?

 

Uszczelka 100 zł, dlatego może olał sprawę i nie wymienił, bo stwierdził, ze to jest banalna rzecz i że przyszły właściciel sobie to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walony i naprawiany tutaj na pewno nie był.

 

Ja też cos wiem o tym aucie i jestem innego zdania

 

Czy to ja napisałem że był walony ? Mi chodziło o naprawiany , a olej leciał i to sporo , na pewno został wymieniony przed sprzedażą . Z uszczelki kapało co nie miara , jak sie dolało to się pewnie dojechało ... Tak jak mówiłem przód był robiony i według mnie po taniości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie mam zdanie , przód był robiony , mam prawo do własnej opinii i nie wiem po co ta kłótnia ? Auto widziałem , oglądałem i teraz wyrażam swoją opinie . tyle ode mnie , a właścicielowi życze żeby auto służyło długie lata .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione.

Resztę sugeruję załatwić na PW lub.... na udeptanej ziemi :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.