Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisałem na forum ps. piękne dzięki za rozszyfrowanie vin-u. Doradzono mi aby tu umieścił link z autem może ktoś już je oglądał? Proszę o poradę czy warto gonić 300 km po te auto? Z góry dziękuje za pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś link ?!

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć nie można wywnioskować nic niepokojącego a i opis robi wrażenie uczciwego sprzedawcy.

Myślę że warto się wybrać po to auto, sprawdź dokładnie papiery żebyś później nie miał problemów z rejestracją no i zabierz kogoś obytego z BMW najlepiej z kompem. Mógłbym pomóc ale odległość ode mnie to 70km.

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć VIN do tematu bo niedługo może zostać zamknięty.

 

Nie podoba mi się to, że auto z Niemiec a pochodzi z Włoch---a niby miało jednego właściciela.

Fakt jest ładnie wyposażone ale musisz wszystko posprawdzać czy działa, dokładnie sprawdź tylne zawieszenie nivo.

Poza tym walcz o te felgi bo cena dość duża, dodatkowo opłaty plus rejestracja ze 2500 razem, niech by ci doszły te 4 opony bo chce ci dać zimowe, wiadomo oleje i filtry to Ci się ładna sumka uzbiera.

Zwróć uwagę na datę na tablicach, także autko już trochę stoi, może jest coś w nim niepokojącego.

Prawy halogen jest nie oryginalny albo zaparowany.

Masz w ogóle jeszcze jakieś dodatkowe zdjęcia? chętnie byśmy popatrzyli na całe zdjęcie spod maski.

 

Ciekawe w jakim języku instrukcja i książka---zapewne po niemiecku :D


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dałbym głowę, że już był, ale nie mogę znaleźć :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij miejscowość i VIN w tytule.

 

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBADH61010BX37303

Kod typu DH61

Typ 528I (EUR)

Typoszereg E E39 (2)

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M52

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STANDARDLEDER/BEIGE E36 SANDBEIGE E (N6SN)

Data prod. 1998-07-07

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S227A SPORTL.FAHRW. MIT NIVEAUREGULIERUNG Podw. sport.+ obniż. zaw.+ regul. poz.

S266A LM RAEDER/RADIALSPEICHE 48 Obr. BMW, st. le. spr. rad. 48

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH/BETRIEBSANL./SERVICEH. Instrukcja obsługi, jęz. włoski

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S260A SEITENAIRBAG FUER FAHRER/BEIFAHRER Poduszka boczna dla kierowcy/pasażera

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

Składanie Information

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S220A NIVEAUREGULIERUNG Zawieszenie samopoziomujące

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S602A BORDMONITOR MIT TV Monitor pokładowy z TV

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

 

Podejrzewam, że chce sprzedać na stalówkach. To dodatkowe koszty. Opłaty - następne.

Ciekaw jestem skąd te wszystkie gwarancje o których stoi w ogłoszeniu.

Jakoś nie mam przekonania. Obejrzeć nie zaszkodzi, ale pół Polski bym nie jechał.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu Włoch z Niemiec? To juz jakaś plaga.

 

spotkałem sie już z 2 takimi autami i były kradzione. Turasy je przyworzą do niemiec juz samym tym podnoszą ich wartość, niestety często walone.

Trzeba sprawdzać VIN przed kupnem. Ale sami mówią bo gadałem z nimi tu masz włoskie a tu Deutsche i wiadomo że droższe :)

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również wybrałbym się na oględziny, ale po otrzymaniu wcześniej fotek komory silnika i okolic bagażnika :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najprościej jakbyś napisał co wiesz :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak tym autem przyjechał, to było pod koniec stycznia. Miał na razie jednego klienta, który zaproponował mu jakąś śmieszną kwotę podobno i powiedział, że może jechać do domu.

Samochód miał wgniecenie na lewym błotniku, wiec na pewno było to naprawione. Tak po za tym to nie widziałem, żeby gdzieś jeszcze coś było.

 

Samochód ma włoskie dokumenty i włoską książkę serwisową. Z ciekawostek wiem, że autem we Włoszech jeździł dealer BMW, nikt inny nie był właścicielem.

Felgi zostały sprzedane w międzyczasie, sam chciałem je kupić, ale za późno. Z nimi chciał za nią ok. 15k pln. Widziałem to auto w środku i jestem pod wrażeniem, tak zadbanej e39 nie widziałem. W aukcji sprzedający nie przesadza mówiąc, że wnętrze jest w bardzo dobrym stanie. Skórka piękna i nic nie zniszczone. Z zewnątrz blacha wygląda ok, widziałem kilka wgniotek od kamieni. Silnika nie zapalalem, bo mn ie nie interesował :) Tylko tyle mogę powiedzieć. Walony i naprawiany tutaj na pewno nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też cos wiem o tym aucie i jestem innego zdania

 

No właśnie napisz co wiesz. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że z Niemiec na pewno przyjechał w całości, bo byłem świadkiem. Więc jeśli twierdzisz inaczej, to na pewno się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też cos wiem o tym aucie i jestem innego zdania

 

No właśnie napisz co wiesz. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że z Niemiec na pewno przyjechał w całości, bo byłem świadkiem. Więc jeśli twierdzisz inaczej, to na pewno się mylisz.

 

Zderzak przedni malowany od środka poskrecany na śruby i kupa szpachlówki na nim , z pod uszczelki pokrywy zaworowej wszedzie olej leci . Błędy na kompie od Vanosa . Jezdziło ok ale troche do zrobienia jest . Środek fakt zadbany . Przebieg według mnie kręcony (jak każde auto w PL) . Tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zderzak przedni malowany od środka poskrecany na śruby i kupa szpachlówki na nim , z pod uszczelki pokrywy zaworowej wszedzie olej leci . Błędy na kompie od Vanosa . Jezdziło ok ale troche do zrobienia jest . Środek fakt zadbany . Przebieg według mnie kręcony (jak każde auto w PL) . Tyle odemnie

 

 

Ale co w tym złego, że zderzak był malowany? Nie bronię gościa, ale samochód po wypadku nie był i sprzedawca na pewno krętaczem nie jest. Silnika nie odpalałem i pod mache nie patrzyłem, więc nie wiem co z vanosem. Samochód ma 14 lat, trzeba sobie zdawać sprawę, że pewnie coś do włożenia będzie.

A przebieg jak stwierdziłeś, że kręcony? Byłeś w ASO i sprawdziłeś po VINie, raczej wątpie, bo trzeba wydać na to pieniądze? Spojrzałeś chociaż w książkę serwisową? Napisz bo mam wrażenie, że o innym aucie mówimy :) Trochę śmieszą mnie takie wypowiedzi typu "wg mnie". Bez obrazy, ale raczej nie znasz się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Trochę się zmieszałem ale mimo wszystko jadę ją obejrzeć w czwartek 17.05. A co to oznacza, że na kompie ma błędy na vanosie? Mam jeszcze jedną prośbę z uwagi, że czeka mnie długa droga, aby obejrzeć te auto znalazłem jeszcze jeden egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/bmw-520-zarejestrowany-w-pl-stan-bdb-i2319612439.html

Właściciel podał mi VIN: WBADS11030G265892

Proszę również o pomoc we wstępnych oględzinach i opis auta po numerze VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.