Skocz do zawartości

UWAGA OSZUST LODZ nick marcelius WBAVB710X0VC25147


Rekomendowane odpowiedzi

opis aukcji przez Szanownego Pana marceliusa UZYTKOWNIKA TEGO FORUM:

"Przebieg samochodu udokumentowany w serwisie bmw oraz potwierdzony fakturą zakupu z Francji. Stan samochodu określam jako idealny. Auto miało malowane tylko prawe tylnie drzwi.

Na życzenie kupującego mogę udostępnić profesionalny czujnik grubości lakieru lub odstawić auto na sprawdzenie w ASO bmw."

 

VIN samochodu podany przez marceliusa: WBAVB710X0VC25147

 

A oto zdjecia samochodu opisanego przez Pana marceliusa: http://www.carecoram.com/vehicule-accidente-bmw-335i-_5450.html#

 

Jesli chcecie wiedziec wiecej to zapraszam do mnie samochod zostal wycofany juz z otomoto.Mam zdjecia po naprawie. Teraz bedzie kombinowal zeby zmienic kolorystyke zapewne.

 

Link z aukcji to byl:http://otomoto.pl/bmw-335-europa-m-pakiet-navi-skora-C24127016.html ale jak powiedzialem mu ze jest oszustem to ogloszenie zniknelo (zdjecia mam zapisane)

Edytowane przez coolesh778
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten szrot,daleko od Nas za Geneva koło Liege,Tam zawsze niskie ceny dla Polaków,Dużo kupują tam handlarze z Turka koło Konina :D

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chamstwo.. ale z drugiej strony kto kupuje 2007 335 w M-Pakiecie za 75 tys?!?!? z taka ceną od razu zapala się czerwone lampka że coś ostro jest nie tak.

no własnie tak jak kolega pisze-chce kto okazje to ma i nic wiecej nie trzeba dodawać :nienie: a że trzeba temu panu wytłumaczyc że tak nieładnie robić to inna sprawa :norty:

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo chamstwo.. ale z drugiej strony kto kupuje 2007 335 w M-Pakiecie za 75 tys?!?!? z taka ceną od razu zapala się czerwone lampka że coś ostro jest nie tak.

no własnie tak jak kolega pisze-chce kto okazje to ma i nic wiecej nie trzeba dodawać :nienie: a że trzeba temu panu wytłumaczyc że tak nieładnie robić to inna sprawa :norty:

pozdrawiam wszystkich

 

 

W pape dać można za taki wałek. Gdybym się dowiedzial, że auto które kupiłem było w takim stanie to Osobiście spuściłbym wpier**** [<- ostrzeżenie by Mod] i wyżygałby pieniądze z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.